Skocz do zawartości


stan 0xc00000f

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: stan 0xc00000f


Oracle Engineer Dbaas

UBS Oracle Database Engineering prepares database products for use within the Bank. The Team automates installation and maintenance of these products and sets standards for how database products should be managed and integrated within the enterprise. The Team produces tools to make the use and management of database products easy, secure and
  • Ogłoszenia
  • napisane 05 07 2016 10:48
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4778

[sprzedam] Laptop Asus F510u stan idealny, jak NOWY! Wawa

link do aukcji allegro - https://allegrolokalnie.pl/oferta/laptop-asus-f510u-stan-idealny-jak-nowy-wawa ;Mam na sprzedaż laptop Asus F510u. Komputer jest w stanie idealnym i nie posiada żadnych śladów użytkowania - odprysków, rys czy czegokolwiek innego.Do laptopa dorzucam ładowarkę która nawet jest...
  • Giełda
  • napisane 28 02 2022 20:02
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 296

[Hostinguj.pl] - Hosting WWW WordPress SSD NVMe i Domeny

Witajcie użytkownicy forum.tweaks.pl, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szybkiego i wydajnego hostingu na https://hostinguj.pl/ Przygotowaliśmy dla Was kod rabatowy TWEAKSPL, dzięki któremu wybraną usługę hostingową zamówicie 35% taniej! Hosting WordPress oraz Hosting SSD NVMe w Hostinguj.pl Stała niska cena zakupu i...

rootbine.com - strony internetowe, aplikacje i rentowne kampanie Google

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów, założycielami Rootbine i z przyjemnością stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, sklep internetowy oraz każdego rodzaju aplikację. Od lat tworzymy nowoczesne, dopasowane do najnowszych standardów projekty dla dużych oraz mniejszych firm. Nasze strony i aplikacje internetowe wykonujemy z...
  • Ogłoszenia
  • napisane 29 09 2021 10:25
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 994

Lista ciekawych programów.

Don’t Sleep. Aplikacja zapobiega zamknięciu systemu, zrestartowaniu,Hibernacji, wylogowania się, blokuje wygaszacza ekranu.Jest to istotnie jak używamy starsze programy. W10Privaty to gratka dla tych, którzy chcą zachować prywatność w systemieWindows. Program działa tylko na Windows 10 i do pełnej fukcjalnościwymaga uprawnień administratora. W10Privaty ma mnóstwo ustawień.Można tech...
  • Oprogramowanie
  • napisane 11 07 2019 17:59
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2023

[MyDevil.net] System ticketów, GDPR (RODO), nowe usługi: IOD oraz przygotowywanie regulaminów, polityk prywatności oraz bezpieczeństwa

System ticketów, GDPR (RODO), nowe usługi: IOD oraz przygotowywanie regulaminów, polityk prywatności oraz bezpieczeństwaSystem ticketówZ przyjemnością informujemy o wprowadzeniu na MyDevil.net nowego kanału komunikacji z naszym Supportem - systemu ticketów.Oznacza to, że od teraz można tworzyć nowe zgłoszenia bezpośrednio w panelu płatności: https://platnosci.admin.net.pl/ lub poprzez...

Sprzedam Klawiaturę Razer Deathstalker Ultimate

Witam wszystkim  Do sprzedania mam futurystyczną gamingową klawiaturę firmy Razer Deathstalker UltimateKlawiatura kupiłem niemal rok temu w sklepie proline.pl (2015-07-20) - czyli nie jakiś szrot, z którym człowiek użera się jeśli coś się stanie ze sprzętem. Klawiatura w 100% sprawna! Kompletne opakowanie. Klawiatura jest oczywiście na...
  • Giełda
  • napisane 02 09 2016 18:53
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4427

Laptop [2.500]

Cena ok 2,500Do ogólnego korzystania z netu, filmów HD(po podłączeniu do TV)starszych gier.(paru letnie tytuły, CS Go, Cywilizacja 5, Skyrim itp)Chociaż jak będzie okazja zagram w coś nowszego.Firma- Głównie widziałem Lenovo  i Asusy. Nie wiem czy tego jest teraz najwięcej czy moim przedziale cenowym czy to przypadek ale sprzedawcy polecali mi...

Plantronics Voyager Legend UC B235 - recenzja słuchawki

VOYAGER LEGEND UC B235 – NIESTRASZNA JEJ WICHURA CZY BIUROWY GWARPrzedstawiamy recenzję słuchawki Bluetooth Plantronics Voyager Legend, którą mieliśmy okazję testować zarówno w biurze przy monitorze, jak i na ulicy, a także podczas prowadzenia samochodu.Pierwsze co widzimy po otwarciu opakowania to mnogość akcesoriów dołączonych do słuchawki. Znajdziemy tam magnetyczne etui ładujące, mini...

Pogorszenie się jakości obazu na monitorze - "rendering"

Witam wszystkich forumowiczów!Temat może wydawać się dziwny, dlatego też opiszę po kolei w czym jest problem. Problem pojawił się około miesiąc Temu (przed majowym weekendem, postanowiłem zrobić format po 2 latach mojego Komputera). I od Tego momentu zaczął się dziać cyrk. Otóż w każdej grze (niezależnie czy to gra nowsza, czy starsza) dalsze obiekty są.....

Tester Oprogramowania, praca Warszawa

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej. Obecnie do naszego Zespołu Projektowego...
  • Giełda
  • napisane 03 02 2016 15:31
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1235

[Sprzedam] Notebook HP EliteBook 840 G1 i5-4300u 16GB SSD 256GB MLC W10 Pro

HP EliteBook 840 G1 16GB SSD 256GB MLC ! W10 Pro Wszystkie zdjęcia urządzenia przedstawiają sprzedawany egzemplarz. Urządzenie w idealnym stanie wizualnym oraz technicznym. Bez rys ora przebarwień. Stan oceniam jako bdb. Dysk od zakupu urządzenia ma przepracowane zaledwie 19dni Czas działania na...
  • Giełda
  • napisane 05 08 2023 18:02
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 939

Słuchawki gamingowe

Jak już jesteśmy przy temacie słuchawek i głosników to ja mam takie pytanie. Czy kupował ktoś może tzw standy głośnikowe https://salony.nautilus.net.pl/produkty/kolumny/standy/ ;Szukam czegoś takiego, by były dobre wrażenia odsłuchowe.

Otwarta obudowa PC , hand made - pełna customizacja

Sprzedam otwartą obudowę do komputera PC wykonaną ręcznie "Hand Made". W zestawie komplet śrub i podkładek do mocowania płyty głównej, zasilacza, kart rozszerzenia, dysków, wentylatorów.Ceny zaczynają się od 180 zł w zależności od typu obudowy i wariantu wykończenia.Możliwy montaż na ścianie. W zestawie kompletny zestaw montażowy. Na specjalne życzenie można wykonać niższą obudowę np...
  • Giełda
  • napisane 28 02 2022 22:09
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 824