Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy wierzysz w UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tolduś

Tolduś

    Początkujący

  • 40 postów

Napisano 26 09 2006 - 10:13

NA poczatek Ufo według encyklopedii


UFO (ang. Unidentified Flying Object, pol. NOL – Niezidentyfikowany Obiekt Latający) — każdy obiekt latający nie dający się zidentyfikować z żadnym znanym z warunków ziemskich obiektem lub zjawiskiem atmosferycznym. Badaniem fenomenu UFO zajmuje się ufologia.


Klasyfikacja obserwacji UFO
  • NL – Nocturnal Lights (Nocne Światła) – obserwacje nietypowych świateł na nocnym niebie, których wygląd i dziwne ruchy nie dają się wyjaśnić w kategoriach znanych źródeł światła.
  • DD – Daylight Discs (Dzienne dyski) – dzienne obserwacje obiektów, lecących lub unoszących się nieruchomo w powietrzu, znajdujących się w znacznej odległości od świadka.
  • RV – Radar Visual (Obserwacje Radarowo-Wizualne) – jednoczesne obserwacje wzrokowe nieznanych obiektów na niebie i ich ech na ekranach radarów.
  • CE I – Close Encounter of The First Kind (Bliskie spotkania I stopnia) – UFO obserwowany z odległości nie większej niż 200 m, nie oddziaływający na otoczenie i człowieka.
  • CE II – Close Encounter of The Second Kind (Bliskie spotkania II stopnia) – UFO obserwowany z odległości nie większej niż 200 m, oddziaływający na otoczenie w rozmaity sposób, pozostawiający w nim mniej lub bardziej trwałe ślady.
  • CE III – Close Encounter of The Third Kind (Bliskie Spotkania III stopnia) – UFO obserwowany z dowolnej odległości wraz z jego humanoidalną (rzadziej niehumanoidalną) załogą. Ten typ obserwacji dzieli się na siedem podgrup:
  • Typ A (CE-III-A) – obserwacja istoty / istot wewnątrz UFO.
  • Typ B (CE-III-:D – obserwacja istoty / istot wychodzących bądź wchodzących do UFO.
  • Typ C (CE-III-C) – obserwacje istoty / istot w pobliżu UFO.
  • Typ D (CE-III-D) – obserwacje istoty / istot w rejonie obserwacji UFO.
  • Typ E (CE-III-E) – obserwacja istoty / istot bez jednoczesnej obserwacji UFO.
  • Typ F (CE-III-F) – obserwacja UFO oraz słyszenie jakiegoś głosu, mimo braku obserwacji istoty / istot.
  • Typ G (CE-III-G) – zdarzenie określane jako „wzięcie” oznaczające zabranie na pewien czas człowieka do UFO.
Ja osobiscie uwazam ze odwiedzaja nas obce inteligetne istoty z innych planet a nawet wymiarow niektore rzady napewno o tym wiedza ba nawet z nimi wspolpracuja.

a jakie jest wasze zdanie ??

  • 0

#2 zeus

zeus

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 26 09 2006 - 10:51

W UFO takie jak pokazują na filmach i takie o jakim wypowiadają się ludzie którzy to niby mieli spotkania z obcymi to raczej nie wierze ... ale myśle że jest coś takiego jak "obca inteligencja", czyli jakieś istoty myślące nie znane nam. Według mnie raczej nie będą one w żaden sposób podobne do ziemian, czy znanych nam form życia, ale będą inteligentne.

  • 0

#3 Tolduś

Tolduś

    Początkujący

  • 40 postów

Napisano 26 09 2006 - 10:52

czyli jak widzisz ta filmach to w to wierzysz a jak ktos o tym opowiada to odrazu sondzisz ze klamie ??
  • 0

#4 zeus

zeus

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 26 09 2006 - 11:03

Nie, źle mnie zrozumiałeś ... nie wierze ani w to co pokazują na filmach ani w to co opowiadają ludzie :D
  • 0

#5 thade

thade

    Stały użytkownik

  • 209 postów

Napisano 28 09 2006 - 17:44

(...) czyli jakieś istoty myślące nie znane nam.

Swiat astralny ? :closedeyes:
  • 0

#6 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 28 09 2006 - 18:06

Nie wierze w takie typowe UFO... moim zdaniem jeśli o życie w kosmosie idzie to najbardziej prawdopodobną teorią dotyczącą przybyszów z innych planet jest teoria o prymitywnych organizmach jednokomórkowych np. bakterie lub wirusy.
  • 0

#7 croc

croc

    Początkujący

  • 41 postów

Napisano 28 09 2006 - 18:15

no to siwy sam mowisz ze cos tam zyje, tak wiec skoro powstal czlowiek to czmu nie moglo powstac inne zycie.

generalnie na ziemi i to co dzieje sie w zasiegu ziemskich mozliwosci nie jestesmy w stanie sobie wyobrazic innych istot zyjacych ktore np nie potrzebuja wody, tlenu czy innych zwiazkow potrzebnych do zycia ludziom. wszechswiat zapewne nie konczy sie na tych kilkudziesiecu gwiazdach ktore widzimy z ziemi. przyjete jest ze wokolo nas jest nicosc ale jak to mozliwe jak moze istniec cos w niczym. to ze na tych paru planetach w naszym ukladzie nioec wlasciwie nei istnieje ,nic co moglo by przypominac czlowiek, oraz warunki klimatyczne zblizone do naszych nie oznaczaja ze nic nei ma
  • 0

#8 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 31 03 2007 - 12:30

A może to nie obcy tylko my sami z przyszłości?
A może to tylko bajki?
A może to na prawdę obcy? Bo czemuż skoro my istniejemy, zostaliśmy stworzeni lub wyewoluowaliśmy to czemu gdzieś tam w odległym kosmosie też nie mogli?
A może to "amerykańce"* mają już taką technologie, że mogą się "ponabijać" z całego świata?

Tyle pytań i niech mi ktoś na którekolwiek da racjonalną i pewną odpowiedź. Będę pełen podziwu.

* podałem amerykanów bo to u nich najczęściej te wszystkie teorie są tworzone
  • 0

#9 Gacona

Gacona

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 22 04 2008 - 18:34

Nie wiem jak Wy ale ja wierzę w UFO.Niekoniecznie w zielone ufoludki ale ktoś te kręgi w zbożu robi prawda?A może Oni próbują tym nam coś powiedzieć i myślą,że my rozumiemy...Skąd wiecie,że jakieś te kółka,gwiazdki itp. nie oznaczają np.:Hej jak leci? :teehee:
Według mnie ludzie którzy nie wierzą w ufo są egoistami bo myślą że tylko oni są genialni i tylko oni umieją stworzyć cywilizację.A może tak nie jest? ;]
  • 0

#10 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 22 04 2008 - 19:49

Skoro już temat odkopany to się wypowiem. Ja bym nie wierzył w te kółka, raz podobno była akcja, że ludzie w nocy sami sobie na polu te kształty robili, a później mówili, że UFO.
  • 0

#11 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 22 04 2008 - 21:42

W Focusie było o tym kilka stron. Zawsze to dzieło ludzi.

  • 0

#12 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 22 04 2008 - 21:43

Proste, że wierzę.Tylko ograniczeni debile myślą, że są jedyni w całym wszechświecie..Bez kitu niezły zaścianek..:teehee:

  • 0

#13 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 22 04 2008 - 22:31

niektore rzady napewno o tym wiedza ba nawet z nimi wspolpracuja

ba! w rządzie nawet są/byli obcy- np Giertych, Kaczyńscy
  • 0

#14 Gacona

Gacona

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 12 05 2008 - 13:26

np.Giertych i Kaczyńscy

. Ludzie już nie chodzi o to!!!Nam chodzi o prawdziwe Ufo Krzyhoo.Chodzi o to że ludzie od lat głowe se urywają czy jest coś takiego jak istota pozaziemska.Po za tym Marix sam powiedziałeś podobno.PODOBNO!
  • 0

#15 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 12 05 2008 - 13:36

Ja myśle, że skoro jesteśmy my to gdzieś na świecie muszą żyć inne niepoznane przez ludzkość organizmy.
  • 0

#16 Gacona

Gacona

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 14 05 2008 - 15:15

niepoznane przez ludzkość organizmy

Racja. Organizmy,istoty nawet bakterie. Kto wie co jest kurde na Plutonie,co? Może istoty przystosowane do zimna? Wielu rzeczy jeszcze nie wiemy. Niestety...
  • 0

#17 Bueno

Bueno

    Początkujący

  • 92 postów

Napisano 14 05 2008 - 16:20

Hmm ja mam Wylane w UFO Dołączona grafika ;) co Bedzię to bedzię :PP Moim zdaniem te japonce coś mają z tym spólnego ;) .zgadzam sie z krzychoo ;) Giertych i kaczynscy to napewno ufOludy ^^
  • 0

#18 patryczek700

patryczek700

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 21 05 2008 - 18:51

nie wiem czy wierze czy nie ;]
  • 0

#19 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 22 05 2008 - 10:27

To po cholerę piszesz? ;]

Nie cierpię takich trolli, co dla +1 chyba piszą posty.
  • 0

#20 Gacona

Gacona

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 01 06 2008 - 15:05

Te forum już zaczęło być po prostu śmieszne wiecie?Tu nie chodzi o obgadywanie polityków ani nic takiego. Weźcie wypowiadajcie się o istotach pozaziemskich,a nie o Kaczyńskich! :unsure:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych