Skocz do zawartości


Zdjęcie

CMS do firmowej bazy informacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 banger

banger

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 07 2011 - 10:33

Witam Wszystkich, jako że jest to mój pierwszy post na tym forum. Mam za zadanie stworzyć w niedużej firmie bazę informacji dla obecnych i nowych pracowników. W bazie będą znajdowały się i informacje o towarach, urządzeniach, ale również hasła dostępowe do różnych aplikacji. Pomyślałem nad wykorzystaniem cmsa, który będzie znajdował się na zewnętrznym serwerze, żeby z każdego miejsca pracownik mógł mieć do niego dostęp. Wszystkie dane tam zawarte powinny być dostępne jedynie po zalogowaniu. Dobrze by było, żeby informacje tam zawarte były w formie listy. Przydałaby się też wyszukiwarka do tego. Myślałem o dokuwiki ale nie wiem jak tam z bezpieczeństwem danych, a to jest ważne. Chciałbym żebyście polecili, jaki cms Waszym zdaniem, byłby najodpowiedniejszy w tym przypadku.

  • 0

#2 bakker

bakker

    Początkujący

  • 78 postów

Napisano 14 08 2011 - 23:46

Tutaj proponował bym zaprojektowanie i wdrążenie własnego rozwiązania. CMS'y nie są aż w takim stopniu konfigurowalne.
Możesz jednak spróbować Joomli i dodatki Community Builder, pozwala na naprawdę dużo (Uwaga część rozwiązań płatna).

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych