Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny problem ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Spoke

Spoke

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 10 2006 - 13:14

Witam!

Na wstępie sorry jeśli umieściłem temat w złym dziale.

No więc tak: wieczorem odpaliłem kompa, wszystko chodziło ładnie pięknie do chwili w której się zawiesił. Zresetowałem go i po uruchomieniu co jakieś 2-5 minut sam się resetował. Po kilku resetach w ogóle już sie nie uruchomił, w trakcie uruchamiania wyskakiwało mi coś takiego "DISK BOOT FAILURE. PLEASE INSERT SYSTEM DISK AND TRY AGAIN". Zostawiłem to tak i na drugi dzień zrobiłem formata z myślą, że to coś pomoże no i fakt faktem komp się juz sam nie resetuje ale nie mogę nic zainstalować bo podczas instalowania czego kolwiek wyskakuje jakiś błąd. Service Pack 1 po kilku próbach się zainstalował ale podczas instalowania SP2 juz wyskakuje błąd że plik jest uszkodzony, próbowałem z 3 różnych płyt instalować, sterowników da karty graficznej nie da się zainstalować, all playera itp. I jakby tego było mało nie mogę uruchomić ponad 50 GB danych z dysku. Zaznaczam jakiś folder np. z filmem i niby zajmuje 32 kb a rozszerzenie jak go zaznacze pisze "PLIK" i nic więcej :D.

Czy wie ktoś co to mi się porobił i jak to naprawić żeby wszystko działało normalnie? Prosze o jakąś rade. Z góry dzięki.

  • 0

#2 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 29 10 2006 - 13:34

Wydaje mi sie ze masz bad sectory na dysku i przez to jest tyle problemów. Ja na bad sectorach powiozłem dysk do piachu. przeskanuj twardziela HD Tune wtedy okaze sie co jest grane.

  • 0

#3 Spoke

Spoke

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 10 2006 - 14:10

Jest pewien problem, jak skanuje dysk HD Tune to po chwili temperatura twardziela dochodzi do 55 stopni i wyskakuje ze to krytyczna temperatura. Moge po mimo tego śmiało skanować dysk dalej, mimo takiej temperatury?
  • 0

#4 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 29 10 2006 - 14:14

Huh wiesz 55 C to naprawde wysoka temperatura jak na dysk... Ja mam na swoich dyskach 31 C... Nie wiem czy to do konca bezpieczne i czy przypadkiem program cie nie oszukuje. Najlepiej samemu rozkrecic kompa i dotknac dysk zeby sprawdzic empirycznie jaka temperature rzeczywiscie moze miec.
  • 0

#5 Soundman

Soundman

    Jesteśmy tutaj, aby pomagać

  • 133 postów

Napisano 30 10 2006 - 15:26

Probowales testowac dysk w innym komputerze ?

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: DISK BOOT FAILURE bootowanie systemu



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych