Skocz do zawartości


i5 2500 podkręcanie

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: i5 2500 podkręcanie


Komp za ok 2500/2600 (gry,progsy) ; CICHY! :)

Witam Chciałbym spytać się Was o poradę w kwestii składanego kompa. W sumie już się naczytałem sporo i myślę, że złożylem całkiem niezły zestaw ale jeszcze chciałbym aby jacyś eksperci zerknęli i w razie czego doradzili albo wyłapali jakieś błędy Zestaw ma być do wszystkiego - gry, programy (np visual studio), filmy, muzyka, internet - wszystko ma śmigać cacy Przede wszystkim chciałbym aby był...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1400zł do 6500zł na STYCZEŃ

WITAMOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC (

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

i5 3570k czy AMD FX 8150 i jaka płyta główna?

jednak zdecydowałem kupić sobie taki zestaw: Zestaw OC ASRock P67 PRO3 +2500K + 8GB 1600 (2559755401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.mam tam:i5 2500kAsRock P67 Pro3oraz 2x4gb 1600mhz Corsair Bluecały komplet= 1430zł(już z przesyłką)a jak bym oddzielnie...
  • Procesory
  • napisane 17 08 2012 01:21
  • Odpowiedzi: 15
  • Wyświetlenia: 8227

Komputer do 2000 zł

Już staram sie pomóc Piszę coś podobnego jak szukałem dla siebie (z tym, ze ja miałem 2500 na kompa z systemem operacyjnym czyi tak naprawdę ok 2250)Po pierwsze polecam ten temat (pierwszy post. następne też nasuwają na dobry trop): /Kupujemy-nowy-k...gier-t9778/Ceny stamtąd dziś trochę niższe o 100-150 zł zestaw.Jak kolega wyzej pisał za tą cenę nic...
  • Archiwum
  • napisane 20 03 2008 19:52
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 1209

ocena zestawu i monitora (do gier w cenie ok 4000 zł)

Skoro autor bierze Cooler, to pewnie będzie myślał o podkręcaniu - w tym wypadku faktycznie lepszym wyborem będzie nieco starszy 2500k (podkręca się lepiej niż 3570k, natomiast bez podkręcania jest słabszy).

Test Gigabyte GA-B75-D3V niedroga płyta do domowego komputera

Chciałbym zaprezentować dziś platformę, którą miałem okazję przetestować. Jest to jeden z najpopularniejszych obecnie modeli płyt głównych z niższego segmentu oparty na chipsecie Intel B75. Oto GA-B75-D3V od firmy Gigabyte.Płyta ta dzięki wielu interesującym funkcjom i wyposażeniu (o czym niżej) oraz niskiej cenie nadaje się świetnie jako podstawa taniego lecz wydajnego komputera nadającego...

Komputer do gier, bez OC. [maks 3000zł]

Tyle, że 2500k a 3450/3550 bez podkręcania to praktycznie te same procesory, osiągają podobne wyniki. A warto dodać, że gdy po roku będzie Ci brakowało mocy podkręcisz 2500k i nie będziesz musiał w przyszłości szybko zmieniać procesora. Więc ja wolałbym ...

Komputer do 4 tysięcy.

Nie zmieniaj i5 2500k jak podkręcisz będziesz miał "potwora". Jak będziesz podkręcał warto, a nawet trzeba dokupić jakieś chłodzenie do procka, ponieważ zwykłe BOX'owe nie wystarczy. Zasilacz lepiej ten StealthXStream 2 600W 80+ SLI PSU 120mm (OCZ600SXS2-EU) w Morele.net. Płytę do podkręcania lepiej tą...

Phenom9500 + MSI k9n sli v2

NIE jest to możliwe na takiej płycieon przy prędkości 2500MHz pobiera 125Wnatomiast przy 2600już 140WNie polecam podkręcania tegoż procesora na tej płycie - sekcja zasilania tego NIE wytrzyma , nie ma fizycznej możliwościCzerwone MSI są budżetowe a więc także - nie nadaje sie do ...
  • Procesory
  • napisane 25 06 2010 19:39
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 5725

czy warto inwestowac w kilkuletniego kompa

Witam mam taki sprzęt:Typ procesora: AMD Athlon XP, 1833 MHz (11 x 167) 2500+Nazwa płyty głównej: Soltek SL-75FRN2 / NV400-64 / NV400-L64Mikroukład płyty głównej: nVIDIA nForce2 Ultra 400Pamięć fizyczna: 256 MB (PC3200 DDR SDRAM) - twinmos na kościach twinmosa ;) i dodatkowo w drodze 2*512 twinmos ddr (na kościach m-teca)Taktowanie pamięci: 2.5-3-3-7 ...
  • Archiwum
  • napisane 08 06 2007 21:52
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2137

Spadki wydajności przy GTA V (FiveM) duże spadki FPS.

Witam, w marcu 2020 roku postanowiłem wrócić do gry właśnie w GTA RP wtedy też FPS mi jakoś nie przeszkadzały z tego co pamiętam miałem 30-40 FPS czyli dość mało, ale jakoś mi to nie przeszkadzało grałem tak z miesiąc wtedy już czułem te lekkie przycinki postanowiłem, że musze dokupić troszkę więcej RAMU kupiłem wtedy HyperX Fury 2x4Gb 1866mhz i dodatkowo sformatować go. Przez...

Komputer dla fotografa do 2500zł bez monitora

W tytule tematu 2500, a podane podzespoły za blisko 3700. To jaki w końcu ten budżet jest? No właśnie chodzi o to że ten zestaw wiem że działa idealnie dla fotografa i jakiś rok temu był zakupiony za 3100 tera część poszły w góre makabrycznie a na dodatek ja mam tylko 2500na stanie Procesor AMD FX-8350, X8,...