Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chłodzenie Zasilacza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nakano

Nakano

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 09 01 2007 - 21:22

Bardzo denerwuje mnie glosne dzialanie wentylatora na zasilaczu czy sa jakies jnne sposoby na chlodzenie zasilaczy a moze mozna zmniejszyc obroty tak by dzialal ciszej albo wymienic na inny tylko na jaki???

  • 0

#2 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 10 01 2007 - 00:18

Czy wiatraczek tak działa od nowości ?

  • 0

#3 drake

drake

    Początkujący

  • 83 postów

Napisano 10 01 2007 - 07:33

Jezus, następny forumowisz, po którym trzeba się domyślać, nauczcie się pisać tematy, w których zamieścicie model zasilacza ew. rozmiar wiatraka co się dzieje / od kiedy sie dzieje. Ja mam krowe niedaje mleka pomóżcie...
  • 0

#4 Nakano

Nakano

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 10 01 2007 - 08:57

Zasilacz to MERCURY 400W i jest nowy a chlas jaki wydziala to glosny szum zasilacz jest jedynym urzadzeniem w kompie jakie slychac procek i karta g. maja bardzo ciche wentylatorki. Mam kompa w pokoju gdzie spie i zalezalo by mi na jego uciszeniu w pomieszczeniu obok stoi maszyna HP to ze dziala wiadomo tylko po diodach nie wiem jaki tam jest zasilacz bo to nie moje ale jest bardzo cichy!Dołączona grafika
  • 0

#5 Angel15

Angel15

    Początkujący

  • 34 postów

Napisano 13 01 2007 - 20:10

Najlepiej wymień cały zasilacz bo to jakiś shit - http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=...p;mode=threaded
  • 0

#6 M-X

M-X

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 17 09 2008 - 19:03

Bardzo denerwuje mnie glosne dzialanie wentylatora na zasilaczu czy sa jakies jnne sposoby na chlodzenie zasilaczy a moze mozna zmniejszyc obroty tak by dzialal ciszej albo wymienic na inny tylko na jaki???



Jest na to prosty sposób mianowicie: odkręcasz wiatrak , bierzesz kawalek kartki i odrysowujesz dokladne umiejscowienie otworu na wiatrak potem wycinasz. Przykładasz z drugiej strony i zaznaczasz flamastrem gdzie ma byc otwór. wycinasz otwór przyklejasz wiatrak i masz bardzo cichy zasilacz a do tego odpowiednio chlodzony co za tym idzie wydajniejszy

M-X

//13.01.2007, 20:10
//Widzisz datę ostatniego posta? Czytałeś regulamin?
//Odkopywanie tematu ==> 10%
//diablo45

  • 0

#7 zzip1

zzip1

    Początkujący

  • 63 postów

Napisano 20 09 2008 - 00:06

Miałem ten sam problem w 450 w chieftecu.poziom hałasu po nagrzaniu dla mnie był nie do zaakceptowania w serwisie stwierdzono,że w normie.Kupiłem wentylator scythe s-flex 1200 (120 mm) - jeden z niewielu przystosowanych do pracy w poziomie i założyłem go.Podłączenie go było banalnie proste (wtyczka 2-3 pin) i nie pozostawiające śladu ( aby nie stracić gwarancji, zawsze można bez problemu założyć oryginalny).No i cisza......

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: wymiana chłodzenia zmiana chłodzenia



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych