Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to pasuje ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ationx

Ationx

    Zaawansowany użytkownik

  • 840 postów

Napisano 22 02 2016 - 12:26

Zamiast dokładać tyle kasy do minimalnie szybszych (i problemowych kości jak już wspomniałem) to lepiej weź zainwestuj je w większy SSD.

 

Z tego co słyszałem (sam w GTA V nie grałem) to gra podczas instalacji rezerwuje 120GB dysku, także mając na SSD o takim rozmiarze system nie będziesz już w stanie zainstalować na nim GTA V. Bądź świadom, że od SSD Ci klatek nie przybędzie. Szybciej Ci się wczytają gry i to w sumie tyle.

 

Podałem Ci jeden z najlepszych i najpopularniejszych monitorów za takie pieniądze, to Tobie się obudowa nie podoba... Patrzył będziesz na obudowę, czy na to co ekran wyświetla...



  • 1

#22 michull

michull

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 26 02 2016 - 19:55

Ok dzieki za pomoc tym co sie tu udzielali czyli 1x Pectu333 i bardzo dużo razy Ationx. 

 

Komputer już u mnie stoi :)  Aczkolwiek juz po 5minutach działania zaczeły piszczec cewki, zapewne w tym gtx970..... Po piszczały na chwile i przestały ale pewnie to bedzie wiekszy problem, sprawdze pod obciazeniem jeszcze no i pewnie na gwarancje poleci... Watpie ze to bd zasilacz albo cos innego, bo ponoc w tych gtx970 to sie zdarzaja piszczace cewki stosunkowo czesto...No chyba ze by było ze komputer pierwszy raz odpalony to sie cos dogrzewało ale watpie :( Pewnie sie dlugo nie naciesze i trzeba bedzie reklamowac. Jeszcze raz dzieki za pomoc :)



Użytkownik michull edytował ten post 26 02 2016 - 19:56

  • 0

#23 Ationx

Ationx

    Zaawansowany użytkownik

  • 840 postów

Napisano 29 02 2016 - 13:22

W żadnym wypadku nie reklamuj cewek, bo to strata czasu. Zresztą piszczących cewek mogą nie uznać na gwarancji, bo przecież karta jest sprawna... Weź zwyczajnie oddaj piszczący podzespół na zwrot 14-dniowy i kup kolejny.



  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych