Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aplikacja MS Word nie została zainstalowana dla bieżącego uzytkownika.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 08 08 2007 - 08:44

Witam
Mam problem z officem. Podczas uruchamiania jakiegokolwiek programu z pakietu office dostaje komunikat:
Aplikacja MS Word (lub inna zalezy co uruchamiam) nie została zainstalowana dla bieżącego uzytkownika. Uruchom instalację aby zainstalować aplikację
System operacyjny windows XP proffesional, office 2003 Proffesional. System czyściutki, bez wirusów, niedawno postawiony.

Oczywiscie uruchamiałem instalatora, wyrzucałem i instalowałem na nowo offica, zmieniałem konta - nic nie pomaga, cały czas to samo. Na stronach microsoftu jest opisany podobny problem ale na win98 i office 2000/xp - rozwiązanie zupełnie nie nadaje się do mojej sytuacji
Jakies pomysły?

U mnie problem się rozwiązał. Okazało się ze na dysku są bad-sectory i wypadło akurat na pliki konfiguracyjne offica - dlatego szalał.

  • 0

#2 eurologistyka

eurologistyka

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 10 08 2007 - 13:42

U mnie problem się rozwiązał. Okazało się ze na dysku są bad-sectory i wypadło akurat na pliki konfiguracyjne offica - dlatego szalał.U mnie niestety niepomogło?

Już znalazłem przyczyne.Kiedy odblokowałem w pandzie antyvirus opcje truprevent wszystko jest ok.Czy to znaczy że coś się dostało do systemu? Bo truprevent w pewien sposób blokuje nieznane szkodniki.Może ktoś coś wie na ten temat.

  • 0

#3 iglaczek

iglaczek

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 08 2007 - 02:55

Polecam office'a 2007. Używam go i mam najnowszą Pande i wsio hula jak ta lala. Nie ma co się ładować w starsze officy, oni poprawiają na bieżąco to co było do kitu w poprzednich wersjach.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych