Skocz do zawartości


sm b550

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: sm b550


Logi - Zamulony komp

witam. tak jak w temacie kompa co jakis czas przycina pare dni bylo byl spokoj mam ESSv4 zacina czesto przy grach mam tylko Loga Hijackthis i Silentrunner z powodu ze mam jakiegos windowsa X-Treme i combofix pokazuje mi ze nie ma pliku regedit.exe Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 15:38:33, on 2010-01-14Platform: Windows XP Dodatek SP3 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet...

Komputer do gier AM4 do oceny [5000 PLN]

WitamPrzymierzam się do kupna nowego komputera przeznaczonego do gier. Idealnie by było jakby dało radę zmieścić się w budżecie do 5 000 PLN. Komputer raczej nie będę rozbudowywał (no może co najwyżej dokupienie ramu) i chciałbym, żeby mi służył te 5-8 lat. Gram na rozdziałce FullHD 1920x1080 z monitorem 60Hz i fajnie by było pograć w nowe tytuły na wysokich detalach :)Skonfigurowałem sobie...

Jaka płyta główna do tego zestawu?

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie ta https://www.komputronik.pl/product/692411/asus-tuf-gaming-b550-plus.html
  • Płyty Główne
  • napisane 10 07 2016 11:56
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 9216

Komputer do gier AM4 do oceny [5000 PLN]

weź tego Ryzena 5 5600X, niech będzie. Nie wydawaj fortuny na Ryzena 9, chyba że masz zamiar wirtualny świat rządzić. A co do płyty głównej, wybierz tę MSI MAG B550 TOMAHAWK, bo ta z Gigabyte może przysporzyć z bajzlu z updatem biosa.Pamięć RAM to w sumie jedno z drugim, Kingston FURY 16GB 3600MHz powinno śmigać, ale zobacz, czy nie znajdziesz tańszego...

Hałas podczas uruchamiania komputera

Na krótko, ale wydaje bardzo głośny dźwięk i jest to dość irytujące. Wydaje mi się iz jest to spowodowane wentylatorem zasilacza ale nie mam 100 pewności. Chyba iz jest to problem z ustawieniem kompa w biosieTrochę tak, jakbyś na 3 sekundy włączył odkurzacz i po 3 sekundach go wyłączył - bardzo duży rozrzut wydobywającego się dźwięku, bo później jest już bardzo cicho.Raczej nie: karta...

Windows 10 home nie widzi dysków ssd i hdd

Witam odpaliłem nowego kompa mam zainstalowany 1 dysk 256gb nvme plextor - wszystko gra ale chciałem podpiąć 1 dysk ssd 25gb i hdd 500gb ale komp ich nie widzi w biosie tak samo na pewno są dobrze podłączone czy ktoś mógłby mi pomóc odnośnie ustawień w biosie poza tym widzę iż procek jest ustawiony na 4,20mhz a powinien domyślnie być na 3,6 nic nie było podkręcane proszę o pomoc mój sprzęt...
  • Windows 10
  • napisane 04 09 2021 16:11
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 747

komputer resetuje się na ekranie logowania do Windowsa

Witam mam mały problem a mianowicie niedawno sprawiłem sobie nowego kompa, wszystko bez problemu podpiąłem i zainstalowałem windowsa i wszystko działało bez problemu (podkreślam nic nie było podkręcane ani zmieniane w biosie) . Wczoraj przy przeglądaniu strony w necie nagle komputer się zresetował - po tymże resecie przy ponownym rozruchu komputer loguje się do loga...

[6500zł lub więcej] Zestaw tylko do gier

Tego spamera na górze nie słuchaj co to wnosi do tematu? moze odrazu 1000W ? ... dysk nie wiem jak BX ale MX sa dobrezasialcz zostaw B550Mchłodzenie zosstawja brałbym Asrockabuda taka aby chłodzenie weszło 162mm