Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak obrazu po podłączeniu przejściówki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawelekgit

Pawelekgit

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 10 10 2016 - 13:13

witam. Otóż mój problem jest następujący:
Posiadam kartę graficzną r7 260x radeona i ma ona wejscia dvi-d i dvi-i co bardziej nas interesuje. Otóż posiadam aktualnie monitor lg, który ma wejście d-sub. Problem jest taki ze gdy podlaczam kabel z monitora do karty poprzez taka przejściówke http://www.satysfakcja.pl/p/320289-przejsciowka-shiru-adapter-dvi-vga-d-sub-m-f.html
Obrazu nie ma. Co jest problemem? Czy da się to rozwiązać?

  • 0

#2 Pawelekgit

Pawelekgit

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 10 10 2016 - 13:34

Nawiązując do tematu posiadam monitor viewsonic ktory od pewnego czasu nie dziala. Problem polega na tym ze gdy wlaczam komputer doslownie chodzi sekundę a potem znika obraz. Pod katem widac pulpit, ale jest to praktycznie niewidoczne. Musi byc dobre swiatlo. O co moze chodzic?

  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 11 10 2016 - 10:59

Sprawdź na innej przejściówce, czasami zdarzają się uszkodzone fabrycznie. Poza tym w opisie tego adaptera jest : DVI-D 24+1-pin (Dual Link) męskie a powinno być żeńskie. 


  • 0

#4 Pawelekgit

Pawelekgit

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 11 10 2016 - 20:59

Dziękuję za odpowiedź i mam ogromną prośbę. Czy mógłbyś mi podać link z x-com najlepiej jesli maja takie o jakich mowisz badz z innych stron? Bede bardzo wdzieczny poniewaz tego jest mnostwo a roznia sie praktycznie niczym i niedokladny opis w sklepie moze mnie zmylic. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych