Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem ze ściąganiem plików z internetu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rocco84

rocco84

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 27 05 2008 - 01:48

Witam forumowiczow. Z racji tego,że przekopalem juz chyba wszystko co mozliwe w poszukiwaniu odpowiedzi na ten problem,postanowilem zwrocic sie do was.
Otóz przeinstalowalem system Windows Vista 32bit , mniejsza o to z jakiego powodu.Po zakonczonej instalacji starym zwyczajem chce wejsc na stronke nvidii i sciagnac najnowsze sterowniki.Kiedy klikam na link wyswietla mi sie taki oto komunikat:

Internet Explorer was not able to open this Internet site. The requested site is either unavailable or cannot be found. Please try again later

Sadzilem ze to problem tylko z tym serwerem , wiec wchodze na inny. to samo. probuje sciagnac cokolwiek innego , np firefoxa , jakis maly program. ciagle ten sam komunikat. Nie moge kompletnie NIC sciagnac z internetu. mam zainstalowanego service packa 1. na internecie znalazlem troche na ten temat , ale zadne z rozwiązan nie dziala. probowalem tego:
http://www.winhelponline.com/articles/171/...dows-Vista.html

NIC.... :/

chodzi tu o jakis tryb no-cache z tego co zdazylem przeczytac,ale nie mam pojecia co z tym zrobic. nie moge kompletnie nic sciagnac. blagam pomozcie. TO DOPROWADZA MNIE DO SZALEŃSTWA!!

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 27 05 2008 - 08:04

Tylko sciągać nie możesz czy w ogóle net nie chodzi?
Jakie masz łacze? Skonfigurowałeś je po formacie? W menagerze urządzeń wszystko zainstalowane masz?

  • 0

#3 rocco84

rocco84

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 27 05 2008 - 11:17

net chodzi normalnie. nie moge nic sciagnac. zobacz na link ktory jest w poscie. thx

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych