Skocz do zawartości


Far Cry 2 - opinia o grze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Ruffriders_*

Gość_Ruffriders_*

Napisano 03 01 2010 - 21:33

Witam jutro będę miał FarCry 2 i chciałbym prosić o opinie tych którzy już w to grali. A mianowicie jestem ciekaw czy gra jest w miare zoptymalizowana nie trzeba wgrywać jakichś patchy żeby normalnie pograć. Czy ma jakieś bugi itp. i czy wymagania podane np na serwisie gry-online maja się jakoś do rzeczywistości. Za wszelkie wypowiedzi będę bardzo wdzięczny :D

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 03 01 2010 - 21:42

Trzeba wgrywać patrze , aby normalnie grać.. Na szczęście ściągają się one i instalują automatycznie.
Druga sprawa, nie pograsz sobie online pod Windows 7. Tylko na serwerach, które mają standardowe mapy z gry będziesz mógł grać.
Niestety takich jest kilka i w dodatku z małą ilością osób.. Wszystkie większe serwery chodzą na mapach stworzonych przez graczy..
Ubisoft miał wydać patch, który odblokuje dostęp do hostów z mapami pod Windows 7 jakiś czas temu.. Nic w tym kierunku na razie nie zrobili.

  • 0

#3 Gość_Ruffriders_*

Gość_Ruffriders_*

Napisano 03 01 2010 - 21:44

Ja w single player zamierzam grać multiplayer mnie nie interesuje. A te patche poprawiaja chociaż błędy czy jest tak jak z communitypatchem do gothica że ma 900mb i nic prawie nie zmienia.... :D
  • 0

#4 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 03 01 2010 - 21:47

Poprawiają o wiele wydajność gry pod DX10. Bez nich gra potrafi ciąć się niemiłosiernie na ustawieniach Ultra.
Druga sprawa ... Single jest po prostu żałosny. Jedynie oprawa audio-wizualna go ratuje.
  • 0

#5 Gość_Ruffriders_*

Gość_Ruffriders_*

Napisano 03 01 2010 - 21:55

Dzięki za info ale grę pożyczam od kolegi na kilka dni więc za multiplayer nie będę się brał :D(chyba że mi się spodoba i zakupie normalna ). Oby mi tylko po zpaczowaniu dało się grać.
  • 0

#6 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 04 01 2010 - 06:05

Crysis jest jakby jego konkurentem i chyba jest lepszy.
  • 0

#7 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 09 01 2010 - 23:23

Grałem w Far Cry 2 dość długo. Może przypaść do gustu fanom akcji i "nieliniowej" fabuły. Przy czym ta nieliniowość polega na tym, że my decydujemy z kim ma współpracować główny bohater. Większość misji jest typu, przynieś, zanieś, pozamiataj, ale niektóre nie kończą się tak jak byśmy sobie tego życzyli i to rozwija fabułę. Z wad mogę podać tylko fakt, że jest dużo terenu do odbicia, ale nawet jak to zrobimy to po jakimś czasie inni rebelianci znów się tam zadomowią i przeszkadza to trochę w swobodnym przemieszczaniu. W Crysisa grałem jakiś czas i niestety nie wciągnął mnie tak jak Far Cry 2, czasem grafika i efekty to nie wszystko.. a Far Cry 2 ma iście epicki finał :D

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Far Cry 2 Far Cry



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych