Skocz do zawartości


toshiba satellite a200 10x

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: toshiba satellite a200 10x


bios a szybkość startu windowsa

WitamPrzy starcie komputera (używam laptopa toshiba satellite a200-10x) jako pierwsza zawsze pojawia się plansza toshiby i oczywiście opcje F2 (bios) i F12 (sposób bootowania). Z ustawień biosa korzystam rzadko, i zastanawiam się, czy...
  • Windows XP
  • napisane 17 02 2008 04:43
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1101

[Pomoc] Bardzo duzy problem

przeskanuj i daj loga z combofixa i hijackThis http://forum.idg.pl/bezpieczenstwo_kompute...ia-t118804.htmlLogfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 22:36:11, on 2008-11-19Platform: Windows Vista (WinNT 6.00.1904)MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16386)Boot mode: NormalRunning...

Toshiba Satellite Pro A200-1SS lub inny do 4000zł

Witam.Przymierzam się do zakupienia notebooka dla żony. Niestety nazwy sprzętu komputerowego brzmią dla mnie jak obcy język, w którym potrafię powiedzieć dzień dobry itp. Tzn. coś tam łapię, ale nijak się to przekłada na większą wiedzę.Notebook będzie służył głównie do pracy (internet, word, excell) więc nie musi być super, hiper wydajny, ale ze względu na fakt, że obecnie posiadam marnego...
  • Archiwum
  • napisane 14 12 2007 17:09
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 3746

Ranking polecanych laptopów i Ultrabooków 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Listopad 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

Toshiba satellite a200-1cr

kupiłem tom toshibe ale skasowałem viste i nagrałem xp nie dostałem sterowników ,wie ktos gdzie znajde wszystkie sterowniki do tego modelu toshiba satellite a200-1crPentium T2080Model A200-1CRProcesor...
  • Archiwum
  • napisane 06 10 2007 18:34
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 5121

Laptop - wybór Satellite a200, a300

A więc zacznę od razu od sedna sprawy, stanąłem przy wyborze laptopa, który będzie służył mi do *słuchania muzyki * ( tworzenie w programach muzycznych )*internetu*od czasu do czasu jakaś gra typu Swat4*naukiMoja gotówka nie jest za wysoka 800zł . Wyszukałem kilka fajnych pozycji laptopów cenionej pod wieloma względami firmy TOSHIBA, a oto i...

Jaki procesor wstawie do Toshiba Satellite A200 1gh?

WitamMam taki problem chciałbym zmienić sobie procesor w swoim laptopie Toshiba Satellite A200 1gh, tylko nigdzie nie moge znaleźć rozpiski do płyty głównej. I niewiem czy można tu włożyć coś mocniejszego, czy moge się cieszyć tylko ze swojego CORE DUO 2450 2.0ghz. Prosze o...
  • Archiwum
  • napisane 10 09 2007 22:52
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4266

Laptop do 400 zł

Witam poszukuje jakiegos używanego laptopa do 400zł.Może być on troche uszkodzony , nie zalezy mi na jego wyglądzie. Chcialbym zebym mógł na nim odpalic lola chociaz na minimalnych.Wiem ze za taka cene nie bede mial jakiegos cudu, lecz licze na jakas promocje .Myslalem nad : http://olx.pl/oferta/laptop-dell-e4300-CID99-IDa4EgF.html#c44cc273eb http://olx.pl/oferta/

Toshiba Satellite Pro A200-1SS lub inny do 4000zł

Dziękuję za podpowiedź.Zauważyłem co prawda sporo monitów na temat problemów z ATI Mobility Radeon HD 2600, ale dotyczą sterowników, więc optymistycznie zakładam, że kłopot jest stosunkowo prosty do rozwiązania. Zastanawiam się jednak nad RAM - skoro w modelu Toshiba Satellite Pro ...
  • Archiwum
  • napisane 14 12 2007 17:09
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 3746

Bardzo tendencyjne pytanie

Na wstępie chciałabym wszystkim bardzo przeprosić za kolejne tendencyjne pytanie oraz za to, że zawracam Wam głowę moim problemem.Muszę kupić laptopa. Górną granicę cenową ustaliłam na 5000zł.Po przejrzeniu wielu modeli zostałam z 3ma i sama nie potrafię ocenić, który z nich jest najlepszy.HPZawiodłam się jakiś czas temu drukarką hp i mam urazę do tej firmy. Jeśli ktoś mnie nie zapewni, że...
  • Archiwum
  • napisane 16 09 2007 15:08
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 2321

Toshiba sterowniki satellite a200

witam mam problem zakupiłem laptopa toshiba z windows vista i zmieniłem na windows xp i nie mogę znaleźć paru sterowników - kontroler magazynu masowego- kontroler magistrali zarządzania systemem toshiba satellite a200 proszę o pomoc gdzie...
  • Notebooki
  • napisane 10 10 2007 16:41
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 16961

> Problem Z Kartą Wifi Linksys Notebook Adapter Wpc54g V3 na Xp

Witam, Przeinstalowywałam sobie system (XP Pro + SP 2) w notebooku i mam problem z kartą wifi (Linksys wireless-G Notebook Adapter WPC54G V3) "urządzenie nie może znaleźć odpowiednich wolnych zasobów, których można użyć (kod 12) Jeśli chcesz używać tego urządzenia, musisz wyłączyć jedno z urządzeń występujących w systemie".Instalowałam kartę na różnych sterownikach, zaktualizowałam...
  • Kosz
  • napisane 12 09 2007 16:24
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1933

Sterowniki XP do Toshiba a215-s5822

ostatnio miałem doczynienia z Toshibą satellite a200 1s5 oczywiście koleś chciał mieć xp obok visty więc to się zrobiło. Największe problemy były z kartą dźwiękową realtek hd audio mimo zainstalowania sterów laptop był niemy i niestety winda xp z sp3 ale na forum windowsamx...
  • Archiwum
  • napisane 30 03 2008 13:47
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 3705

Vista nie moze zainstalowac pamięci flesh

witam mam taki problem. wszystko było ok do czasu aż nie wkradł mi sie wirus. Po jego wyeliminowaniu powsttały dziury w systemie. Wkładam przenośną pamięc lub kartę do czytnika i pojawia się instalowanie urządzenia i tak bez końca..... działa jedynie pendrive którego używałem zanim wkradł sie ten wirus. Ma ktoś jakiś pomysł??ps. mam zainstalowany drugi system XP i tam wszystko jest ok...
  • Windows Vista
  • napisane 05 04 2008 13:26
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1001