Skocz do zawartości


netgear wgr614v9

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: netgear wgr614v9


Jaki router wybrac?

Ok, właśnie przeanalizowałem po części temat z forów internetowych wynika, ze NetGear nie jest dostatecznie dobry - podobno się wiesza po 30 sekundach i w ogóle net przez niego wolniej przechodzi. :|Routerów NetGear postawiłem przeszło 10 dla użytku prywatnego jak i w małych firmach. Jeszcze się nie zdarzyło - ani w...

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

Logi z Hijack'a:Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 22:10:08, on 2008-01-14Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)Boot mode: NormalRunning...

Jaki router wybrac?

Czyli ze wszystko ok jeśli chodzi o NetGear'y. Ja widziałem w sumie model WGR 614 dosyć tanio, bo 100 zł mniej niż linksys. Rozmawiałem też z adminem sieci i mówi, że może mi załatwić linksysa za 200 zł - raczej nie zapatruje się na netgeary - ale spróbuję mu powiedzieć o tym typie o zobaczymy co powie. A co Wy...

Dobry router potrzebny na gwalt!

Witam.Tylu linków to chyba jeszcze nikt nie powrzucał A tak poważnie, to jeśli chcesz mieć spokój ze sprzętem to nie szukaj jakiś plastikowych pudełek z diodami po 40zł, bo o ile zakup przebiegnie łatwo, tak potem stracisz przy tym tylko mnóstwo nerwów. Jak już nie raz mówiłem, mam pełne zaufanie dla produktów firmy NetGear i kilka osób za moją radą...

[sprzedam] Zasilacze, monitory, dyski zew wew, routery, chlodzenia, karty graf, plyty gl, obudowy, ramy, tusze, myszki, klawiatury, chlodzenia cpu, wiatraki

O to mam do sprzedania:Chłodzenia Thermalright TR-120 sztuk 2 po 130złPłyty gł. Asus M5A78L po 180złAsus P8Z68V po 480złAsus P5G41T po 190złAsus P8Z77 po 540złAsus P8Z68V-PRO po 480złGigabyte z77-d3h po 350złAsrock Z68Xtreme3 GEN3 po 470złKarty graf.Palit GTX560 530złPalit GTX560Ti 750złVTX HD6770 310złZOTAC GTX560 2 sztuki po 600złMSI R7870 TWIN FROZR 850złAsus GTX570 Direct CU II 850złHIS...
  • Giełda
  • napisane 31 03 2013 21:53
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3858

Co to znaczy Dual-Band?

Witam,kupuje nowy router, zastanawiam się nad bardzo wydajnym LINKSYS bądź też NETGEAR i możecie mi powiedzieć co to jest Dual-Band N?A jeżeli chodzi o sam sprzęt, to który wybrać:http://homestore.cisco.pl/store/ciscoeu/pl_PL/pd/productID.248088400http://www.netgear...

Netgear DGN2200(AP), Sagem Fast 2704(Router) - konfiguracja

Witam !Mój problem jest natury otwarcia portów ....Więc, mój problem przedstawia się następująco: Niedawno zmieniłem Netię na Orange, skusiłem się na Router - Sagem Fast 2704. Postanowiłem zrobić taką sieć:1 piętro - Router Sagem Fast 2704Parter, ogród - Netgear DGN 2200.Wszystko przebiegło w miarę sprawnie, wyeliminowałem błąd, przez który nie mogłem...

Internet radiowy, sieć poprzez antenę panelową z końcówką wkręcaną

TO nie do konca tak to co masz wpiete w USB to karta sieciowa WLAN ona nie zadziała po wpieciu jej do routera w port USBTobie potrzeba dwoch urządzen np routera i AP badz jednego ustrojstwa w postaci Ovis Link G.DuoW pierwszej wersji do jednego urządzonka wkrecazs sobie antene panelową i ustawiasz go w tryb WISP badz Client, łaczysz go z drugim routerkiem badz AP ktory rozesle sygał Wi-Fi po...

Router do Neostrady

Bez obrazy, ale w tym wypadku Sęp ma rację, DGN2200 jest modelem z wbudowanym modemem ADSL2+. Do Neostrady może być też tańszy model DGN1000, tylko ten z kolei nie ma portu USB (chociaż nie każdemu to potrzebne). Moim zdaniem zakup Netgeara będzie lepszym rozwiązaniem niż Tp-link.Tu masz linki z tego sklepu do obu modeli:http://www.neo24.pl/router-

[wirus]Win trojan 32- mam wirusa

Mam dokładnie taki sam problem z trojanem, i nie mam pojęcia jak się go pozbyć, a na całym fixowaniu (O_O) itp się nie znam. Mógłby mi może ktoś pomóc? CODE-BOXLogfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 19:36:49, on 2009-03-04Platform: Windows XP Dodatek SP3 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16791)Boot mode: NormalRunning...

Jaki Router Do MM 512 ?

Witam Wszystkich Serdecznie..Pisze do was z zapytaniem tym ponieważ chcę sobie kupić router aby podzielić mój internet na dwa komputery.Moje łącze to MULTIMEDIA 512/256.Ma to być router przewodowy , bo mam 2 stacjonarne komputery i będę je podłączał kablem. Jeden komputer będzie do użytku codziennego a drugi jako serwer do ściągania (tzn. Torrenty, Emule itd.)Chciałbym aby ten router mi sie...

router/laptop

Witam.Owy model notebooka obsługuje tryb b/g - czyli standard. Jeśli chodzi o router to jest pewien problem, bo nie zaznaczyłeś na początku iż mowa jest o neostradzie i podając cenę wprowadziłem Cię niejako w błąd :/ W tym przypadku ceny routerów są wyższe i tak np. tutaj masz najtańszy model NetGear'a. Nawet w przypadku innych producentów - tych...

Dobry router potrzebny na gwalt!

Witam.Jeśli chodzi o Netie to tak jak Neostrada działa ona na Anex'ie A - dlatego zainteresuj się tym modelem - miałem przyjemność go użytkować i tak jak mój (z tą różnicą że nie pod Netie/Neo) spisuje się rewelacyjnie.Ten router może rozdzielić sygnał na 4 komputery 'po kablu' i podłączyć ponad 200 urządzeń na WiFi. Jeśli chcesz podpiąć komputer bezprzewodowo - i mowa o...

Duża ilość topowego sprzętu na sprzedaż - karty graficzne, procesory, płyty główne, routery, zasilacze, kamery internetowe i wiele innych!

Cześć, zachęcam do wzięcia udziału w aukcjach, na których sprzedaję dużą ilość niesprawdzonego sprzętu komputerowego. Po więcej szczegółów zapraszam na...
  • Giełda
  • napisane 12 05 2017 12:00
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1900