Skocz do zawartości


k222

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: k222


[1600] Dobór części komputera do CS:GO

http://allegro.pl/monitor-acer-21-5-led-k222hqlbid-czarny-i5601567520.html

[instrukcja]Reg Cleaner 4.3

Jest to prosty i łatwy w obsłudze program o wielu zastosowaniach. Jedną zaletą tego programu jest możliwość czyszczenia błędnych wpisów w rejestrze. Jednak przy tej funkcji musimy uważać na to co usuwamy gdyż czasem możemy pozbyć się klucza który jest potrzeby do prawidłowej pracy jakiegoś programu. Tak wiec po uruchomieniu Reg Cleanera pierwszym krokiem jest ustalenie metody jaką chcemy się...
  • Poradniki
  • napisane 23 01 2006 12:59
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 33350

Migający ekran w grach

Witam, Kupiłem niedawno nowy komputer (i5 6400/ gtx 970/ 8gb RAM) oraz nowy monitor 60hz (Acer K222HQL).Niestety gdy włącze dowolną grę na ekanie pojawiają się poziome migotające paski, które nieco zmniejszają się gdy wyłącze w ustawieniach synchronizacje pionową, jednak i tak są bardzo uciążliwe.Próbowałem jakoś temu zaradzić np. poprzez włączanie...

komputer do 3600 z wszystkimi podzespołami

witam czy ten zestaw jest dobry, czy muszę w nim coś zmienić nie chcialbym przekraczać 3600 złJeżeli można zamienić jakąś cześć na tańszą ale lepszą prosiłbym o wskazówki. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dzięki :)z poprzedniego komputera mam tylko napęd.Monitor Acer k222HQLBD --- 399złWindows 10 Home PL 64 bit --- 449złAntywirus Eset Mod 32 --- 99złPłyta...