Skocz do zawartości


icewind dale 2 problem z grafika nvidia geforce 9600 gt

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: icewind dale 2 problem z grafika nvidia geforce 9600 gt


Kupujemy nowy komputer do gier

Ostatnia aktualizacja 08.07.2008Chciałbym w tym wątku poruszyć parę spraw dotyczących wyboru komponentów przy kupnie nowego komputera. Co prawda jest wszedzie mnóstwo watków z przyklejonymi gotowymi zestawami za daną cenę, ale wielu osobom nic to nie mówi a ja tutaj chciałbym omówić to z trochę innej strony. Mam nadzieję że pomoze to troche osobom które mają zamiar kupowac nowy komputer, a nie...
  • Kosz
  • napisane 17 08 2007 12:20
  • Odpowiedzi: 83
  • Wyświetlenia: 61309

Sprawdź czy dobry zestaw złożyłeś

ja jestem raczej przeciw ATI, z nimi sa zawsze jakies problemy..mialem juz kiedys karte ATI, i raczej nie chce sie w te firme bawic..ostatino skladalem komputer do gier dla brata, zlozylem go z karta GeForce 9600 GSO 1GB, i naprawde chlopak...

Problem z Call of Duty 4 : Modern Warfare

Przepraszam , mam problem z Call Of Duty 4 : Modern Warfare , gdy gram , niezależnie od trybu (singleplayer , multiplayer) komputer się resetuje czasami odrazu po odpaleniu , a czasami po 30 minutach , mam oryginalną wersję . Proszę o pomoc ! Z góry dziękuję.AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.01 GHz ,2...
  • Gry
  • napisane 20 01 2010 14:32
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 3651

Artefakty i wieszanie się systemu w aplikacjach 3D

Witam, Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem przeciętnym użytkownikiem komputera. Dlatego też nie posiadam zewnętrznych mierników temperatur oraz napięć, a także możliwości dostępu do takich. Nie podkręcam podzespołów, a moja wiedza nt. hardware jest minimalna.Specyfikacja sprzętowa:System...
  • Karty graficzne
  • napisane 01 09 2010 23:36
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2900

Problem z komputerem i pamięcią RAM

Witam,Problem polega na tym, iż komputer przy włożeniu pamięci 2GBx2 800Mhz Dual Channel, po minucie się zawiesza i wyskakują bluescreen’y. Ale to tylko koniuszek kłopotów, cała historia poniżej.Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.Początkowa specyfikacja komputera:Płyta: Gigabyte GA-M57SLI-S4
  • Kosz
  • napisane 14 01 2011 15:40
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3230

Komputer, Rozsądek i Cenna

Może mam doświadczenie w składaniu kompów, które wymyślił ktoś inny, ale zawsze nasuwało mi się, że mam troszeczkę za małą wiedzę pod względem komponowaniu kompów, zawsze wiele do życzenia pozostawało u mnie chłodzenie komputera, ale dziś chciałbym podzielić się z wami moją wiedzą na temat podzespołów."Pamiętaj że oszczędzać można na cukierkach i kinie, ale nigdy na sprzęcie RTV, AGD,...
  • Archiwum
  • napisane 05 01 2008 14:20
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 1433

[Poradnik] Sterowniki kart graficznych + przydatne programy

Mogłem wcześniej umieścić tutaj mój poradnik jednak uznałem że zrobię to dopiero teraz - to nagroda dla tweaks za to że ktos się ruszył i zrobił wreszcie porządek z działem karty graficzne. Jestem autorem tego tekstu tak więc mam pełne prawo do zarządzania nim - niech to służy użytkownikom teraz i w przyszłości.Poradnik ten dotyczy pobierania jak i zapobieganiu ...
  • Kosz
  • napisane 05 01 2009 14:31
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 11597

Diagnostyka plyty glownej? problem

Witam moj problem zaczol sie w dniu w ktorym spalil mi sie zasilacz (zwykly codegen 300W) pomyslalem sobie ze fakt mial prawo sie zjarac bo niedawno wymienilem grafike na 6800gt ktory wymaga juz dodatkowego zasilania wiec kupilem drugi tez nic nadzwyczajnego bo Powertec 350W i po podlaczeniu tego wszystkiego...
  • Archiwum
  • napisane 24 10 2008 19:01
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2421

KOMPUTER SIĘ WIESZA

Witam mój problem polega na wieszaniu się kompa sprzęt jest nowy wszystko poskładałem dobrze wciąż nie mogę się pozbyć tego wieszania obraz staje w miejscu myszka nie reaguje tylko reset zostaje i znowu działa nie wiem co robić dzieje sie to nieregularnie podmienialem grafike ,odlaczalem urzadzenie po urzadzeniu,...
  • Archiwum
  • napisane 16 09 2008 00:47
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 2913

Problem z dźwiękiem w Cubase 5

Specyfikacja komputera:Plyta głowna ASRock B75 Pro M3Pamięć Corsair 8GB 1600mhzProcesor Intel i5-3450 quad 3,1 GhzKarta graficzna MSI Geforce 560ti 1GB Ram dual fanWindows 7 Ultimate 64-bitKarta dżwiękowa Edirol UA-25EXMonitory Edirol MA-150Cubase 5.1 - scrackowany Witam.Napisałem ten temat na kilku forach, bo nei wiedziałem, kto najlepiej mógłby...
  • Oprogramowanie
  • napisane 03 08 2013 13:03
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3699

Zawieszanie sie systemu, wyskakujace kropki na ekranie startowym

Witam SerdecznieMam problem ze swoim komputerem. Wiekszosc czasu gdy chodzi sam win, winamp i ff wszystko jest wporzadku. Chociarz i czasami przy takim malym uzytkowaniu potrafi sie zawiesic. Problem wystepuje zawsze gdy uruchomie jakaś grę.Początkowo wariuje grafika nastepnie...

Dziwny problem - komputer się wyłącza

Opis problemu:Zmontowałem jakiś czas temu tzn. wymieniłem parę części mianowicie dysk z 80GB na 160GB, wsadziłem zamiast czytnika dyskietek czytnik kart pamięci, wymieniłem procesor z Athlon X2 64 5200+ na 6000+, wymieniłem kartę graficzną z Painward 8600 GT 256mb na Palit 9600GT512mb. Chyba nic nie ominąłem. No i...

Olbrzymi problem z geforce 7150m

Witam. Mam problem ze swoja karta graficzna. Nvidia Geforce 7150M / nforce630M. Grafika u mnie lezy. Przy przegladaniu stron tna sie one. Najprostsze gierki chodza jakbym mial karte sprzed 10 lat.Wynik wydajnosci kompa.System...
  • Archiwum
  • napisane 07 11 2008 02:21
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 3450

Windows vista zacinanie

Witam, jestem tu nowy więc prosze o wyrozumiałość.Mam dwa problemy. więc tak: 1) Dziś rano jak włączyłem komputer wszystko było ok. Jakieś gierki czy coś, internet wszystko jak talala. później ściagnełem cheaty do takiej gry internetowej, no i włączam instalację, wyskakuje ostrzeżenie, biore dalej, i nic się nie...
  • Windows Vista
  • napisane 29 05 2010 13:41
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 6667