Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie ogólne w sprawie napędów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 m1431

m1431

    Początkujący

  • 70 postów

Napisano 30 01 2009 - 00:24

Witam wszystkich mam pytanie ,bo chodziłem sobie po allegro i weszłem na nagrywarki blu-ray i patrze na ceny i np.jedna kosztuje 500zł a druga 900zł a mają te same właściwości czy tu nie chodzi tylko o firme, to jest takie małe pytanie z ciekawości

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 30 01 2009 - 03:48

Chodzi przeważnie o firmę, idziesz po mieście i w jednym nagrywarka kosztuje np. 89zł a w drugim 120zł. Bo jak byś spojrzał na szyld nad sklepem, to zobaczyłbyś Komputery - Akcesoria Kowalski&Kowalski, a nad drugim np. Samsung RTV Komputery i to jest wiadomo że to sklep firmowy i tam płacisz więcej ale też więcej dostajesz, ale bywa i tak że w tym pierwszym wymienionym też są różnice zwłaszcza to widać w zasilaczach ale nie tylko.
Ale to nie zawsze jest regułą pamiętaj wszystko zależy kto i za ile kupił, im więcej zapłacił tym więcej chce, a to nie zawsze oznacza że sprzedaje sprzęt dobrej klasy.
Radzę przejrzeć sklepy czy oferują taki sam towar i w jakiej cenie.

  • 0

#3 rzeznia22

rzeznia22

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 30 01 2009 - 14:02

Jeśli chodzi o sprzęt RTV to zawsze kupuję w Internecie, nawet doliczając koszty przesyłki wychodzi dużo taniej.
Kupowałem głośniki 2 lata temu, w normalnym sklepie ceny wahały się od 420 do 450 zł. W Internecie kupiłem za 320 z przesyłką kurierską pod sam dom, w ciągu 3 dni przywieźli... nie lepiej? :)
Chyba, że coś mi jest potrzebne od ręki to kupuje w zwykłym sklepie... poza tym, w normalnym sklepie tylko płytki i jakieś podstawowe rzeczy...
  • 0

#4 m1431

m1431

    Początkujący

  • 70 postów

Napisano 01 02 2009 - 18:42

no to doszłem do wniosku takiego ,że firma liczy sie w tym przypadku, wielkie dzięki za odpowiedz

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych