Skocz do zawartości


ryzen 5 2600x

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: ryzen 5 2600x


Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Luty 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na luty 2022 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking polecanych laptopów i Ultrabooków 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Listopad 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Komputer do gier AM4 do oceny [5000 PLN]

WitamPrzymierzam się do kupna nowego komputera przeznaczonego do gier. Idealnie by było jakby dało radę zmieścić się w budżecie do 5 000 PLN. Komputer raczej nie będę rozbudowywał (no może co najwyżej dokupienie ramu) i chciałbym, żeby mi służył te 5-8 lat. Gram na rozdziałce FullHD 1920x1080 z monitorem 60Hz i fajnie by było pograć w nowe tytuły na wysokich detalach :)Skonfigurowałem sobie...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

CO MAM ZMIENIĆ W KOMPIE?

Z tego co masz można jeszcze zrobić dobrą maszynkę do grania. Procesor jest konkret, płyta jest konkret więc dla mnie prosta sprawa - OC i po problemie. Pamięci można zostawić bo obecnie są drogie i szkoda marnować budżet. Grafikę kupiłbym po podkręceniu oczywiście procesora np GTX 1060 i już. Ze sprzedaży starej karty kupiłbym większy dysk SSD i już.Ej a co sadzisz jakbym kupił zamiast karty...

Procesory AMD czy są dobre?

Pewnie że są dobre, niektóre modele nawet są sporo lepsze niż Intela, sprwadź sobie jak wypada np. taki Ryzen 5 7600 a jest mega tani bo można go mieć za 999 zł  z darmową gierką jeszcze https://hotshops.pl/okazje/procesor-amd-ryzen-5-7600-z-darmowa-gra-star-wars-28417
  • Procesory
  • napisane 15 01 2015 21:05
  • Odpowiedzi: 10
  • Wyświetlenia: 14830

procek do gier

Podpinając się pod ten temat, czy Ryzeny do grania są dobre?Jak najbardziej ,sam osobiście mam Ryzen 9 5900X i jestem mega zadowolony do tego RX6800 XT i 32GB RAM 4266MHz CL18 i śmiga aż miło. Pomału przesiadam się na RX 7900XTX ale czekam na niższe ceny.popatrz na Ryzen 7...
  • Procesory
  • napisane 01 03 2017 19:07
  • Odpowiedzi: 13
  • Wyświetlenia: 8579

PC za 3600 do gier, obróbki grafiki i video

Witam, zastanawiam się nad kupnem komputera, głownie do gier, chciałbym odpalić Red dead redemption 2 na wysokich oraz inne nowe tytuły. będę też na nim pracował, dokładnie do obróbki grafiki i video. PC będzie podkręcany, a w przyszłości ulepszany. Cenowo chciałbym wyrobić się w 3600 złotych.Wybrane podzespoły:1. Procesor - ryzen 7...

zestaw komuterowy do 1500

Czy wchodzi w grę zwiększenie budżetu o 200-300 zł? W sferisie jest np. taka Actina na promocji - https://allegro.pl/oferta/komputer-actina-gamer-ryzen-2400g-8gb-1tb-vega-11-7661017458Bardzo dobry zestaw, jak na tę cenę, AMD Ryzen 5 2400G 4x3.90 GHz + AMD® Radeon RX Vega 11 to może nie kombinacja na miano demona...