Skocz do zawartości


[instrukcja]Reg Cleaner 4.3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Napisano 23 01 2006 - 12:59

Jest to prosty i łatwy w obsłudze program o wielu zastosowaniach. Jedną zaletą tego programu jest możliwość czyszczenia błędnych wpisów w rejestrze. Jednak przy tej funkcji musimy uważać na to co usuwamy gdyż czasem możemy pozbyć się klucza który jest potrzeby do prawidłowej pracy jakiegoś programu. Tak wiec po uruchomieniu Reg Cleanera pierwszym krokiem jest ustalenie metody jaką chcemy się posłużyć :

Krok 1. Na pasku wybieramy Opcje > Czyszczenie rejestru > Metoda > i tu mamy do wyboru Automatycznie lub Ręcznie ja wybrałem metodę ręczną.
Dołączona grafika

Krok 2.Teraz przystępujemy do czyszczenia. Na pasku wybieramy Narzędzia > Czyszczenie rejestru > tu mamy do wyboru 4 pozycje moim zdaniem najwygodniejszą jest Wykonaj wszystkie wyżej wymienione.
Dołączona grafika

Efektem naszych dotychczasowych działań będzie skanowanie wszystkich wpisów w naszym rejestrze.
Dołączona grafika

Okno które nam się pojawi będzie pokazywało ilość sprawdzonych kluczy, ilość błędnych wpisów, ilość wpisów które pominięto oraz przebieg. W tle będą nam się pokazywać kolejno klucze które są kwalifikowane do ich usunięcia.
Dołączona grafika

Krok 3.Teraz musimy zaznaczyć wszystkie te klucze a następnie kliknąć na Usuń zaznaczone (pkt.2) a wynikiem tego będzie pojawienie się okna Pracuje, poczekaj chwile . Jest to już ostatnie zadanie związane z czyszczeniem rejestru.

Dołączona grafika

  • 0

#2 Gość_Adrian_*

Gość_Adrian_*

Napisano 28 11 2013 - 11:39

Jak wybierzesz obpcje AUTOMATYCZNIE zamiast recznie nei bedziesz musiał tego zaznaczać i zaoszczedzisz minute na wejście na redtube-a. :) a po 2 co do tego programu to mozna jeszcze wejsć w zakładke "typy plików", kliknąć żeby sortowało według opisu i wyczyscic wszystkie "<brak Danych>.

Z autostartu natomiast wypier.. niczamy wszystkie śmieci typu gg, skype, daemon, agenty winampa czy inne. Pamietajcie tylko zeby nie usuwać rzeczy jesli nie wiecie co to jest i antywirusa.  • 0

#3 dubamacha

dubamacha

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 28 10 2014 - 13:44

Polecam szczególnie jeśli mamy zamulonego kompa i dobitki po wirusach. Naprawi rejestry itp.  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych