Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forumowa grafika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

#21 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 17 09 2009 - 22:39

Ocena w skali od 0 do 10 :P

  • 0

#22 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 18 09 2009 - 10:41

No tak 8, bo jest fajny nawet.

  • 0

#23 TOMASIK17

TOMASIK17

    Początkujący

  • 130 postów

Napisano 18 09 2009 - 13:01

Super 9 na 10. Pierwszy podoba mi sie jednak najbardziej :P
  • 0

#24 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 27 11 2009 - 21:36

To pierwsze bardzo ładne.
  • 0

#25 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 30 11 2009 - 12:22

Macie pomysł na logo? Może wymyślimy hasło przewodnie forum?
  • 0

#26 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 30 11 2009 - 14:36

Może jakaś ciekawa buźka w kształcie monitora? Uśmiechnięta oczywiście, bo u Nas nie może być inaczej.
Hasło przewodnie moglibyśmy powiązać z batonami TWIX bo są dwa i wtedy hasło byłoby "Forum Tweaks - ugryźmy lub rozgryźmy to razem"
  • 0

#27 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 30 11 2009 - 15:20

Pracuję nad naszym robotem, jeżeli nie jesteś zainteresowany to sobie odpuszczę.
  • 0

#28 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 30 11 2009 - 15:29

określ się na jakim etapie jesteś, jak ma być to co Brutus narysował to ja dziękuję :P
  • 0

#29 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 30 11 2009 - 15:37

Dołączona grafika
W tej chwili ma jeszcze czapkę, ale nie chciało mi się włączać Inventora żeby strzelić rendera. Poza tym będzie miał ciemne okulary. Z kolorystyką mogę dopasować się do tej forumowej. Może też przybierać inne pozy, zależy czego bedzie trzeba.
  • 0

#30 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 30 11 2009 - 15:40

Komputer to nie tylko problem z jego użytkowaniem, lecz korzyści płynące z jego użytkowania, jakie daje możliwość na wykazanie swoich umiejętności, graficznych, programowania, do w końcu przybliżenie naszego otoczenia i zawierania nowych znajomości, czyli Internet. Dlatego może logo bardziej by pasowało jeśli napis Tweaks podzieli się na trzy części w kolorach jakie są w drukarkach, Żółty, Czerwień, Niebieski, na prostokątnym tle Zielonym (kolor płyty laminowanej używanej w elektronice), ba tło może przedstawiać płytkę drukowaną z ścieżkami miedzianymi. Tło może mieć wielkość bandera, napis zamiast Forum komputerowe - Wszystko o komputerach lub Proletariat komputerowców łączcie się - Forum.
Jest dążenie nie tylko rządu do jak największego dostępu dla jak największej ilości ludzi do komputera, mamy przecież odpisy podatkowe za posiadanie internetu, rodzice kupią komputer czy dla swojej pociechy, czy dla siebie to mogą jego zakup odpisać od podatku. Dlatego logo z nazwą Tweaks powinno być na czasie, popierając rozwój komputeryzacji i internetu.
Rozpisałem się tylko dlatego że myślę że każdemu zależy na stałym rozwoju tego forum i poznaniu więcej ciekawych ludzi/kolegów, a nie tylko stać w miejscu bo to jest równoznaczne z cofaniem się. Dlatego jestem za makensis aby każdy zaproponował logo przy zachowaniu obecnej nazwy, przypominam że logo to nie tylko dodatkowa figura to nazwa w odpowiednim kolorze na jakimś tle, wtedy kolor nazwy staje się jego logo wraz z tłem.
  • 0

#31 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 30 11 2009 - 18:03

Bez sensu jest taka amatorszczyzna (Top)

Trzeba jakiegoś grafika zaprosić :P

  • 0

#32 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 30 11 2009 - 19:05

określ się na jakim etapie jesteś, jak ma być to co Brutus narysował to ja dziękuję :P

To tylko sugestia przykład, jest wiele do zasugerowania ale jak pisałem logo nie musi być i z reguły nie jest jakimś skomplikowanym rysunkiem. Plusik zaproponował robota ale musisz wiedzieć co to jest logo, jakie warunki musi spełniać, opiszę ci : LOGO jest to charakterystyczny znak danej firmy instytucji, łatwy do zapamiętania, i rozpoznania, każdy patrząc na LOGO powinien skojarzyć sobie je z daną firmą oraz z danym produktem tej firmy. Po drugie nie może przy tym naruszać praw autorskich oraz być skopiowane, jeśli nie ma przyzwolenia firmy/instytucji która takie LOGO posiada i ma wykupione prawa własności. Jeśli teraz zostanie opracowane LOGO dla tegoż forum to aby ustrzec się przed kopiowaniem lub podrabianiem należy odpowiednio zabezpieczyć w odpowiednim urzędzie inaczej każdy będzie mógł sobie skopiować dane LOGO i tego robota Plusa i powiedzieć że to jest jego:D. Przykro mi ale po przyjęciu danego LOGO należy szybko go zgłosić do odpowiedniego urzędu. Inaczej np. mogę powiedzieć że to jest moje LOGO.
Dlatego jeśli już wiemy co to jest LOGO więc przystępujemy do pracy i nie śmiej się z mojej propozycji może ona być nie do przyjęcia przez ciebie, lecz zobacz ile jest nazw które są dzielone na dwa (biało-czerwone), nazwy lun na więcej części. Tu masz opisane co to jest LOGO : Logo – Wikipedia, wolna encyklopedia.

  • 0

#33 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 07 12 2009 - 23:28

Ten Bałwan jest świetny aktualnie.. oparłbym w ogóle na nim cały styl.
Prawie jak WT ^^
  • 0

#34 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 08 12 2009 - 02:13

Bałwan niech zostanie do końca grudnia, ale potem lepiej go zdjąć, źle się kojarzy :)
  • 0

#35 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 08 12 2009 - 11:53

Ten Bałwan jest świetny aktualnie..
Prawie jak WT ^^


Pierwsza moja praca którą docenił Zielas , No może prócz emotki :)

Aaa to "WT" to co ? :)

oparłbym w ogóle na nim cały styl.



Taa , i co przez cały rok jakiś bałwan w topie ? xD
  • 0

#36 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 08 12 2009 - 12:14

:)


:)
  • 0

#37 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 08 12 2009 - 13:23

I love Tweaks proszę zostawić na stałe.
  • 0

#38 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 08 12 2009 - 17:41


To tylko przykład o co mi chodzi, że nie tak jak teraz jest ale tło na nim płytka drukowana z ścieżkami i punktami lutowniczymi, a na niej napis to co jest.
  • 0

#39 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 08 12 2009 - 17:51

Okropny :)

Ale czy jeśli jest to forum komputerowe , to musi być w logu jakieś rzeczy związane z komputerami czy elektroniką ?
Może warto być "jednym jedynym" i zrobić coś zupełnie odbiegającego od tematyki forum ?
  • 0

#40 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 08 12 2009 - 18:14


Albo tak.


Ale czy jeśli jest to forum komputerowe , to musi być w logu jakieś rzeczy związane z komputerami czy elektroniką ?
Może warto być "jednym jedynym" i zrobić coś zupełnie odbiegającego od tematyki forum ?



Nie nie można, i nie dlatego że ja tak uważam, ale to musi być związane z tematyką, dam przykład z towaroznastwa, zasady oznakowań towarów : jeśli masz puszkę z mięsem (tgz. konserwa), musisz przedstawić że jest to puszka z mięsem i to jakim, wieprzowym to wystarczy ryj świński (głowa świni), jeśli jest to wołowina głowa wołu lub krowy. Jednym słowem nalepka musi zawierać wszystko kto i gdzie wyprodukowano i z czego, o reszcie nie wspomnę.
Logo - brander- tytuł, musi zawierać jak najwięcej info w jednym.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych