Skocz do zawartości


amd radeon r7 m360 opinie

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: amd radeon r7 m360 opinie


Wybieramy karte graficzną w laptopie

Opis wydajności kart graficznych wbudowanych w laptopy. Aktualizacja Marzec 2017.Ranking kart graficznych do laptopaW DirectX 12.0 pod uwagę brana jest wydajność procesora w testach GPU.Pod uwagę brany jest: wynik 3D Mark, w nowszych kartach Heaven Dx11 benchmark oraz specyfikacja producenta. Jak czytać poniższą tabelkę:DirectX im nowszy tym więcej efektów będzie wstanie obsługiwać nasza...

Kupujemy nowy komputer do gier

Ostatnia aktualizacja 08.07.2008Chciałbym w tym wątku poruszyć parę spraw dotyczących wyboru komponentów przy kupnie nowego komputera. Co prawda jest wszedzie mnóstwo watków z przyklejonymi gotowymi zestawami za daną cenę, ale wielu osobom nic to nie mówi a ja tutaj chciałbym omówić to z trochę innej strony. Mam nadzieję że pomoze to troche osobom które mają zamiar kupowac nowy komputer, a nie...
  • Kosz
  • napisane 17 08 2007 12:20
  • Odpowiedzi: 83
  • Wyświetlenia: 61257

Laptop do 1800 zł (gotowe propozycje i inne)

Jako laik proszę o opinię i podpowiedzi Cena do 1800 zł (tzn nie 1900 zł )Koniecznie:HDMIdysk powyżej 320 GbRAM co najmniej 4 Gbklawiatura numerycznasystem operacyjnymatryca matowa (?)najlepiej wbudowana kamerka oraz mikrofonLaptop ma służyć do pracy, muzyka, film, FIFAmoje propozycje, które prosiłbym porównać i zopiniować...

Porada o sprzęcie

Witam chcialbym was poprosic o porade. Chce sobie kupic nowy sprzet bo aktualnie korzystam z kilkuletniego "dinozaura" ale niestety moj budżet jest bardzo ograniczony. Moje pytanie do was jest takie czy ten sprzet bedzie ze soba współgrał i jaką do tego dać płytę główną , pamięć ram ( 4gb) i zasilacz. Chyba ze macie jakies lepsze propozycje co do procesora i karty graficznej . O i...

Komputer w przediale cenowym 1500-1800 zł

WitamPrzymierzam się do kupna kompa, po 7miu latach staruszek odmawia posłuszeństwa mimo to dzielnie się trzyma. Czas wymiany jest spowodowany oprócz złym stanem obecnego jest powoli powoli zbliżająca się premiera Diablo 3.Ogólnie zarys komputera jest taki, aby starczył na 3 lata spokojnie i wtedy aby wydać podobną gotówkę na kolejny który starczy na kolejny przedział czasowy i tak w kółko -...

Wybór karty graficznej 2GB z chłodzeniem pasywnym

Hej Proszę o pomoc w wyborze karty graficznej. Obecnie posiadam zintegrowaną, Radeon HD 3000 na płycie Gigabyte GA-78LMT-USB3. Nie gram w gry, karta ma ogarnąć  filmy w rozdzielczości ponad FHD i być generalnie używana do pracy (nie graficznej, raczej programy niepotrzebujące drakońskich parametrów). Obecnie filmy powyżej FHD się tną...
  • Karty graficzne
  • napisane 08 01 2016 03:02
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 2664

radeon r7 m360 dedyk czy geforce 940m zaintegrowany ?

Mam mały dylemat.Zastanawiam się nad wyborem jednego z dwóch laptopów.Jeden ma dedykowaną karte graficzną AMD Radeon r7 m360 2GB a drugi zintegrowaną ale lepszą  Nvidie geforce 940m 2GBTu link porównawczy dwóch...
  • Karty graficzne
  • napisane 24 12 2015 19:16
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 8918

Wydajny komputer do 3000 zł

Witam, niedawno spalił mi się dość wiekowy komputer i planuję w ciągu najbliższych kilku dni zakupić nowy sprzęt. Chciałbym naturalnie usłyszeć opinię doświadczonych hardware'owców na temat proponowanych podzespołów. Zdaję sobie sprawę, że takich...

Wyciszanie komputera PC w teorii i praktyce

Artykuł/poradnik jest napisany prosto. Nie staram się w nim rozpisywać o rzeczach oczywistych (że dysk 5400RPM będzie cichszy niż 7200RPM) i mało istotnych. Wskazuję drogę, pokazuję do jakich wniosków sam doszedłem, jednak to tylko moje doświadczenie, bazuj na tym, czego sam doświadczyłeś, oraz głównie na błędach innych (-: Sukcesy traktuj z przymrużeniem oka, bo niejeden chwalił się cichą...

Pomoc przy wyborze gpu/cpu do 600zł

Witam,Wszystkich chciałbym doradzić się w sprawie wymiany podzespołów komputerowych mianowicie karty graficzneji procesora (kwota jaką mogę przeznaczyć na części to około 600 zł +/-)Parametry komputera:Płyta główna - Gigabyte ga-ma790x-ds4procesor- amd Athlon™64 x2 dual core 6000+ 3.00ghzkarta graficzna- geforce 8600GTSpamięć ram- 4GB ocz dd2...

Mocny komp do gier max 3800

1. AMD Phenom II X4 955 Black Edition BOX ~650zł2. Sapphire Radeon 5850 1GB ~1200zł3. ASUS M4A79XTD EVO - AMD790X ~430zł4. PATRIOT VIPER DDR3 (2x2) 1333 CL9 ~450zł -> za 480zł są CL75. Chieftec APS-550C 550W ~330zł6. LG GH22NS40 czarna ~80zł7. SAMSUNG 500 GB, 16 MB, 7200...


[1200] Modernizacja

Witam,bardzo prosze o porade i opinie co do mojego aktualnego pomyslu na odswiezenie komputera. Maszynka ma służyć głównie do gier.Aktualnie posiadam:- MSI P45 Neo3- Intel E7200- 2x Kingstone 2GB DDR2-800- Radeon HD 4830- zasilacz Chieftec'a 450W- Obudowa, dyski, napedyCo planuje?Poki co, w grudniu chce zmienic...

Sprawdzenie części czy będą działać?

Cześć wszystkim, mam wielką prośbę, czy moglibyście mi napisać czy części które podam w linkach poniżej będą działać:Procesor - http://allegro.pl/promocja-7-dniowa-amd-fx-6100-box-nowy-i2191864704.htmlPłyta główna - http://allegro.pl/plyta-glowna-asus-m5a78l-m-lx-am3-am3-box-nowa-i2178134099.htmlKarta Graficzna - http://allegro.pl/

Zestaw komputerowy za 1766 zł ? Ocena.

Witam!Zabieram się do kupna zestawu komputerowego do nowego mieszkania. Rozważałem 2 opcje:1. Laptop kombajn2. Piec + netbookZdecydowałem się na to drugie i po poszukiwaniach, wyhaczyłem taki zestaw na Allegro:http://allegro.pl/si...1711229315.html(Po dopłacie 100zł upgrade 4gb -> 8gb RAM)Tym samym zestaw będzie kosztował 1766zł.Jest wiele innych i często tańszych zestawów, jednak ten...