Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy opłaca się przechodzić z androida na ios

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 tal

tal

Początkujący

• 74 postów

Napisano 27 10 2021 - 13:49

Cześć, czy opłaca się przechodzić z androida na IOS ? Od zawsze miałem androida i teraz myślę nad iphonem. Między innymi zależy mi na wypowiedzi osób co zrobili taką przesiadkę i ich opinie czy są zadowoleni, bądź nie 

• 0

#2 Karpatiak

Karpatiak

Początkujący

• 15 postów

Napisano 29 10 2021 - 09:55

Uzywam naprzemiennie iOSoraz Androida. Kazdy system ma plusy i minusy- w jednym brak czegos co jest w innym. Na poczatku po przesiadce z iOS spodobaly mi sie w Androidzie wyskakujace okienka aplikacji, podzial ekranu (w iPhonach niestety tego brak) tryb poziomy menu (ktore Apple zgubilo gdzies po 8 Plus) czy dymki wiadomosci. Znowu iOS ma duzo bardziej intuicyjna obsluge, plynnosc i stabilnosc nie zawodzi nigdy (co niestety nie jest takie oczywiste nawet we flagowcach z Androidem) oraz wsparcie systemowe ktore nokautuje androidowa konkurencje. Urzadzenia sa wspierane i aktualizowane przez dlugi czas i nawet po latach dzialaja bardzo dobrze. Wszystko zalezy czego oczekujesz- stabilnosci, prostej i szybkiej obslugi przez lata czy Androida z wieloma funkcjami na krotki niestey czas.
Reasumujac- wg mnie warto i sam po chwilowym zauroczeniu Androidem raczej wroce na stale do iOS...
Niedługo będę zresztą zmieniał telefon i zastanawiam się nad iphone 13 pro max https://ispot.pl/iphone-13-pro-max

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych