Skocz do zawartości


Zdjęcie

żółty pasek po prawej stronie monitora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 s1nn3r

s1nn3r

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 24 11 2009 - 18:44

Witam
Zajmuje sie komputerem kolezanki. Powiedziala mi ze po wlozeniu jakies plyty z filmami pojawil sie jej dziwny żółty pasek po prawej stronie monitora:
EDIT
dobry link do zdjecia Dołączona grafika
Musialem robic foto aparatem lol bo na screenshocie tego nie widac ( co jest zastanawiajace).
Czy to moga byc tzw bad pixele w postaci calego paska i to spowodowane wirusem ?
Gosc od ktorego dostala plyte powiedzial ze byc moze byly na niej jakies wiirusy ( jelop ! ).
Pokazuje sie on jak wlaczam laptopa, i po zaladowaniu systemu ! Nie jest to sidebar z visty a wiec uszkodzenie karty grafiki ?
System przejechalem mks virem online ( wykasowal mi ze 2 wirusy ) oraz ad aware do robaczkow, otl ale pasek jak jest tak byl. Dysk czysty ale pasek pozostal. Jesli to bad pixele to czy lapie sie to na gwarancje ?

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 29 11 2009 - 13:18

Zobacz pod lupą czy pasek jest szerokości jednego piksela. Jeśli tak to najprawdopodbniej poszła jedna linia transmisyjna i matryca nadaje się do wyrzucenia. Oczywiście można spróbować wygrzewanie, dociskanie, chłodzenie i chuchanie, ale w 99% to nie pomoże w tym wypadku.

  • 0

#3 Gość_DoctorMofisBACK_*

Gość_DoctorMofisBACK_*

Napisano 29 11 2009 - 14:12

Dociskania nie polecam, miałem podobną sytuacje i tylko zrobiłem z monitora kolorowe arcydzieło :)

Ew. Oddaj na gwarancję

I to nie jest wina wirusa, nie gpu, tylko matrycy, albo ma już swoje lata albo koleżanka się wkurzyła na laptopa.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych