Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy kluby sportowe powinny reklamoac swoja marka alkohole


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 zedulec

zedulec

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 19 01 2006 - 17:01

Na rynku pojawiło się piwo pod nazwą GKS Katowice. Uroczysta prezentacja nietypowego gadżetu odbyła się w czwartek. Piwo produkuje browar w Imielinie.


Na pomysł takiej formy promocji klubu wpadli działacze stowarzyszenia GKS, do którego należą prawa do nazwy i logo. Zysk ze sprzedaży napoju ma zasilić klubową kasę. Piłkarze GKS - niedawni pierwszoligowcy - grają obecnie w czwartej lidze.

Na razie "GKS Katowice" dostępny jest w puszkach, w przyszłości ma też być sprzedawany z beczki w pubach.

No i tutaj moje watpliwosci gdyz sportowcy raczej nie powinni zachecac do korzystania z uzywek skoro maja byc wzorem , dla mlodego pokolenia.Wiem ze w Polsce realia sa "nieco" inne , ale fakt pozostaje faktem

  • 0

#2

Napisano 19 01 2006 - 17:33

no tak ale to jest tak samo jak z reklamami na boiskach piwa, alkocholi wogule nikomu to nie przeszkadza, zakladam ze smak tego pewno bedzie lipny i malo kto bedzie to pil,i niebedzie znaczenia czy bedzie nazwa gks czy lks czy jaki kolwiek inny

  • 0

#3 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 19 01 2006 - 17:55

to bedzie ta woda co zostaje po czyszczeniu kadzi :mrgreen: a niech robia co chca zawsze jakas kasa bedzie :P cel uswieca srodki
  • 0

#4 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 19 01 2006 - 17:57

te piwo to pewnie jakis siki cos takiego jak piwo z biedronki
  • 0

#5 Puma

Puma

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 01 2006 - 21:25

Piwo z nazwą klubu to nic nowego.
Juz od dawna jest do kupienia w sklepach w Gdyni piwo [glow=blue:aeda806b4e]ARKA[/glow:aeda806b4e].

Z tego co mi wiadomo sprzedaje się bardzo dobrze. W smaku tez jest dobre. :wink:

A skoro klub ma z tego jakieś monety to kibice napewno wybiorą to piwo wiedzac ze wspomagaja swój klub.
Latem w Poznaniu ma byc przeprowadzon akcja ze z kazdej sprzedanej butelku piwa Lech dostanie jakieś pieniadze. Sam nie pije piwa z KP ale w czasie tej akcji bede pił tego jak najwiecej.
Jest to napewno jakieś wyjscie, z mizernej sytuacji w jakiej jest Polski sport.
I tak wiekszosc imprez jest sponsorowana przez browary.

Piłkarz tez człowiek i nie widze nic dziwnego w tym ze pije piwo.

[ Dodano: 19-01-2006, 21:19 ]
Co do piw
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Piwa mają tekie kluby jak:
-Start Gniezno
-Ostrovia

Kiedyś miały:
-Wisła (podobno tego nie jestem pewien)
-Dyskobolia (to było naprawde dobre piwo Zrobili tego tylko jakaś limitowaną serje ja jakąś impreze w Grodzisku Wlkp.)


Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Nie wiem czy piwo ŁKS-u jest jeszcze dostepne

Ale idziemy dalej :P :P

Kiełbasa Jaga


Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej w restauracji Camelot, zarząd PMB SA oraz władze SSA Jagiellonii Białystok podpisały porozumienie o współpracy. Partnerzy połączą dobry sport z dobrym biznesem. PMB zacznie produkcję nowej kiełbasy, a zyski z jej sprzedaży zasilą kasę klubu sportowego.
Nowa kiełbasa pojawi się już na początku lutego. Nazywać się będzie„Jaga”. Będzie to smaczna cienka kiełbasa wieprzowa. Idealna na przekąski, do odsmażenia w domu z cebulką, na ruszt czy na ognisko. I oczywiście doskonała na każdy wyjazd kibiców Jagi – mówi Leszek Czemiel, prezes zarządu PMB.
Kosztować będzie w sklepie około 9.99 złotych za kilogram.

Z tego co pamietam dawno temu w Łodzi była dostępna szynka Widzewska
  • 0

#6 Zorba_1

Zorba_1

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 19 01 2006 - 23:18

Moze i my kiedys doczekamy sie polskiego Oktober Fest :P
  • 0

#7 zedulec

zedulec

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 19 01 2006 - 23:43

Oktober Fest jest w Polsce.Na Slasku co roku w Parku Kultury Tyskie ogranizuje.Calkiem niezla imprezka , ale w tym roku pogoda byla kapiata
  • 0

#8 waclaw

waclaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 20 01 2006 - 18:45

a co moze byc zlego w reklamowaniu swoja nazwa alkoholi ? Ja bym sie raczej tak zapytal

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych