Skocz do zawartości


bios emachines e725

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: bios emachines e725


Problem z właczeniem Windows 7 - NISGA IS COMPRESSED. PRESS CTRL+ALT+DEL BY RESTART

Mam system windows 7 professional 34 bit. dzialal wczoraj normalnie a dzis przy wlaczaniu na samym prawie poczatku wyskoczyl mi napis na czarnym tle NISGA IS COMPRESSED. PRESS CTRL+ALT+DEL BY RESTART.Nic nie dziala. próbowałam wciskać f11 ale rozbil sie pisk, próbowałam też ctrl alt i del ale blad sie ponawia ciagle. Co mam robic? Pelna nazwa specyfikacja to...
  • Windows 7
  • napisane 18 07 2011 12:10
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2474

Haslo do biosa Acer eMachines G730G

Witam.Nie wiem jakim cudem w BIOS'ie pojawiło sie hasło. Wcześniej go nie było ;/Teraz nie mam dostępu do BIOSA. Znalazłem kilka programów ale są odpalane z boot CD a niestety botowanie jest ustawione z HDD.Próbowałem hasła:BIOS, CMOS, PHOENIX, ADMIN - także małymi...
  • Windows 7
  • napisane 12 11 2010 23:40
  • Odpowiedzi: 19
  • Wyświetlenia: 8682

Stary zestaw.

Jaki masz w tej płycie bios, nie jest to przypadkiem HP lub e-machines? To jest zdaje się produkt rebrandowany dla HP lub emachines, nie wiem czy jakiekolwiek możliwości OC w tym biosie są. Trudno nawet znaleźć jakie złącze AGP tam jest, chociaż wydaje mi się, że agp 4x.

Problem z napięciami - po aktualizacji biosu

Cześć, po aktualizacji biosu (z 0404 na 3703) mojej 5 letniej płyty głównej Asus P8P67-M pojawiły się różne dziwne problemy.Początkowo komputer kompletnie nie chciał wystartować (czarny ekran) pomimo działających wentylatorów. Po zrestartowaniu CMOS udało mi się wejść do BIOSu i ku mojemu zdziwieniu wyświetlał on...

Co Najpierw

Witam Mam Mały dylemat dot. Nowego Komputera mianowicie chodzi o to że cały zestaw, który chcę kupić kosztuje nie całe 3 tyś złoty obecnie posiadam 600 zł i chciał bym wydać to na 1-2 podzespoły tylko nie wiem jakie. Zespoły które chcę kupić chciałbym włożyć je do starego kompa. I nie wiem od czego zacząć.O to zestaw, który chcę zakupić http://www.morele.net/inventory/info/4AsVuP/ O...

(2x) HD7950 Gigabyte WF3 - rok gwarancji, 549zł

Cześć ;)Mam do sprzedania dwie karty graficzne Gigabyte Radeon HD7950 WindForce3. Karty oczywiście w pełni sprawne, w oryginalnych opakowaniach, z akcesoriami oraz dowodami zakupu.Ponieważ różnią się one detalami, to te szczegóły omówię osobno poniżej, a ze względu na zdjęcia zamknę całość w spoilerach ;)Karty to rev. 2.0, która posiada radiator na sekcji zasilania. W pierwszej rewizji bardzo...
  • Giełda
  • napisane 23 08 2015 16:01
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 1681

Problem z msi z78-g43

Witam.Postaram się wytłumaczyć mój problem najprościej jak się da. Otóż wczoraj zakupiłem procesor i7 4790K, poprzednio używałem i5 4440, po zamianie procesorów komputer uruchomił się normalnie, lecz z małą wadą podczas restartu pc nie zaskakiwał już i trzeba było odcinać zasilani aby ponownie się uruchomił. Doszedłem do wniosku, że potrzebna jest aktualizacja ...

komputer resetuje się na ekranie logowania do Windowsa

Witam mam mały problem a mianowicie niedawno sprawiłem sobie nowego kompa, wszystko bez problemu podpiąłem i zainstalowałem windowsa i wszystko działało bez problemu (podkreślam nic nie było podkręcane ani zmieniane w biosie) . Wczoraj przy przeglądaniu strony w necie nagle komputer się zresetował - po tymże resecie przy ponownym...

Karta graficzna Jej działanie

Hey mam pytanie ponieważ nie wiem czy jest to problem karty graficznej, ponieważ nie wiem na jakiej zasadzie ma ona działać. Moja karta graficzna to radeon HD 8650g+ hd8670m o mocy Core Clock975 MHzMemory Clock800 MHz Lecz w grze wykorzytsuje on jedynie Date        , GPU Core Clock [MHz] , GPU Memory Clock [MHz] ,2017-01-22 19:40:31 ,      ...

Nowy zlozony komputer problem z bootowaniem windoswa i brak mozliwosc wejscia do biosa

Witam, wczoraj se zlozylem komputer, wszystko wydaje sie byc wporzadku z podlaczeniami itp, wchodzilem do biosa, ale niemam pojecia jak zainstalowac windowsa 8 w biosie z pendrive. Cos sprzeralem po tym biosie, zrestartowalem kompa i teraz nawet nie ukazuje mi sie obrazek z MSI...

AMD procesor spada taktowanie przy 47 stopniach

Witam ostatnio grałem sobie w gta V i zauważyłem że podczas gry fps spadaja mi z 40 na 20 fps tak na pare sekund kolega mi doradził zrobić test procesora i się okazało że przy stresie spada taktowanie z 2,7 na 1,4 Ghz myślałem ze to jest od pasty termoprzewodzącej bo bardzo dawno nie była wymieniana więc poszedłem kupić nową i wymieniłem okazało się że taktowanie dalej spada przy 48 stopni i...
  • Procesory
  • napisane 28 04 2015 14:22
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 4646

Komputer zacina się nawet podczas bezczynności

Witam, mój problem z komputerem polega na tym iż potrafi się on zawiesić całkowicie nawet 2 razy w ciągu dnia podczas zwykłego kopiowania ( typu folder do folderu ). Pewne jest że nie jest to problem z wirusem ponieważ były instalowane różne systemy i problem występował nadal co więcej na 90% problem nie jest związany również z ver BIOS'u ponieważ na...

Nie działa HDMI, DVI

Witam wszystkich! Mam problem z z kartą graficzną ,mój zestaw to:Procesor Intel Core i3-4160 3.6 GHz BOXPamięć Corsair DDR3 2x4096MB 1600MHz CL9.0 XMP VengeanceZasilacz MODECOM FEEL 620W 140mmDysk Seagate Barracuda ST1000DM003 (3.5", 1TB, 64MB, SATA/600)Płyta główna MSI H81M-P32LKarta graficzna Gigabyte Radeon R7 260X OC 2GB DDR5 PCI-E BOX Mianowicie po złożeniu wszystkiego, PC nie...
  • Karty graficzne
  • napisane 14 07 2015 10:26
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 3320

Corsair MP600 Force Series, 1 TB High-speed Gen 4 PCIe x4, NVMe M.2 SSD

Witam . Mam pytanie bo nie jestem pewien czy ten dysk ssd będzie pasował do mojej płyty Corsair MP600 Force Series, 1 TB High-speed Gen 4 PCIe x4, NVMe M.2 SSD (Sequential Read Speeds of Up to 4,950 MB/s and Write Speeds of Up to 4,250 MB/s)Chodzi mi głównie o szybsze otwieranie gry Escape From Tarkov . A przy okazji systemu ,folderów,plików itp . Ewentualnie ktoś mi może doradzi coś...