Skocz do zawartości


Zdjęcie

zdjęcie simlocka autoryzowane przez sonyericsson


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzeeggorz

grzeeggorz

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 09 12 2008 - 01:30

witam,jestem tu i w temacie zupełnie nowy..czy ktoś może wie czy firma sonyericsson [oczywiście za opłatą], umożliwia odblokowanie telefonów? słyszałem,że w ten właśnie sposób działają w serwisach tzn. płacą sonyericsson za odblokowanie każdego konkretnego telefonu. Pytam o to bo wydaje mi się,że tylko wtedy jest 100% pewności,że sim lock zostanie zdjęty poprawnie i nie wpłynie to na działanie tel. Jeśli tak jest to może ktoś zna link do strony sonyericsson gdzie można wykupić usunięcie simlocka pod nadzorem sonyericsson?

  • 0

#2 rademenes14

rademenes14

    Stały użytkownik

  • 255 postów

Napisano 09 12 2008 - 13:54

zacznijmy może od tego ,że sama firma SE w telefonach normalnie dostępnych , a wiec zakupowanych w SE a nie w "promocjach" operatorów nie zakłada simlock-a Dołączona grafika
SIMLOCK POSIADAJĄ TYLKO TELEFONY ZAKUPOWANE U OPERATORÓW.

jeśli pójdziesz do poważnego serwisu ,a nie do kolegi z podwórka to na pewno dobrze zdejmą Ci simlock.

Na pewno coś usłyszałeś ,ale sam nie wiesz do końca co . telefony dostarczane do danych operatorów maja zakładany simlock w SE w porozumieniu z operatorem danej sieci. Telefony takie dostarczane sa do tych operatorów z simlock-iem i odpowiednia specyfikacja aparatu , aby po zakończeniu promocji zdjąć simlock bezpłatnie przez operatora sieci .

a co do linków do ściągnięcia simlock-a kodem możesz poszukać trochę tego jest , GOOGLE nie gryzie . Tylko pamiętaj ze w serwisie za simlock-a zapłacisz od 20 PLN w górę w zależności od telefonu, za taki kod suma waha się od 80-200 PLN.
A nie jestem w stanie powiedzieć Ci na pewno czy wszystkie modele SE da się zdjąć simlock kodem , a serwisy jakby korzystały za każdym razem z usług SE i miały za to płacić to ceny zdjęcia simlock-a były by znacznie wyższe , wiec większość serwisów korzysta z tzw. BOX-ów i ewentualnie płaca za logi.

  • 0

#3 grzeeggorz

grzeeggorz

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 09 12 2008 - 23:21

zacznijmy może od tego ,że sama firma SE w telefonach normalnie dostępnych , a wiec zakupowanych w SE a nie w "promocjach" operatorów nie zakłada simlock-a Dołączona grafika
SIMLOCK POSIADAJĄ TYLKO TELEFONY ZAKUPOWANE U OPERATORÓW.

jeśli pójdziesz do poważnego serwisu ,a nie do kolegi z podwórka to na pewno dobrze zdejmą Ci simlock.

Na pewno coś usłyszałeś ,ale sam nie wiesz do końca co . telefony dostarczane do danych operatorów maja zakładany simlock w SE w porozumieniu z operatorem danej sieci. Telefony takie dostarczane sa do tych operatorów z simlock-iem i odpowiednia specyfikacja aparatu , aby po zakończeniu promocji zdjąć simlock bezpłatnie przez operatora sieci .

a co do linków do ściągnięcia simlock-a kodem możesz poszukać trochę tego jest , GOOGLE nie gryzie . Tylko pamiętaj ze w serwisie za simlock-a zapłacisz od 20 PLN w górę w zależności od telefonu, za taki kod suma waha się od 80-200 PLN.
A nie jestem w stanie powiedzieć Ci na pewno czy wszystkie modele SE da się zdjąć simlock kodem , a serwisy jakby korzystały za każdym razem z usług SE i miały za to płacić to ceny zdjęcia simlock-a były by znacznie wyższe , wiec większość serwisów korzysta z tzw. BOX-ów i ewentualnie płaca za logi.



Dzięki serdeczne za wyjaśnienie. Tak myślałem,ze SE nie zakłada simlocków sam tylko w porozmumieniu z operatorami. Tak jak mówisz coś słyszałem ale nie były to szczegółowe informacje. A co do google to już wcześniej znalazłem kilka programów dzięki którym można odblokować niby każdy model tel np program o nazwie "Ultimate Unlocker" ale po pierwsze nie wiem dlaczego ale nie wszystkie programy mogę ściągnąć a po drugie nie do końca mam zaufanie do tego typu programów, no i do swoich umiejętności :) gdybym chciał sam zdjąć simlocka bo nie chcę uszkodzić tel. Inna sprawa to taka,że gdy nawet znajdę taki program to nie mam pojęcia i nie mam kogo zapytać czy konkretny program działa poprawnie i nie uszkodzi tel. I na koniec jeszcze jedno: zadałem to pytanie i chciałbym mieć taki program [nawet jeśli wiąże się to z opłatami], żeby odblokować nie jeden a kilkanaście telefonów. Poprostu pomyślałem,że wyjdzie to taniej jak w serwisie.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych