Skocz do zawartości


symulator farmy 2011 nie chce sie uruchomic

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: symulator farmy 2011 nie chce sie uruchomic


Problem z karta graficzna. nie moge uruchomić gry Symulator Farmy 2011 PL

Witam, chcialem sie zapytac czy ktos by mi pomogl bo mam kompa nie tak dosyc stary ale sprzetowo jest dobry bo chce zainstalowac gre Symulator Farmy 2011 PL.Tylko jest problem bo juz po instalacji przy uruchomieniu wyskakuje komunikat:"Error: Could no init 3D system.Shader...
  • Karty graficzne
  • napisane 20 02 2011 01:11
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 17298

Problem z uruchomieniem Symulator farmy 2011 PL

Witam, chcialem sie zapytac czy ktos by mi pomogl bo mam kompa nie tak dosyc stary ale sprzetowo jest dobry bo chce zainstalowac gre Symulator Farmy 2011 PL.Tylko jest problem bo juz po instalacji przy uruchomieniu wyskakuje komunikat:"Error: Could no init 3D system.Shader...
  • Kosz
  • napisane 20 02 2011 01:10
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 8627

Logi - Nie moge pobrać antywirusa

Witam, ostatnio chciałem pobrać sobie Avasta. Wchodzę na stronę Avasta. Przeglądarka wyświetla komunikat, że nie znaleziono strony. Tak samo z innymi stronami typu instalki oraz innymi antywirusami. Próbowałem też pobrać innymi przeglądarkami - Opera, Mozilla, IE - nadal ten komunikat. Strona Microsoftu również nie...

Problem z uruchomieniem Symulator farmy 2011 PL

/Problem-z-karta-graficzna-nie-moge-uruchomic-gry-Symulator-Farmy-2011-PL-t43933//page__gopid__224539#entry224539Wątek tu kontynuuj, zamyka i kosz.
  • Kosz
  • napisane 20 02 2011 01:10
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 8627

Logi - Kontrola

Witam , tak jak upExtras :OTL Extras logfile created on: 2012-06-23 20:45:59 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.52.0 Folder = C:\Documents and Settings\Patryk\Moje dokumenty\PobieranieWindows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 7.0.5730.13)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format:...

Logi - Krytyczne błędy, częste komunikaty

witam wszystkich od trzech dni wyskakuje mi taki komunikat 1 lub dwa razy dzienniestop:C000021a- błąd krytyczny systemuproces systemowy windows subsystem zakończył się niespodziewanie ze stanem 0xC0000005(0x75e61941 0x011cf244)system został zamkniętyrozpoczynanie zrzucania pamięci fizycznejzrzut pamięci fizycznej został zakończonypo...

Logi - Powolne działanie systemu, wariująca stacja dyskietek

Witam, jakiś czas temu mój komp zaczął nieco mulić, dodatkowo wariuje stacja dyskietek - wydaje co chwilę odgłosy jakby czytała dyskietkę, mruga lampka. Sprawdziłem wcześniej logi z HijackThis i podejrzanie wygląda plik/proces algv.exeDodam tez, ze moj antywirus (AVG) nic nie wykrywa, natomiast skaner online ESETNOD32 wykrywa jakies infekcje na kazdym pendrive'ie, który zostaje podlaczony...

Logi - Usuwanie Live Security Platinum

Witam,Również złapałem tego "antywirusa", przez którego nie mogę uruchamiać żadnych programów, nawet wyłączyć laptopa. Zrobiłem raport logów OTLem, które przesyłam poniżej. Mam nadzieję, że pomożecie mi to usunąć.I raport OTLAll processes killed========== OTL ==========Registry key...

Logi - Nie moge pobrać antywirusa

Raport z usuwania:All processes killed========== OTL ==========Service ascidkyvi stopped successfully!Service ascidkyvi deleted successfully!File move failed. E:WINDOWSsystem32xtfkl.dll scheduled to be moved on reboot.Registry value HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftInternet ExplorerToolbar{BA52B914-B692-46c4-B683-905236F6F655} deleted successfully.Registry key...

Logi - Funkcje w programach nie działają + uber zamuł

All processes killed========== OTL ==========Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\\ deleted successfully.Registry value HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce\\mctadmin deleted successfully.Registry value HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce\\mctadmin deleted successfully.Registry value...

Adres: www.mods-ls.net

Mods-Ls.net to strona gry Landwirtschafts Simulator. Najlepsze mody do LS 2011, najświeższe informacje o Symulator Farmy 2011 - znajdziesz u nas! Częste aktualizacje (LS 2011 mody, dodatki do LS...

Wymiana sprzętu na socket 2011 warto?

Cześć, obecnie posiadam- procesor Core 2 Duo E8400 3GHz,- grafika GeForce 9600GT 512MB,- płyta główna Asus P5K SE,- RAM 4GB DDR2,- zasilacz jeśli się nie mylę 550W.Obecny zestaw posiadam z 5-6lat.Ogólnie chciałbym wymienić płytę główną, procesor i RAM. Zastanawiałem się nad socketem 2011 ale nie wiem czy nowsze procesory będą produkowane na tym sockecie....

ATI Radeon 3650 AGP problem z odświeżaniem?

Witajcie.Mam dość wiekowy komputer.Ostatnio postanowiłem troszkę w nim posprzątać i zrobiłem format oraz wgrałem system Windows XP.Na pozór wszystko wyglądało dobrze jednak po zainstalowaniu wszystkich sterowników zaczęły szwankować gry a przedtem takiej sytuacji nie było .Dzieją się różne rzeczy np wyłączają się, Windows wyłącza się i włącza samoczynnie, pokazuje się napis "No video input",w...
  • Karty graficzne
  • napisane 25 08 2016 16:20
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3813

Poradnik o pamięci - czyli co, jak i dlaczego

Witajcie, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Zajrzałem tutaj przypadkowo podczas przeglądania for internetowych. A więc zaczynajmy !1. Czym są pamięci RAM ? Jest to tzw. pamięć operacyjna w której programy typu: (Windows/Linux , przeglądarki, gry, komunikatory, dokumenty i inne) przechowują pliki, do których procesor ma szybki dostęp, znacznie szybszy niż w wypadku dysku stałego - dysku...
  • Pamięci RAM
  • napisane 24 01 2015 03:23
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 13126