Skocz do zawartości


Zdjęcie

DoctorMofisBACK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
89 odpowiedzi w tym temacie

#41 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 15 02 2010 - 20:45

Druga sprawa, to nie rozumiem podejścia Macsch'a. Jesteś tutaj adminem bez żadnych przywilejów, czy jak?
Trzeba zawsze na Maka czekać aby kogoś wywalił z forum, czy boisz się o to, że koledzy się obrażą?


Czyli że co ?
Dobra, ok, odbanuje mofiska , radźcie sobie z nim sami.
On jest z Twojej rodziny że go tak bronisz ? jakbyś zareagował jakby ktoś Cię nazwał gównem ? bo tak właśnie mofis nazwał geronimoo ..

Jak chcecie , mogę w ogóle się nie zajmować forum od strony moderatorskiej , albo lepiej , jeśli Wam się nie podoba , to mogę od razu siebie zdegradować i zapomnieć o forum.

  • 0

#42 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 15 02 2010 - 21:23

Ej Ziom, a ktoś tu bronił Moffisa przed banem?
Napisałeś, że jesteś Admin, więc możesz go zbanować i tyle skoro tylko kłopotów robi.
I nie widzę, żebym go gdziekolwiek bronił?? Pisałem, że w jego wieku pewnie byłem podobny.
Nie przypominam sobie, abym gdzieś wyżej pisał "Nie proszę nie banujcie go za to jaki jest"

Twoje słowa Maksz "Niech Makensis wejdzie i go zbanuje"
A Ty to co , nie możesz sam tego zrobić?
Może Tobie On faktycznie nie przeszkadza. Jak tak to looz..

Użytkownik Celdur edytował ten post 15 02 2010 - 21:25

  • 0

#43 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 15 02 2010 - 21:29

Ej Ziom, a ktoś tu bronił Moffisa przed banem?


>

Ja się zastanawiam czy Wy jak mieliście 14 lat to nigdy nigdzie nie spamowaliście.
No chyba, że ktoś internetu nie miał to wtedy sytuacja wygląda nie co inaczej.
Ja jak pamiętam siebie, to też dawałem czasami ostro.. Każdy musi dorosnąć, ale w wieku takim jak np.Moffis
to obecnie tylko głupoty w głowie.


:E

Jak sobie odpuszczam , róbcie sobie z nim co chcecie , ja już do niego sił nie mam ;]
  • 0

#44 Kazeeny

Kazeeny

    Stały użytkownik

  • 209 postów

Napisano 15 02 2010 - 22:22

Oj macsch, macsch... :E Mam wrażenie, że masz do niego jakąś słabość - i to Cię trochę uprzedza do kompletnego zbanowania go na forum. Jeżeli napisałeś, żebyśmy zrobili z nim, co chcemy, to jak Ciebie poprosimy, byś go zbanował, to po prostu to zrób :)I nie tłumacz mu się na gg - po prostu, taka wola ludu.
Ja ostrzegam, że jeszcze raz zrobi coś głupiego na SB, to ja go banuję tam i proszę, żebyś już go nie odblokowywał ;]
  • 0

#45 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 15 02 2010 - 22:27

Trzymam go przy życiu tylko z tego powodu:

Mofis jaki by nie był, ma talent do off-topicu, trzeba przyznać. Chociażby to:
KLIK


:E
  • 0

#46 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 16 02 2010 - 12:08

BAN i koniec gatki Dołączona grafika

aha i proszę wszystkich aby nie podawali userom moich danych na NK bo pózniej taki mofis pisze mi głupoty na nk.
  • 0

#47 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 16 02 2010 - 12:42

Mnie chyba pierwszego znalazł na nk. Od razu mu powiedziałem że na tym serwisie nigdy nie odpisuję. Co do bana, to ja wstrzymuję się od głosu.
  • 0

#48 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 16 02 2010 - 14:15

biorę go pod swoje skrzydła , myślę że uda mi się go wyprostować. a jeśli nie , to go zbanujecie
  • 0

#49 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 16 02 2010 - 15:44

Fair enough.
  • 0

#50 Kazeeny

Kazeeny

    Stały użytkownik

  • 209 postów

Napisano 16 02 2010 - 17:54

Ej, w sumie ciekawe, czy wczoraj wieczorem naprawdę czuł potrzebę zmiany czy po prostu się tak wygłupiał... Unitrax i fernandez na pewno wiedzą, o co chodzi, bo byli przy tej rozmowie... Macsch chyba tylko czasami obserwował...
  • 0

#51 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 16 02 2010 - 18:01

Tak, czuł tę potrzebę po raz piąty.

  • 0

#52 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 16 02 2010 - 18:44

To już prawdopodobnie mój ostatni projekt eksperyment.
Udowodnię że nawet z DRmorfisa może stać się poprawny i przydatny user
lub poniosę klęskę

Jeśli się uda to znaczy w ciągu miesiąca nastąpi u niego poprawa bez wpadek większych ... to go dalej poszlifuje

kto wie , wiecie diablo kiedyś też była menda spamer nie z tej ziemi a potem został tutaj moderatorem , może z nim za jakieś 3 miesiące uda się to samo :wtf?:

chciałbym aby jeśli się znacznie poprawi , dostał z bardzo ograniczonymi uprawnieniami jeden dział do sprzątania ( co znaczy ograniczone - jeden dział , możliwości moderacyjne podstawowe , każde ukaranie kogokolwiek musi być konsultowane z innym moderatorem .

po 3 miesiącach - czyli minie od dziś sześć , albo sie mu zdejmie uprawnienia jak sie nie sprawdzi albo zdecydujecie o poszerzeniu uprawnien

ale mowa o moderowaniu bedzie możliwa wyłącznie jak ... naprawde sie poprawi , mimo że nie mam podstaw by mu wierzyć to postanowiłem zaufać , może się nie przejadę.

Co myślicie ?

  • 0

#53 Kazeeny

Kazeeny

    Stały użytkownik

  • 209 postów

Napisano 16 02 2010 - 19:55

Spróbować raczej nie zaszkodzi :wtf?: tylko chłopak będzie musiał porządnie się wziąć za siebie
  • 0

#54 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 17 02 2010 - 00:22

Spróbować można , chociaż szczerze mówiąc , nie widze go na posadzie moderatora. Ale zobaczymy jeśli nie będzie dużej poprawy ja na pewno nie dam mu moda.
  • 0

#55 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 17 02 2010 - 16:54

jeśli on kiedyś dostałby tu moda to ja odrazu ide się powiesić...
  • 0

#56 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 17 02 2010 - 18:39

dzięki jackass za wiare w ludzi :wtf?:
  • 0

#57 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 17 02 2010 - 22:00

haha :wtf?:
  • 0

#58 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 02 03 2010 - 08:37

nie wiem jak wy ale ja u niego widzę znaczną poprawe w pisaniu postów . diametralnie zmienił podejście do forum i to mi się podoba .
Jak tak dalej pójdzie , to może dacie mu jakieś prawa choćby z ograniczeniami jak na idg( ranga junior moderator - czyli może wykonywać jedynie czynności porządkowe , edycje , usuwanie do kosza , ukrywanie , scalanie , zmiana nazw tematów, przenoszenie ich do innych działów) nie może jednak - karać nikogo , skasować czegoś z kosza ,

taka ładnie nazwana sprzątaczka
i jeśli tą sprzątaczką dzielnie byłby z wysokimi statsami 3 miesiące to by mu się poszerzyło na pełne uprawnienia jak by nic nie robił , znudziło mu się to bądź miał wpadke , to się go skasuje .

Słuchajcie jak ma chęci to czemu mu tego zabronić - jeden dział sprzątać by mógł a jeśli by się z tego nie wywiązywał to wiadomy koniec , trzeba kuć żelazo puki gorące - bo to jest tak że jak sie daje userom coś , dla którego oni zechcą się poprawić jak morfis dla moda , to stosuje się czysto psychologiczna metodę osiołka i marchewki . Rola adminów i moderatorów to jest także wychowywanie właściwego podejścia w userach .
Jeden nawrócony spamer jest wart bardzo dużo , a jak jeszcze dostanie szanse na moderowanie to sam zobaczy dlaczego za jedne rzeczy był karany a za inne nie - i może wreszcie to pojmie.
  • 0

#59 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 02 03 2010 - 09:29

Nie widzę problemu aby dostał moderatora lokalnego na jakiś wybrany przez siebie dział.
Najwięcej raportów także jest z jego strony..

Użytkownik Celdur edytował ten post 02 03 2010 - 09:29

  • 0

#60 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 02 03 2010 - 16:27

Ja poprawy nie widze , a moda za żadne skarby świata bym mu nie dał...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych