Skocz do zawartości


Zdjęcie

proszki i płyny do prania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kortes

kortes

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 20 05 2020 - 10:17

Jakie to niby substancje, zawarte w "zwykłych" środkach piorących, mogą szkodzić środowisku i w jaki sposób? Bo pierwsze, co rzuca się w oczy przy tych jakoby ekologicznych proszkach i płynach, to wyższa cena. Tylko skład porównać trudno, bo ktoś uznał że stosowanie łacińskich nazw substancji to dobry pomysł...

Także które chemikalia są szkodliwe, a ich wyeliminowanie ze składu tak kosztowne?



  • 0

#2 kortes

kortes

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 25 05 2020 - 10:34

Jakie to niby substancje, zawarte w "zwykłych" środkach piorących, mogą szkodzić środowisku i w jaki sposób? Bo pierwsze, co rzuca się w oczy przy tych jakoby ekologicznych proszkach i płynach, to wyższa cena. Tylko skład porównać trudno, bo ktoś uznał że stosowanie łacińskich nazw substancji to dobry pomysł...

Także które chemikalia są szkodliwe, a ich wyeliminowanie ze składu tak kosztowne?

Poważnie pytam - bo jak porównywałem skład "mojego" proszku z tymi https://organic24.pl/category/ekologiczne-proszki-do-prania to jakoś nie widziałem znaczących różnic. Sprawdzę jeszcze raz, ale może ktoś mi oszczędzi tego trudu...



  • 0

#3 Alek33

Alek33

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 07 10 2020 - 21:21

Niemiecka chemia najlepsza. Polecam.



  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych