Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chłodzenie Procesora Jak Najcichsze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MCe

MCe

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 26 04 2012 - 21:41

Witam. Chciałbym zamontować inne chłodzenie na moim procku i5-2320. Nie jest kręcony. Przede wszystkim zależy mi na najniższym poziomie hałasu. Otóż, często pracuje w nocy przy kompie, a żona mnie ściga, że komp huczy. Oryginalne chłodzenie dołączone do procka jest dosyć mocno słyszalne. Przy zerowym obciążeniu podzespołów. Chcę go wymienić, ale nie bardzo się mogę zdecydować. Mogę na to przeznaczyć, jakieś 120zł. Zdarza mi się też pograć trochę w nocy. Dlatego zależy mi by również pod obciążeniem wentylator był cichy i przyzwoicie chłodził. Proszę o radę, co możecie polecić. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • 0

#2 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 26 04 2012 - 22:04

To ja w tej cenie proponowałbym SilentiumPC Fortis HE1225, sam takowy posiadam i jest godny polecenia. Możesz poczytać wiele recenzji, w których ten cooler zmiata swoją konkurencję w cenie:). Minus jest taki, że potrzebuje dużo miejsca w obudowie.

  • 0

#3 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 26 04 2012 - 22:21

I nie jest cichy.

Ale za 120zł nie ma cudów więc lepszy Fortis niż inne.
  • 0

#4 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 26 04 2012 - 22:24

Wiesz można kupić SilentiumPC Fortis i dokupić z czasem cichszy wentylator, choć nie jest aż tak mocno głośny...
  • 0

#5 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 26 04 2012 - 22:27

A 2320 jest raczej zimnym procesorem z racji bardzo niskiego TDP i braku opcji podkręcenia.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych