Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardock - moderator / zakończone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 14 11 2007 - 21:30

Witam was serdecznie :) Chciałbym pomóc w moderowaniu, zaangażować się w jakimś stopniu w rozwój forum Tweaks.
Jestem uznanym userem wielu forów, mam dobrą opinię, znam się na szeroko pojętej informatyce i mam wielkie doświadczenie w moderacji.Uważam, że to forum potrzebuje kogoś, kto byłby dobrym ogniwem.Myślę, że świeża krew w drużynie moderatorskiej wniesie sporo dobrego :lol: Fora, które pragnąłbym z całej duszy moderować to:

- bezpieczeństwo
- oprogramowanie
- grafika, fotografia, multimedia
- telefonia GSM

Oczywiście to tylko prośba, znam się na tym dobrze i dlatego wymieniłem :D Jeśli zaś nie mógłbym objąć tych forów w moją
"moderatorską dłoń" to prosiłbym o umieszczenie mnie tu:

- humor
- sport
- gry

Spełnieniem mych marzeń byłby moderator globalny, ale nie można chcieć wszystkiego :) Bardzo chciałbym, aby otrzymać rangę moderatora, przecież i tak w razie czego możecie mnie "wyrzucić", np. po tygodniu testowym.Myślę, że nic złego się nie stanie, jeśli dacie mi trochę czasu na udowodnienie, że nie kłamię :) Liczę na to, że pozytywnie rozpatrzycie moją kandydaturę.Pozdrawiam :)

PS: macie świetne forum :)

  • 0

#2 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 14 11 2007 - 21:33

na gwiazdke dadza ci taki prezent :lol:;:):D

  • 0

#3 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 14 11 2007 - 21:37

Ja pisałem ja najbardziej poważnie, nic nie stracicie na tym, a możecie zyskać, proszę taktować mnie poważnie :lol:
  • 0

#4 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 14 11 2007 - 21:40

to najpierw pomoz mi z moim problemem z glosnikami :lol:

pozdro
  • 0

#5 slake1

slake1

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 14 11 2007 - 22:07

Znam Bardocka od pewnego czasu i uważam, że nada się na to stanowisko. Z powodzeniem prowadzi kilka własnych for, na których panuje ład i porządek, więc to chyba jedna z najważniejszych powodów - umiejętność radzenia sobie z bałaganem.
  • 0

#6 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 14 11 2007 - 22:11

jak tak panowie twierzdzicie...........to was przyjmuje.............nie no zarcik ja nie od tego.........ja tez bym nadawal sie na moderatora bo tez jestem w miare obcykany...........ale nikt tego niezauwaza a sam nie bede sie wpier..... dzie popadnie :lol:
  • 0

#7 Mrsdos

Mrsdos

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 14 11 2007 - 22:18

Prosił bym yahoo69 o troche kultury. Po za tym co do moderatora musze pogadać z Makensisem. Na okres testowy można by cię było wziąść ale nie będe sam decydował i pogadam z drugim adminem. Po za tym pomagadaj dużo na forum a będziesz mieć większe szanse.
  • 0

#8 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 14 11 2007 - 22:21

Oczywiście, dzięki za danie szansy, już idę do wykonywania swojej powinności :lol: Pozdrawiam :D
  • 0

#9 wncvirus

wncvirus

    Leń !

  • 851 postów

Napisano 14 11 2007 - 23:35

Z tego co wiem to działy wymienione przez Ciebie mają już moderatorów
  • 0

#10 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 15 11 2007 - 12:09

Załatwione, zobaczymy jak będziesz się sprawował :lol:
  • 0

#11 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 15 11 2007 - 12:48

moze ktos mi pomoze w moim problemie jak jest tu tyle wspanialych moderatorow madrych i uczynnych.........no no ...to widze pogonic panow i wszystko sie klaruje..........bardock.dzieki..........nadajesz sie na ta funkcje ;]pozdrawiam :lol:

  • 0

#12 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 15 11 2007 - 12:52

Makensis i yahoo69 - dzięki za miłe słowa, zawsze służę pomocą :lol:

  • 0

#13 Mrsdos

Mrsdos

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 15 11 2007 - 15:46

Mamy nadzieje, że nas nie zawiedziesz. Pozdro

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych