Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ster] Gigabyte GA-K8N51GMF-9 - Zintegrowana Karta Dźwiękowa, Realtek HD Audio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rychu11

rychu11

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 14 08 2007 - 19:25

Witam!
Posiadam Płytę główną Gigabyte GA-K8N51GMF-9, z zintegrowaną kartą dźwiękową (Realtek HD Audio)..
Problem polega na tym, iż gdy zainstaluję już system operacyjny(Windows XP SP2 PL 32bit), inne sterowniki, itd..
to gdy podłączę głośniki do komputera, system ich nie wykrywa..
tzn. nie pokazuje sie komunikat o podłączeniu głośników, i niemam do wyboru, jako co te głośniki podłaczyc..
dodam, iż jeszcze 10 minut temu wszystko było ok, miałem ten sam system, i wszystko byłlo ok, coś się zwaliło, gdy odłączyłem na chwilę głośniki, i jak już je podłączyłem, to system wariował, tzn. co jakies 2 sekundy pokazywało się okienko z komunikatem "Sprzęt muzyczny został podłączony, i należy wybrac do czego zamiezasz go uzywac" (Oczywiscie, z tym komunikatem napewno cos pokrecilem, ale mniejwiecej chodzilo o to..)



Od razu mówię, że przeszukałem fora internetowe, i nigdzie nie znalazłem, aby ktoś miał podobny problem..


Proszę o pomoc..

  • 0

#2 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 14 08 2007 - 20:14

Odinstaluj wszystko, co związane z dźwiękiem i kartą (REALTEK), zrestartuj kompa i zainstaluj powtórnie. Może pomoże?!

  • 0

#3 rychu11

rychu11

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 14 08 2007 - 21:39

Wątpię, aby to co kolwiek pomogło..
cóż, zainstalowałem Windows Vista..
i to samo..
zupełny brak dźwięku, a gdy zainstaluje mixer realteka, to znów wariuje, i coś sie wali..

pewnie nie mam innego wyboru, jak wymiana karty dźwiękowej ;/

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Gigabyte GA-K8N51GMF



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych