Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vista + radeon x1650


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bat67

bat67

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 25 03 2007 - 14:44

Witam. Mam poważny problem. W windowsie XP wszystko mi działa jak trzeba, natomiast w viscie po zainstalowaniu systemu i wszystkich wymaganych sterowników cały czas obok karty graficznej w menadżerze urządzeń mamzółty wykrzyknik, aero nie działa, gierki 3D nie odpalają. Wie może ktoś jak to rozwiązać?

Dodam jaki mam sprzęt dokładnie:
- AsRock K7s8X,
- AMD Athlon XP 2000+,
- hdd 80gb samsung,
- Raqdeon 1650 AGP
- 512 mb ram 400mhz

reszta to chyba nie ważna.
Prosze o pomoc i pozdrawiam.

  • 0

#2 McDuff

McDuff

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 05 04 2007 - 00:08

Nie masz czasem płyty głównej na SiSie? Jeśli tak, to ściągnij aktualizacje do systemu, a konkretnie do sterownika AGP płyty głównej. Zrobisz to zwyczajnie przez Windows Update. Po zainstalowaniu steru do AGP sterownik do grafiki powinien się wczytać i uruchomić. Zrób następnie ponownie sprawdzenie klasyfikacji komputera i powinno Ci ruszyć aero (albo przynajmniej będziesz mógł je z ręki uaktywnić).

  • 0

#3 Hawkins

Hawkins

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 08 04 2007 - 21:12

Może masz po prostu masz za słabą grafe.A przecież każdy wie że karty radeon nie wszystkie działają dobrze z systemem Windows Vista
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 08 04 2007 - 23:03

Może masz po prostu masz za słabą grafe.A przecież każdy wie że karty radeon nie wszystkie działają dobrze z systemem Windows Vista


Nie chołdujemy przesądam, napisz nam artykuł na ten temat, a pomyślę, nad tym aby nie dać Ci warna z atą wypowiedź.


Jeśli chodzi o twój problem to sprawę powinny załatwić nowe sterowniki od mobo i karty graficznej.
  • 0

#5 Hawkins

Hawkins

    Początkujący

  • 32 postów

Napisano 09 04 2007 - 10:39

Prosze bardzo

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.ph...71a6438bf291ace

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych