Skocz do zawartości


Co wam daje Nasza-Klasa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 29 12 2009 - 00:41

Tak więc proszę o opinię bywalców naszej-klasy.
nasza klasa to portal it , tweaks też należy do tej dziedziny, ja chcę wiedzieć dlaczego warto się na niej zarejestrować
a może myślicie że totalnie nie warto
proszę o refleksję nad swoim profilem i wykazanie mi pozytywnych jak i negatywnych stron
jestem jedną z niewielu osób która nigdy się na nk nie rejestrowala
Prosze o opinię oraz rade

  • 0

#2 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 29 12 2009 - 01:06

Też przez bardzo długi czas nie rejestrowałem się tam, bo uważam, że jest to niepotrzebne. Jednak zarejestrowałem się bo chciałem rozesłać to szerszej grupy pewną wiadomość. Do większości nie miałem ani gg ani numeru telefonu. Na naszej klasie bez problemu ich znalazłem i wysłałem co miałem wysłać. Od tamtego czasu tak już zostało. Czasem się przydaje.
Pozytywne strony tego portalu? Łatwy kontakt z ludźmi.
Negatywne strony? Złodziej czasu. Potrafi zabrać bardzo dużo czasu.

Czy warto? Musisz najpierw sobie odpowiedzieć na pytanie co chcesz osiągnąć. Jeśli brakuje Ci kontaktu z ludźmi np. z lat minionych to prawdopodobnie ich tam znajdziesz.
Jeśli chcesz tylko zbierać znajomych i dodawać zdjęcia dla picu to sobie to odpuść.
Sam mam dwa zdjęcia, żeby pokazać jak wyglądam osobom, które np. dawno mnie nie widziały.

Portal zakładany z dobrymi intencjami, lecz przeobraził się w zbiorowisko pustaków.
Teraz co się tam wyrabia to nawet na miano porażki nie zasługuje... Eurogąbki? co to [beeep] jest? Dobrze, że chociaż funkcja szukania znajomych została...

  • 0

#3 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 29 12 2009 - 11:08

Miałem nawet kiedyś konto na nk , ale skasowałem z kilku powodów :
- Spam
- Zaproszenia przez ludzi których nie znam (w ch**j dużo ;) )
- Łańcuszki opanowały całkowicie nk (komentarze, komentarze do zdjęć , PW itp...)
- Nowe genialne pomysły administracji nk takie jak śledzik czy euro gąbki czy jakoś tak
- Mnóstwo dzieci neo 1MB lub większej szybkości , myślący że jak napiszą "HWDP" czy "JP" będą fajni.
- Za niektóre usługi z portalu szanowna administracja zażyczyła sobie opłat... (portal powoli robi się komercyjny)

A to jedyne 2 przydatne możliwości nk:

- Połączenie konta z allegro (szybciej się sprzedaje ;) )
- No i ja teraz mam tam konto , ale tylko i wyłącznie do kontaktu ze znajomymi (nie przyjmuje zaproszeń od nikogo , nie mam pełnego imienia i nazwiska, brak fotek itp...)
  • 0

#4 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 29 12 2009 - 11:18

Plusy: Można wszystkich łatwo odszukać, nawet znajomych z podstawówek. Portal w ogóle nie zabiera czasu, ja tam wchodzę zawsze na góra 5 min, bo co niby tam robić dłużej?

Minusy: Śledzik, prezenty, gąbki, itd..
  • 0

#5 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 29 12 2009 - 11:23

bo co niby tam robić dłużej?


Jak to co , szukać i plotkować o znajomych , wysyłać spam , dodawać komentarze etc..

Dodawanie do znajomych nie znajomych ;)
  • 0

#6 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 29 12 2009 - 11:51

Portal w ogóle nie zabiera czasu, ja tam wchodzę zawsze na góra 5 min, bo co niby tam robić dłużej?

tak, ale te 5 minut jest 20 razy dziennie. ludzie z nudów tam wchodza na mniej więcej taki okres czasu. Z reszta mysle ze prawie kazdy tak mial, ze w wolnej chwili przegladal jakies bzdury nie koniecznie ten portal ale dajmy na to allegro badz ostatnio popularne demotywatory zamiast odejsc od komputera wiedzac ze juz wszystko co bylo potrzebne zrobilismy. a ze na nk jest tyle ciekawych zajec to ludziska co chwila tam zagladaja.

a na czym polega fenomen? przeciez dzisiejszej mlodziezy bardzo latwo wcisnac kit i lykaja te wszystkie fotki i nk. nie widza alternatyw ktore daje im otoczenie wiec bezczynnie tam przesiaduja. ale co tam napalone nastolatki. najgorzej jak dorosli ludzie ktorzy wydawaloby sie, ze sa rozsadni uczestnicza w tym przedsiewzieciu i robia z siebie zwyczajnych pajacow po przez korzystanie z dobrodziejstw ow portalu (czyt. dodawanie zdjec, dodawanie komentarzy).
  • 0

#7 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 29 12 2009 - 12:30

Ja tam wchodzę jeżeli potrzebuję z kimś kontaktu, tudzież popatrzeć sobie na ludzi (w szczególności dziewczyny ;) ). Więcej zastosowań Naszej-klasy nie widzę.

Z płatnych usług nie korzystam, śledzia zablokowałem, "znajomych których mogę poznać" też zablokowałem i dzięki temu portal jest znośny. Przykro się człowiekowi robi, gdy musi patrzeć na wymalowane szesnaastoletnie lambadziary i osiłków przy swoim bmw tuż po wyjściu z siłki. Poza tym nie odpowiadam na łańcuszki i w znajomych mam wyłącznie ludzi których znam.

Jak więc widzisz Unitraksie, n-k nie jest taka zła. Zakładaj śmiało konto, a zyskasz pierwszego znajomego, czyli mnie. ;)
  • 0

#8 Gość_DoctorMofisBACK_*

Gość_DoctorMofisBACK_*

Napisano 29 12 2009 - 12:57

Ja tam wchodzę głównie dla kontaktu z ludźmi którzy nie mają gg, albo mojego nie znają. Ludźmi - Oczywiście znajomi
Jeśli ktoś znajdzie twój numer gg w profilu, (ktoś obcy), zaczyna ci pisać łańcuszki, poklikamy?, kim jesteś itp.
Odpowiadam "Głupią odpowiedzią na głupie pytania" i blokuje gościa/gościówę ;)
  • 0

#9 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 07 03 2010 - 16:14

Wchodzę od czasu do czasu, by komentować foty, pooglądać profile czy też wejść na forum.
  • 0

#10 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 07 03 2010 - 16:24

Wchodzę raz w tygodniu aby mieć kontakt z osobami z którymi już bezpośredni straciłem z różnych powodów. Jestem tam głównie aby podtrzymywać znajomość ze swoimi dalszymi bądź bliższymi znajomymi. Niestety NK z dobrego portalu przerodziła się w fotke.pl co mnie osobiście zdegustowało i zniesmaczyło.
  • 0

#11 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 07 03 2010 - 16:44

Nasza klasa daje mi tyle co nic..

  • 0

#12 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 07 03 2010 - 16:46

To usuń konto :D

Użytkownik DoctorMofis edytował ten post 07 03 2010 - 16:46

  • 0

#13 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 09 03 2010 - 15:35

heh ja tego portalu używam do kontaktu z innymi ludźmi.
Czasami nk służy mi do odnajdywania nowo poznanych osób...
nie posiadam tam pełnego nazwiska... ponieważ nie chcę być odnaleziony przez organy ścigania.

poza tym portal podzieli losy fotki... pol...
  • 0

#14 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 09 03 2010 - 22:16

ponieważ nie chcę być odnaleziony przez organy ścigania.

Mamy się Ciebie bać?
  • 0

#15 Terrqge

Terrqge

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 09 03 2010 - 22:43

Do podglądania koleżanek...
I nic pozatym, zresztą, wszystko mam poukrywane. :)
  • 0

#16 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 09 03 2010 - 22:46

Mamy się Ciebie bać?


A Piotriego się bałeś ? :)

Tekłe, da link na GG :)
  • 0

#17 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 09 03 2010 - 22:49

Motyx a co to ma wspólnego z baniem się mnie?

Ja wolę być anonimowy w sieci... bez nazwiska...
  • 0

#18 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 09 03 2010 - 22:49

Powiem wam, że według tego co widzę o nk jest od tego żeby dziewczyny nagadały się "słit" etc. za to chłopaki mogą sobie powalić konia przynajmniej z rakcji moich kolegów tak wynika kiedy mówię, że jakaś dziewczyna ma fajną fotkę na nk (nie chodzi o jakąś super rozdekoltowaną etc. tylko ciekawie zrobione zdjęcie).
Najgorsze, że na nk wszyscy piszą "pięknie" etc. a tak naprawdę myślą "skur*****" lub "dziwka"
Czy was to nie denerwuje?

Użytkownik anduvir edytował ten post 09 03 2010 - 23:01

  • 0

#19 Terrqge

Terrqge

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 09 03 2010 - 23:00

Up, true, true...
A standardowy komentarz do zdjęcia to: "Śliczne :)*** KC <3" :)


Macysz, tyle tego jest że szkoda linkować :). Na PCL jest nawet temat tego dotyczący.

Użytkownik Terrqge edytował ten post 09 03 2010 - 23:00

  • 0

#20 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 09 03 2010 - 23:05

Te komentarze strasznie mnie wkur... to chyba jest reklama ... chodzi o to by się pokazać na koncie innej osoby...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych