Skocz do zawartości


Zdjęcie

5 tys. zł za stworzenie gry komputerowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 galarettka

galarettka

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 04 03 2013 - 15:30

5 tysięcy złotych czeka na twórców pierwszej w Polsce gry komputerowej, zaaranżowanej we wnętrzach galerii handlowej. Ogólnokrajowy konkurs dla uczniów oraz studentów ruszył 1 marca.

Jesteś uczniem lub studentem? Zdarza Ci się mylić rzeczywistość realną z wirtualną? Do tego namiętnie grywasz w gry komputerowe, a w świecie algorytmów poruszasz się niczym wytrawny znawca? Jeśli dodatkowo częściej posługujesz się językiem programowania niż ojczystym i wiesz czym różni się C++ od PHP, to właśnie Ciebie szukamy!

plakat gra o cuprum.jpg Przetrząsamy Polskę
w poszukiwaniu kreatywnych programistów do udziału w innowacyjnym projekcie. Ich zadaniem będzie stworzenie gry komputerowej, której akcja toczyć się będzie we wnętrzach galerii Cuprum Arena w Lubinie. - Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów oraz studentów. Szukamy pasjonatów, wirtualnych kreatorów – wyjaśnia Ewa Sieńko, manager ds. marketingu galerii Cuprum Arena. Uczestnicy będą mogli korzystać z udostępnionych na stronie internetowej galerii zdjęć oraz przykładowej grafiki. Prace konkursowe można nadsyłać od 1 marca do 16 sierpnia. 19 sierpnia natomiast zakwalifikowane przez organizatora gry zostaną opublikowane na specjalnie przygotowanej podstronie galerii Cuprum Arena. Do 15 września gry testować będą internauci, organizatorzy oraz patron honorowy projektu. To ich głosy wskażą zwycięzcę. Wyniki rywalizacji w ramach konkursu „Gra o Cuprum” poznamy 20 września. Na twórcę gry, która otrzyma największą ilość głosów, czeka nagroda w wysokości 5 tysięcy złotych. Szczegóły na stronie www.cuprum-arena.pl oraz na fan page’u lubińskiej galerii na portalu Facebook.pl.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: konkurs nagroda galeria handlowa programista gra komputerowaUżytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych