Skocz do zawartości


Zdjęcie

Częściowo zepsuty monitor?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 trzasku

trzasku

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 06 02 2015 - 04:30

Drodzy użytkownicy,

 

Pewnego dnia włączyłem komputer, przez pierwsze kilka sekund po starcie systemu wszystko wyglądało prawidłowo ale następnie część jednego z dwóch ekranów które posiadam zmieniła się. Stała się tak jakby rozmazana i lekko zielona, zdecydowanie coś było nie tak. Zrobiłem zdjęcie aby ułatwić wam rozpoznanie problemu:

 

viij3JD.jpg

 

Dodam, że przed tym komputer używała dziewczyna, podłączyła pendrive aby przerzucić notatki (virus?) ale powiedziała, że wszystko działało prawidłowo. Dodam iż sprawdzałem zarówno to, czy jest to wina kabla (zamieniłem go na inny), jak i czy jest to wina karty graficznej (podmieniłem porty obu monitorów), zdecydowanie jest to problem samego monitora. Jest to model LG23EA63.

 

Czy posiada ktoś wiedzę jak naprawić ten problem? Czy coś takiego pokrywa gwarancja? Czym mogłoby być to spowodowane?

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam,

Patryk



Użytkownik trzasku edytował ten post 06 02 2015 - 04:31

  • 0

#2 PiterBenk

PiterBenk

    Początkujący

  • 89 postów

Napisano 17 02 2015 - 16:47

Raczej gwarancja Ci tego nie pokryje. Chociaz nie wiem - są różne rodzaje gwarancji.



  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 18 02 2015 - 14:45



Dodam iż sprawdzałem zarówno to, czy jest to wina kabla (zamieniłem go na inny), jak i czy jest to wina karty graficznej (podmieniłem porty obu monitorów)

Że co? o.O bo nie rozumiem.
Sprawdzałeś GPU na innym komputerze?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych