Skocz do zawartości


dell e6330

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: dell e6330


Kupić laptop nowy za 1000zł czy używany za 300zł?

Athlon obecnie nie nadaje się już do niczego. Celeron-N to procesory dedykowane do tabletów oraz TV Boxów, więc wydajność też jest niewielka. Jak już musi być koniecznie tanio, to weź chociaż 4-rdzeniowego Pentiuma-N: http://www.x-kom.pl/p/291152-notebook-laptop-116-acer-es1-131-n3700-4gb-500-win8.htmlAlbo jakąś używaną biznesówkę typu Dell...

Kupić laptop nowy za 1000zł czy używany za 300zł?

Athlon obecnie nie nadaje się już do niczego. Celeron-N to procesory dedykowane do tabletów oraz TV Boxów, więc wydajność też jest niewielka. Jak już musi być koniecznie tanio, to weź chociaż 4-rdzeniowego Pentiuma-N: http://www.x-kom.pl/p/291152-notebook-laptop-116-acer-es1-131-n3700-4gb-500-win8.htmlAlbo jakąś używaną biznesówkę typu Dell...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Luty 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na luty 2022 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking polecanych laptopów i Ultrabooków 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Listopad 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Dell Optiplex 790 - brak trybu boost

Witam, Zakupiłem poleasingowy komputer dell optiplex 790 (link poniżej) http://allegro.pl/dell-optiplex-790-i5-2400-4x3-40ghz-4gb-windows-7-i6778029416...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

[2.500 +/-] Laptop do grafiki 2D

Witam, chciałbym kupić laptopa w okolicach 2.500 pln. Najlepiej bez systemu, ale jeśli będzie z systemem to płakać nie będę. Główne zastosowania to Photoshop, Lightroom, filmy, sporadycznie zBrush. Zależy mi bardzo na nieawaryjności, i ewentualnej jakości serwisowania. Po pobieżnym i laickim researchu wynalazłem takie oto cuda: ...

Zestaw - filmy, inter, Solidworks [~1800]

Cześć, Ponieważ mój stary, wysłużony Compal Fl90 chyba ostatecznie zakończył żywot, szukam jakiegoś zestawu. Jako, że nie chcę wydawać dużej kasy zastanawiam się nad jakimś poleasingowym Dellem z windowsem, który w przyszłości (raczej dalekiej) będzie można rozbudować/upgrejdować.Główne zastosowanie to internet, filmy, czasami CAD 3D (Solidworks,...

Laptop do codzienniego użytku + gry [do ~2700]

Witam Zastanawiam się nad jakimś laptopem do ceny gdzieś 2700 zł.Laptop ma służyć w większości czasu do siedzenia na necie (w przeglądarkach mam często dużo kart otwartych i żeby nie zamulał), oglądaniu filmów, podpinaniu go HDMI pod TV 42" LG  i puszczaniu filmów, no i pogrania sobie czasem w jakieś  nowsze Call of duty  czy Battlefield.  Mógłby też pociągnąć programy...

[1500zł] Nowy laptop bez systemu do pracy, internetu i filmów dla dziewczyny

Dell Latitude 3460 i3-5005U/4GB/500Dell Latitude 3460 i3-5005U/8GB/500Dell Vostro 5459 i3-6100U/4GB/500 srebrnyProponuję kupić cokolwiek z serii biznesowej z gwarancja 3 letnią na który nigdy nie będzie narzekać, w przyszłym roku dyski SSD 250GB będą kosztować ok 250zł...