Skocz do zawartości


ile rdzeni na 939

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: ile rdzeni na 939


Komputer się nie uruchamia/zawiesza

WitamMam ostatnio (miesiac) maly problem, ktory staje sie coraz bardziej wkurzajacy.Czasami nagle, a rzadko wczesniej spowalniajac, komp zatrzymuje mi sie. Stop-klatka. Po prostu ruch na ekranie zamiera. Ciagle widze to co robilem tuz przed zwiecha (w grze ciagle jeden obraz, pod oknami kursor myszki w jednym miejscu). Przez kilkanascie minut zadnej...

Logi - Kontrolne sprawdzenie

Po pierwsze nie poradzilem sobie z kasperskim:Information about applications and operating system components in which vulnerabilities have been detected. C:\Program Files (x86)\Google\Picasa3\plugins\expwebsites\expwebsites.yti C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\java.exe C:\windows\SysWOW64\msxml4.dllorazInformation about...

Logi - csrss.exe - włam na facebooka

Witam.Od jakiegoś czasu podczas logowania się na moje konto na fb zauważyłem że ktoś wyłącza mi czat.Nikt oprócz mnie nie zna mojego hasła. W ustawieniach konta pojawiają się dodatkowe logowania.Zauważyłem w procesach dziwny jak dla mnie proces - csrss.exeProszę o sprawdzenie moich logów z OTL. Myśle że coś oprócz csrss sie znajdzie jeszcze Z góry dziękuję OTL.txtOTL logfile created on:...

Kupujemy nowy komputer do gier

Ostatnia aktualizacja 08.07.2008Chciałbym w tym wątku poruszyć parę spraw dotyczących wyboru komponentów przy kupnie nowego komputera. Co prawda jest wszedzie mnóstwo watków z przyklejonymi gotowymi zestawami za daną cenę, ale wielu osobom nic to nie mówi a ja tutaj chciałbym omówić to z trochę innej strony. Mam nadzieję że pomoze to troche osobom które mają zamiar kupowac nowy komputer, a nie...
  • Kosz
  • napisane 17 08 2007 12:20
  • Odpowiedzi: 83
  • Wyświetlenia: 61310

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Nowy procesor nie dziala

najprawdopodobniej tak zobacz opis procka : Dane techniczne:Nazwa: Procesor AMD FX-4300 - 4 Rdzenie - 3.8 GHz - Piledriver - Socket AM3+ - bulkKod producenta: FD4300WMW4MHKModel procesora: AMD FX-4300 Typ procesora: Piledriver /...
  • Procesory
  • napisane 22 01 2016 23:29
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 5223

Laptop do programowania do 2500zł

Witam Potrzebuje laptopa do pracy i na studia do programowania. Laptop ma być demonem prędkości ponieważ będzie służył do odpalania naprawdę wielkiej aplikacji w Javie, która w trybie development wstaje w około 10min. Stan: może być używany ważne żeby miał przynajmniej z 2 lata gwarancjiCena: do 2500zł (i ani złotówki więcej)Procesor: najlepiej 4-rdzeniowy...

problem z plyta asus m4n72-e

Witam neka mnie pewien problem.Otóż dostałem od kolegi karte graficzna GeForce GTS 450 1GB podlaczylem oraz podlaczylem zasilanie, przeinstalowalem system by miec wszystko na swiezo lecz tu dopiero zaczely sie problemy, nie moglem wlaczyc komputera, wyjmowalem pokolei konponenty w nadzieji na uruchomienie (nie przechodzil BIOS) jednak podlaczylem wszystko spowrotem i zresetowalem baterie od...

Chłodzenie na procesor

Witam,Sprzęt jest następujący:AMD phenom II x555 z odblokowanymi i sprawnymi 4 rdzeniami, aktualnie działającym na dwóch. 3.2 ghz (teoretycznie teraz jest to phenom 2 x4 b55  )Płyta głowna gigabyte 890GPA-UD3HKarta Gigabyte gtx 650 tiZasilacz Gembird 500wProblem jest taki, iż przy temperaturze pokojowej powyżej 25 stopni, przy 3 bądź 4
  • Chłodzenie
  • napisane 07 05 2013 18:30
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 6220

komputer pod gry

PŁTYKA : B450 AORUS PRO - https://www.x-kom.pl/p/440977-plyta-glowna-socket-am4-gigabyte-b450-aorus-pro.html Tą płytkę uważam za jedną z lepszych w dobrej cenieProcek - https://www.x-kom.pl/p/500085-procesor-amd-ryzen-5-amd-ryzen-5-3600.htmltaktowanie 3,6Ghz w boostowaniu 4,2 Ghz, 6 rdzeni, 12 wątkówKarta graficzna  -...

Jaką kartę graficzną 2 3 4 GB DX 11 12 coś z używek 300 500 zl

Gram w wybrane gry i pytanie na ile dużo tytołów gier Szególnie samochodowe symulatory i FPP  potrzebuje koniecznie dx 12 czy na 11 pójdzie np kart gtx 770  Co do podzespołów jakie posiadam Procek  asus M4n68t procek Phenom II x2 555 2x3,2  niby to BE cpuz nie pakozuje BE jak odblokować dwa ...
  • Karty graficzne
  • napisane 10 01 2018 19:25
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 4451

Jaki używany procesor do grafiki HD 6850 ?

Witam. Potrzebuję ultra szybko pomocy bo nie mam za wiele czasu na decyzje Kupiłem do tego zestawu po bardzo okazyjnej cenie kartę graficzną Gigabyte HD 6850 (OC). Jako,że apetyt rośnie w miarę jedzenia chcę zrobić kolejny upgrade.W niedalekiej przyszłości będę zmieniał monitor na Full HD,także proszę się nie sugerować obecnym.Nie będę podawał konkretnego budżetu bo nie wiem w ogóle w jakich...
  • Procesory
  • napisane 02 04 2016 16:00
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 7862

Prosze o pomoc w zestawie PC który składam dla córki

1 514734 Płyta główna Asus M5A97 R2.0 AM3+ AMD970 4DDR3 RAID/USB3/GLAN ATX - (M5A97 R2.0)  315,00 2 518093 Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan Pro (HE924) - SPC081  89,00 3 622218 Zasilacz SilentiumPC Vero L1 500W VL1-500  179,00 4 629388 Karta graficzna MSI GeForce GTX 750Ti GAMING 2G...


[Sprzedam] Laptop + telefon + akcesoria = zestaw ASUS

Witam serdecznie. Na aukcji oferuję zestaw ASUS. http://allegro.pl/show_item.php?item=5817043911 Cena: Licytacja od 1550 zł bez ceny minimalnej. W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka A4-Tech.2. Mysz ASUS.3. Torba ASUS.4. Notebook ASUS VivoBook.5. Smartfon ASUS Zenfone 4.6. Clear Case - etui marki ASUS do smartfona ASUS Zenfone...
  • Giełda
  • napisane 24 11 2015 01:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1907