Skocz do zawartości


lg l65 d280

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: lg l65 d280


[FAQ] Polecane laptopy Październik/Wrzesień

Chciałbym Wam troszkę pomóc w wyborze laptopa i temu też stworzyłem ową aktualną listę laptopów na przełom 2011/2012 roku Mam nadzieję iż będzie Ona pomocna w wyborze i kupnie swojego maleństwa Jeżeli pominąłem jakiegoś "dobrego" laptopa to proszę o podesłanie mi PW jaki to miałby być, a na pewno po głębszym zbadaniu, zdecyduję czy go umieścić na tej liście. Lista ta ma tylko...

Laptop w określonym sklepie

Tośka ma najlepsze bebechy w tym przedziale cenowym: http://www.mixelectronics.pl/toshiba-satellite-l650-1m0,40877Tak, jak do 2400 zł, to już lepiej dopłacić i wziąć ten, niż za rok kupować nowy. Dla porównania sprawdziłem sobie 2 Toshibę z tego sklepu o 150 zł tańszą, ale już miała dużo gorsze parametry...

Laptop w określonym sklepie

Tośka ma najlepsze bebechy w tym przedziale cenowym: http://www.mixelectronics.pl/toshiba-satellite-l650-1m0,40877

Laptop do 2500 z matową matrycą

Witam,chciałbym zakupić sobie laptopa. Mój budżet to 2500 zł. Komputer planuje wykorzystywać do internetu, do gier, do programowania, do czynności związanych z dźwiękiem: nagrywanie, edycja, wykorzystanie komputera jako źródło w systemie stereo. Obowiązkowo musi mieć matową matrycę, bo nie mam zamiaru męczyć wzroku błyszczącą. Fajnie jakby miał wejście firewire. Co do bebechów to chcę po...

Laptop do 2500zl

Witam!Jestem studewntem i mam zamiar kupić laptopa do 2500 zł. Przeznaczenie to surfowanie po necie, ogladanie filmow, muzyka, czasami projektowanie w 3D (inventor studio), obslugiwanie programow Autocad itp. oraz granie w nienajnowsze gry, bądź na słabszych detalach.Nie jestem zdecydowany jaka głównie firme brać pod uwagę, ale myślę, że: Toshibe, albo Asusa. Co o tym sądzicie i jakie...

Laptop do 3000

Jaki Laptop wybrać ?Szukam czegoś o najlepszym stosunku wydajności do czas pracy.Cena to maks 3000 ale byłbym szcześliwy gdyby dało się taniej kosztem niewielkiej straty wydajności. Laptop ma służyć na studiach informatycznych więc liczy się czas pracy baterii.Ale także jako odtwarzacz filmów Full HD...

Toshiba L655 jak wgrać ponownie partycje Recovery

Witam, czy ktoś posiada może recovery disc to laptopa Toschiba L655 , jak nie to gdzie mogę dostać. Przez własną głupotę i niewiedzę próbowałem przeinstalować system nie wiedząć ,że taki plik istnie no i padło wszystko niestety, mam tylko dostęp do biosa i to wszystko, a może są jakieś inne sposoby ?

Jak sformatować dysk Windows7

Witam wszystkich serdecznie! Jestem posiadaczem laptopa Toshiba (L650-11F) i chciałbym sformatować dyski, następnie na nowo zainstalować Windowsa. Problem w tym, że mam go jako preinstalowanego. Nie wiem jak zrobić reinstalację, gdyż nigdy wcześniej nie robiłem tego, nie mając płyty. Ponadto proszę powiedzieć mi, czy mogę w jakiś sposób nagrać te...
  • Windows 7
  • napisane 26 05 2013 20:41
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 4130

wymiana klawiatury w toshiba Satillite C660-1TK

http://www.laptopshop.pl/TOSHIBA-Satellite-C650-C655-C655D-L650-L655-L670-cinfo-pol-48.htmlCzy jeśli wymienię tą klawiaturę tak juk tu to też zerwę plomby?
  • Notebooki
  • napisane 25 11 2012 17:18
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 4529

Wymiana ogniw - bateria PA3817U-1BRS - Toshiba L655-S5072

Witam wszystkich,Mam problem z bateria w moim 2 letnim laptopie Toshiba L655-S5072. Bateria PA3817U-1BRS 10.8V - 4200mAh - 48 Wh - Li-IonBateria przestała trzymać prąd. Laptop po odłączeniu zasilania zaraz się wyłączał a przy ikonie baterii podczas ładowania ciągle było 0%. Zrobiłem zabieg z zamrażarką i teraz bateria trzyma 5 min po odłączeniu i się...
  • Notebooki
  • napisane 21 07 2012 17:08
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 8423

Problem z dyskiem i instalatorem Windows 7

Witam,jestem nowy więc proszę wyrozoumiałość Od kilku dni mam mega problem z laptopem Jest nim Toshiba Satellite L655-S5072, kupiona 2 lata temu w USA. Nie mogę podać dokładnej specyfikacji bo mam jedynie czarny ekran..Mój problem zaczął się od tego że podczas instalacji kamerki wywaliło mi z WIndowsa niebieski ekran błąd pamięci fizycznej....

Laptop do 3000 zł

Witam wszystkich. W niedziele wyjeżdżam za granicę do pracy i postanowiłem zakupić jakiegoś lapka. Czas mnie trochę nagli więc zwracam się z prośbą do Was. Na sprzęt chcę wydać do 3000 zł (oczywiście dam rade tą stówkę naciągnąć czy dwie jeśli gra będzie warta świeczki). Komputer ma służyć głównie do zabijania czasu Czyli filmy, od czasu do czasu jakaś gierka, przeglądarka, komunikator itp....

Komputery

Wpisz sobie w filtrze działu download L655 i zobacz ile jest modeli..http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais/support/jsp/home.jspDo klawisza FN nie znajdziesz sterowników bo ich po prostu nie ma.Mogło Ci coś pieprznąć w systemie i się ustawienia systemowe klawy sypnęły.Ja pamiętam jak się kiedyś...

Komputery

WitamPotrzebuję sterownika do klawisza FN do Toshiba Satellite L655.Mam też problem z sprawdzniem pisowani brak Języka Polskiego nie mogę zainstalować słowników.Próbowałem odsintalować/wyczyścić rejestr/zainstalować na nowo lecz to nic nie daje...