Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dopalacze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 07 10 2010 - 21:13

Widzę, że na SB poruszyliście o tym temat, więc tu zapraszam na obszerniejszą rozmowę.

  • 0

#2 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 07 10 2010 - 21:42

Właśnie jak tak mówią o tych dopalaczach to sam mam ochotę sobie coś dziabnąć... Ale tak dawniej to przechodziłem koło sklepu i nawet nie wiedziałem, o co chodzi jakiemuś młodemu kiedy mi powiedział "Kupisz mi sziszke?" - dając 15 zł.


#3 Bamber

Bamber

    Jestem bot

  • 580 postów

Napisano 07 10 2010 - 21:55

Uderz w stół a nożyce się odezwą . Ludzie nie warto sobie truć życia jakimś gównem za przeproszeniem . No niestety Saletra nie dziabniesz sobie bo z tego co tu piszą http://www.dopalacze.com/ to chyba zamykają te tzw. "sklepy kolekcjonerskie" ;)

Użytkownik sebastian10394 edytował ten post 07 10 2010 - 21:56

  • 0

#4 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 07 10 2010 - 22:14

Ja umiem lepsze dopalacze, legalne , łatwo dostępne, wiele ciekawych substancji macie dookoła siebie , używacie ich na co dzień , jednak właściwie użyte dają całkowicie inne działanie . A to co sprzedają w tych sklepach to ścierwo totalne , do tego groźne , bezpieczniejsze jest picie denaturatu bez popity ( a jako że dodają do niego kwas acetylosalicylowy to was głowa nie będzie boleć ;))

http://dopalacze.com/ - wololo , świeczki ;)
  • 0

#5 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 08 10 2010 - 09:15

zgadzam się z unixem są środki o lepszym działaniu i tańsze od tego [beeep] , za cene tych dopalaczy to kupicie niezłą działke "białego proszku" który ma lepsze działanie , zresztą u mnie w mieście sklep z dopalaczami splajtował po 3 miesiącach.

np kucie sobie tabletki na kaszel dostępne bez recepty takie jak Acodin weźcie 15-30 naraz i macie odlot. Wszystko legalnie i tanio. Jest tego pełno na rynku tabletki , syropy itp.

Użytkownik jackass edytował ten post 08 10 2010 - 09:19

  • 0

#6 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 08 10 2010 - 10:41

No i ustawa przyjęta. Koniec dopalaczy w PL.
  • 0

#7 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 08 10 2010 - 13:32

Powiem tak sami wiecie co robicie,sami niszczycie sobie zdrowie lub sami się zabijacie.Ja nie brałem tego gó..na i nie wezmę to samo z narkotykami.Jestem jak najbardziej ZA tępieniem tego ścierwa
  • 0

#8 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 08 10 2010 - 13:33

Tego gościa to ja bym zamknął na 10 lat..
  • 0

#9 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 08 10 2010 - 13:34

Ja też nigdy nie brałem ale jestem zdania że każdy ma swój wybór jak chce to niech bierze.
  • 0

#10 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 08 10 2010 - 13:51

No właśnie o tym wspomniałem, że sami bierzecie,ale h*j mnie strzela jak 14-latek to świństwo bierze
  • 0

#11 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 08 10 2010 - 14:28

Co cię obchodzi ten 14 latek ? Syn twój ? Tak się właśnie objawia nasza własna rodzima polaczkowatość.
Sam z czegoś nie korzystam , nigdy nie korzystałem , nie wiem jak jest , ale drugiemu bronię .

  • 0

#12 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 08 10 2010 - 14:35

k**a bo z góry wiadomo że to syf i można się tym zabić...

Użytkownik Celdur edytował ten post 08 10 2010 - 14:35

  • 0

#13 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 08 10 2010 - 14:38

O dopalaczach usłyszałam jako o podrobionych papierosach. Przed wakacjami przeczytałam o tym dokładniej w gazecie "Świat kobiety". Ludzie niszczą sobie zdrowie. Przychodzą do sklepu i handlarz mówi, że dopalacze są kolekcjonerskimi produktami i nie nadają się do spożycia. A to wierutna bzdura. Chłopak kupował takie dopalacze. Więc były kłopoty w szkole i matka chciała się dowiedzieć, dlaczego tak się dzieje. Sprawdziła SMS-y w telefonie i znalazła coś o dopalaczach. Jakieś składniki jakiejś mieszaniny tych dopalaczy. Wieczorem chłopak zamknął się w pokoju. Słuchał muzyki na słuchawkach, więc nie słyszał kroków. Drzwi zostały otworzone. Kobieta zobaczyła świecę i woń jakiś zapachów i zrozumiała o co chodzi. Postanowiła się o tym więcej dowiedzieć, więc następnego dnia poszła do pewnej kobiety (niestety, nie pamiętam zbyt dokładnie co to za kobieta była). Ów kobieta rzekła, że tylko twarda miłość pomoże chłopakowi. Matka więc nie wpuszczała syna do domu, kiedy był naćpany. Po miesiącu (kiedy był trzeźwy) postanowiła z nim porozmawiać o tym i pójść z nim na terapię. No to chłopak poszedł na terapię, a dalej to nie pamiętam co było.
Najlepiej się w to nie pakować. Bo niestety, one nie dodają energii tak jak narkotyki. Czyli lepszy jest alkohol od dopalaczy. Młodzi traktują tę używkę jako etap dorosłości, czyli tak jak papierosy, alkohol i narkotyki. Gdy dopalacze zamienią się w nielegalne produkty to i tak dalej potajemnie będą sprzedawane tyle, że zkolei przez dealerów. Po tabakę też sięgają i co? Też nie jest do końca dobrze. Bo jeśli się nadużywa to może dość do dość poważnych powikłań. Ale co dziwne to dopalacze nie są narkotykiem. PLTK zbadało no i wynik wypadł pozytywnie. No ale niestety, ludzie wylądowali w szpitalach, więc muzi zostać to zakazane. Teraz nie wejdziemy w dopalacze.com no chyba, że do pamięci podręcznej Google i zobaczycie tekst. Jako jedyni wprowadzają dopalacze na Polski rynek-zabtano im produlty.

Ś.P. Dopalacze.com
W związku ze spektakularną akcją Funkcjonariuszy oraz Urzędników w Polsce, sieć Dopalacze.com ogłasza zakończenie swojej działalności.

Wszystkie zamówienia internetowe złożone od dnia 1.10.2010, zostaną anulowane, a dokonane przelewy internetowe w najbliższym czasie zwrócone.

Szanowni Klienci,

pragniemy serdecznie podziękować za owocną współpracę, której mieliśmy zaszczyt doświadczyć przez cały okres działania sieci Dopalacze.com.

W kraju, w którym przyszło Państwu żyć, takie wartości jak wolność gospodarcza czy swoboda handlu przestały istnieć, co mieliśmy okazję zauważyć w ciągu ostatnich dni. Jesteśmy przekonani, że to dopiero czubek wielkiej góry lodowej. Sytuacji, w której na podstawie pomówień i braku jakichkolwiek dowodów, legalnie działająca firma musi ogłosić zamknięcie. Mamy nadzieję, że cała ta farsa będzie dla wszystkich Państwa przestrogą, że Rząd RP jest zdolny do wszystkiego w imię podwyższenia swojego poparcia wśród społeczeństwa, odwracając jednocześnie uwagę od prawdziwych problemów.


Z wyrazami Szacunku Zespół Dopalacze.com

P.S. Do zobaczenia;)


Być może znowu napiszę taką długą wypowiedź jutro.
  • 0

#14 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 08 10 2010 - 14:40

Chyba każdy powinien mieć możliwość zrobienia ze swoim życiem to co mu odpowiada ? wóda i faje są bardziej szkodliwe od konopii ( z których dodatkowo można wykonywać mase zarąbistych rzeczy - ubrania itp. Jednak to właśnie konopie są zakazane

Wkurzają mnie ludzie którzy za mnie decydują co mi wolno kupić a co nie , to w końcu mamy tą wolną wolę czy jednak nie ?
  • 0

#15 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 08 10 2010 - 16:33

Ja jestem za sprzedażą tego typu specyfików. Sam nie biorę, ale widzę w nich podwójne zastosowanie:
- pula genetyczna potencjalnych debili odsiewa się samoczynnie,
- mądrzy ludzie mają chwilę przyjemności za 30 zł.

Kto truje się dopalaczami? Idioci. Biorą po kilka sztuk naraz, pomimo tego że już jeden stymulant dość mocno rozpędza organizm. Poza tym pomyślcie sami - jeżeli zostaną zdelegalizowane, ich produkcja zejdzie do podziemia i obrót nimi przyjmie postać handlu narkotykami.
Ciągle nie umiem się dowiedzieć, jaki odsetek ludzi biorących zatruł się dopalaczami.
  • 0

#16 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 08 10 2010 - 16:44

Ale pisałam już, że dopalacze nie dają energii, tylko nas zamulają.
  • 0

#17 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 08 10 2010 - 16:51

A skąd ty to możesz wiedzieć? :)
  • 0

#18 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 08 10 2010 - 17:12

Dlatego powinni zalegalizować marysie
  • 0

#19 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 08 10 2010 - 17:26

A skąd ty to możesz wiedzieć? :)

Z gazety.
  • 0

#20 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 08 10 2010 - 17:31

Ja jestem za sprzedażą tego typu specyfików. Sam nie biorę, ale widzę w nich podwójne zastosowanie:
- pula genetyczna potencjalnych debili odsiewa się samoczynnie,

Zgadzam się z tym :) Jeśli ktoś żre tego ciągle, pełno to raczej nie powinien się rozmnożyć.

Użytkownik Krzychu25 edytował ten post 08 10 2010 - 17:32

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych