Skocz do zawartości


Zdjęcie

wysoka temperatura procesora w SpeedFan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andy0071

Andy0071

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 02 02 2013 - 21:22

Postanowiłem sprawdzić temperaturę programem SpeedFan która mnie niepokoi.

Komputer nigdy nie był podkręcany i tylko raz był w serwisie. Chciałbym dowiedzieć się czy to wina pasty czy czegoś innego, bo nie jestem w tym obeznany dlatego proszę o pomoc i o radę. Komputer od środka jest zadbany i regularnie zostaje czyszczony. Inne śmieci Ccleanerem zostały usunięte, a dysk przeszedł defragmentacje programem Defraggler. Od czasu do czasu strasznie przycina PC i może to być wina temperatury? Przy pełnej pracy temp sięga do 60 stopni. Wszystkie dodatkowe screeny : temp.rar - Speedy Share - upload your files here
Pozdrawiam.

  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 03 02 2013 - 00:49

To zapodaj jakiś screen na forum. Czego te 60 stopni dotyczy ? Speedfan akurat nie jest wiarygodnym programem do takich rzeczy.

Podziel się lepiej pełną konfiguracją PC bo narazie opisujesz jakieś widmo.

  • 0

#3 Andy0071

Andy0071

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 03 02 2013 - 11:39

60 stopni Core.

http://www.speedyshare.com/xez3F/temp1.rar

Opisuje widmo bo nie jestem w tym specjalistą wiedz nie dziw mi się że brakuje mi wiedzy.
  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 03 02 2013 - 14:23

Temperatury które podałeś są podczas normalnej pracy komputera? Jeżeli tak to nie ma czym się przejmować :) temperatury procesora są w normie więc nie wiem czym się stresujesz.
P>S> na następny raz jak będziesz chciał wklejać jakieś screeny z programów jakikolwiek temat na forum mamy darmowy upload zdjęć:
/ihost
  • 0

#5 100nka

100nka

    Stały użytkownik

  • 194 postów

Napisano 07 02 2013 - 11:42

W zależności od procesora i jego techologii wykonania. Na jednym ze starych kompów w pracy mam AMD Athlona 2500+. Temperatura na nim w stress test osiaga spokojnie 80 stopni i komp nie robi błędów. Dla nowych CPU w technologi 22nm to 60+stopni jest juz zabójcze :)
  • 1

#6 Ithilras

Ithilras

    Początkujący

  • 116 postów

Napisano 09 02 2013 - 01:02

Na jednym ze starych kompów w pracy mam AMD Athlona 2500+. Temperatura na nim w stress test osiaga spokojnie 80 stopni i komp nie robi błędów

Ja mam Athlona 64 3500+ i też 80 stopni osiąga, ale błędy robi. Jednak błędy te nie są związane z temperaturą, bo występują nie tylko w stresie.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Speedfan zacinanie komputera przycinanie komputera wysoka temperatura przegrzewanie komputera wysoka temperatura procesora przegrzewający się procesor



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych