Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baza DULCE


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tolduś

Tolduś

  Początkujący

 • 40 postów

Napisano 14 09 2006 - 18:15

DULCE, New Mexico – Tajemnicza Instalacja :

Dulce to spokojna, cicha i mała miejscowość w płn. New Mexico. Jej populacja wynosi ok. 900 osób, miasteczko jest zlokalizowane na wysokości ponad 7,000 stóp na terenach Rezerwatu Indian Jicarilla. Jest tam tylko jeden motel i kilka sklepików. Nie jest to ani miasto wypoczynkowe i aktywność ludzka jest tam znikoma. Lecz zdaniem niektórych Dulce ma jeszcze „ciemny sekret”. Sekret ten to teorie, iż teren ten mieści pod powierzchnią ziemi tajny kompleks laboratoryjny Rządu-Obcych, którego przeznaczeniem jest Biogenetyczne Laboratorium w którym przeprowadza się eksperymenty na ludziach i zwierzętach. Kompleks jest sklasyfikowany jako tak tajny, że jego istnienie jest jednym z najbardziej nieznanych na Ziemi. Inne tego typu laboratoria mieszczą się w Kolorado, Nevadzie i Arizonie.

Ta wielopoziomowa baza ma wysokość przynajmniej 7 kondygnacji i ma oddzielny system bezpieczeństwa, który kontroluje cały kompleks. Jest tam zamontowanych ok. 3000 kamer wideo, które kontrolują całą strukturę. Jest tam ponad 100 tajnych wyjść. Wiele dookoła Archuleta Mesa, inne na płd. dookoła jeziora Dulce i najdalej na wschód w Lindrith. Głębokie kompleksy łączą się w system jaskiń.

Szaraki

Większość obcych przebywa na poziomach 5, 6 i 7 z miejscem przeznaczonym tylko dla nich na poziomie 5. Obcy, którzy dbają o kompleks to Szaraki. W latach 50’tych Szaraki zaczęły porywać wielkie ilości ludzi do własnych badań. W latach 60’tych zjawiska te nasiliły się. W latach 70’tych ich cele wywołane poprzez porwania stały się zrozumiałe i Rząd zrozumiał, że nie ma ochrony przed tymi zdarzeniami. Więc powstał program, który miałby stopniowo ukazywać prawdę i istnienie Obcych. Są przypuszczenia, iż wrogami Szaraków są Reptoidy, które zmierzają na Ziemie. Człowiek imieniem Thomas C. sławny z kradzieży tzw. „dokumentów Dulce”, twierdzi że w kompleksie tym jest ok. 18,000 małych Szaraków. Twierdził on także, iż jego znajomy stanął twarzą w twarz z wielkim na 6 stóp, wysokim Reptoidem, który zmaterializował się u niego w domu. Miał mu rzekomo pokazać mapy z zaznaczonymi terenami , bazami, miejscami porwań itd. w rejonach New Mexico i Kolorado.

Badania

John Herrington (sekretarz energii USA) nazwał Laboratorium Lawrence Berkeley i Narodowe Laboratorium Los Alamos – “Domem nowych genetycznych badań”, które prowadzą eksperymenty na ludzkim genomie. „Badanie i eksperymentowanie na ludzkim genomie, może być jedną z najbardziej niezwykłych i dających niesamowite efekty przedsięwzięć” – powiedział David Shirley, dyrektor Laboratorium Berkeley.
Poziom 6 tego kompleksu zwany jest przez pracowników jako „Sala Koszmarów”. Są tam laboratoria genetyczne Dulce. Raporty od pracowników, którzy widzieli tamte miejsce i eksperymenty tam prowadzone brzmią : „Widziałem twory przypominające ludzi wyposażone w kilka nóg – wyglądali jak pół ludzie pół ośmiornice. Także gado-ludzkie i futrzane stworzenia, które płakały jak dzieci i starały się naśladować ludzki głos. Także wielkie jaszczuro-ludzkie stworzenia w klatkach.. Są tam ryby, foki, ptaki, myszy. Są tam klatki z uskrzydlonymi humanoidami, groteskowymi stworzeniami przypominającymi nietoperze … lecz w rozmiarach od 3 ½ do 7 stóp.”

„ Poziom 7 jest gorszy – masa ludzi i „mikstur” ludzkich w schłodzonych przechowalniach. Są tam przechowywane embriony ludzkie w różnym stadium rozwoju. Spotykałem formy ludzkie zamknięte w klatkach, które albo płakały lub błagały o pomoc. Wmawiano nam, że są oni psychicznie chorzy lub że są pomyleńcami. Zabraniano nam z nimi rozmawiać. Na początku wierzyliśmy w tą wersje. Jednak w 1978 mała grupa pracowników odkryła prawdę. Spowodowało to małe spory i zamieszki na terenie kompleksu. Kiedy wyszło na jaw, że ludzie są tam produkowani z porwanych/uprowadzonych przez kosmitów kobiet niektórzy zaczynali domagać się prawdy. Ci co tego spróbowali zostali zabici w cichych okolicznościach lub zginęli bez jakichkolwiek przyczyn.”.

Jak wspomniano wcześniej jest tam ok. 18,000 obcych w kompleksie. W 1979 w bazie doszło do konfrontacji – przedstawiciele ludzkich naukowców jak i wojskowi zostali zabici. Kompleks za jakiś czas został zamknięty, lecz aktualnie znów jest aktywny. Uprowadzenia ludzkie i zwierzęce ustały w połowie lat 80’tych kiedy tylko Laboratorium Berkeley zaczęło produkować krew dla Dulce. William Coper twierdzi: „Raporty mówią , iż 66 żołnierzy z naszej Narodowej Grupy Ratunkowej DELTA, która była odpowiedzialna za wszelkie powiązania z obcymi zostało zabitych”.

Grupa DELTA była widywana z pewnym symbolem – czarnego trójkąta z czerwonym tłem. Delta to 4 litera greckiego alfabetu. Ma ona formę trójkąta i jest podobna do masońskich symboli. Każda baza ma swój oddzielny symbol. Symbol Bazy Dulce to trójkąt z grecką literą alfabetu „Tau” (T) – trójkąt z tym symbolem jest zwrócony w dół tak jak wskazuje ułożenie litery (T). Insygnia z podobnym trójkątem były widziane na pojeździe dyskoidalnym. Pracownicy Dulce noszą uniformy z takim symbolem, który widnieje na ramieniu lewej ręki. Standardowa bronią w Dulce jest „Flash Gun”, która jest dobra przeciwko ludziom jak i obcym. Karty ID (używane do otwierania drzwi) także są wyposażone w symbolikę Bazy. Za poziomem 2, każdy jest rozbierany i dostaje nowy biały uniform. Przy wejściach do wszelkich tajnych pomieszczeń są wbudowane skanery. Karta ID musi być zgodna z wagą osoby i kodem karty – inaczej drzwi nie otworzą się. Jeśli tylko czujnik odkryje nieprawidłowości w wadze (każda różnica w granicy 3 funtów) zostanie wszczęty alarm. Nikt nie może nic wnosić ani wynosić z zabronionych stref. Wszelkie dostawy są sprawdzane w systemie ochronnym.

Obce znaki są porozmieszczane wszędzie wewnątrz kompleksu. Podczas prac budowniczych nad Bazą , obcy nadzorowali jej konstrukcje i dawali rady odnośnie materiałów. Wiele z technologicznych rzeczy zaimplementowanych w bazie jest niezrozumiała dla pracowników. Przykład: windy nie są poruszane przez liny lecz działają magnetycznie.

 • 0

#2 Arven

Arven

  Obserwator

 • 6 postów

Napisano 14 09 2006 - 19:41

Bardzo fajnie sie czyta takie rzeczy :unsure:
Dobry material na film s-f.

 • 0

#3 genziutek

genziutek

  Pionek

 • 376 postów

Napisano 20 09 2006 - 16:37

miło się czyta takie rzeczy ,ale mało dowodów na prawdziwość takich twierdzeń ;]

 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych