Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hibernacja PC-ta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 niepokornyj

niepokornyj

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 08 12 2008 - 17:34

mam taki problem mianowicie w obojetnie jakiej chwili podczas uzytkowania pc komputer jakby sie hibernowal monitor gasnie i nie reaguje na nic.niewiem czego to wina mam karte gf 5200 czyzby to wina karty byla??prosze o pomoc dodam ze jak zgasnie komp to nic nie dziala ani klawiatura ani myszka tzn nie wiem czy dziala w kazdym bad razie komp na nic nie reaguje:/pozostaje tylko twarde wylaczenie. prosze o pomoc to dosc pila sprawa pozdrawiam

  • 0

#2 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 08 12 2008 - 19:55

nie prościej wył hibernację systemu?

  • 0

#3 niepokornyj

niepokornyj

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 08 12 2008 - 20:57

ale to jest pc i wczesniej mi sie tak nie robilo. a hibernacja wlacza sie w lap jak sie nic nie robi a w tym pc wlancza sie nawet przy przegladaniu netu:/
  • 0

#4 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 08 12 2008 - 21:37

Hibernacja włącza się tylko jeśli przez pewien czas nic nie robimy z kompem, więc to co dzieje się z pc to napewno nie jest przejście w stan hibernacji ;p posprawdzaj stabilność podzespołów kompa różnymi programami, ew przeinstaluj sterowniki to płyty górnej i karty graf.
  • 0

#5 niepokornyj

niepokornyj

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 09 12 2008 - 12:45

jakimi programami mam posprawdzac stabilnosc poszczegolnych podzespolow komputera bo nie zabardzo wiem czego uzyc pozdrawiam i prosze o w miare szybka odpowiedz.
  • 0

#6 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 09 12 2008 - 17:37

jakimi programami mam posprawdzac stabilnosc poszczegolnych podzespolow komputera bo nie zabardzo wiem czego uzyc pozdrawiam i prosze o w miare szybka odpowiedz.

http://www.dzikie.net/index.php?art=programy_test

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: hibernacja komputera usypianie Windows usypianie komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych