Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z dzwiekiem w cs go/ts3/yt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ransley

Ransley

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 04 07 2015 - 22:33

Witam ! Od paru dni jestem posiadaczem nowego komputera,informatyk ktory instalowal system i wszystkie sterowniki poinformowal mnie ze posiadam najnowsze sterowniki i wszystkie sa poprawnie zainstalowane. Zainstalowalem CS:GO zauwazylem ze mam jakies dziwne echo tak jakbym gral w akwarium,albo jakims kubku i mam jakies duze basy.Podobnie jest na TS3 rowniez sa tam jakies duze basy,a z YT mam taki problem,podczas sluchania muzyki,gdy ktos do mnie napisze na FB/steam albo zadzowni na skype lub dostane jakie kolwiek powiadomienie dzwiek muzyki scisza mi sie do pewnego stopnia,po zakonczeniu komunikatu lub dzwieku nowo odebranej wiadomosci glos odnawia sie do tego stopnia co byl.Posiadam zintegrowana karte dzwiekowa (Realtek ALC1150),plyta glowa to MSI Z97 GAMING 3.
Z gory dziekuje i pozdrawiam :)



  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 05 07 2015 - 00:02

Pewnie masz tam w panelu realteka włączone środowisko(w zakładce efekt dźwiękowy) np: sala koncertowa czy coś w tym stylu. Przełącz na brak lub ogólny.



  • 0

#3 Ransley

Ransley

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 05 07 2015 - 21:30

Wlasnie nie posiadam zakladki "efekt dzwiekowy" :/


Po usunieciu Sound Blastera zakładka sie pojawila, jak narazie wszystko jest tak jak bylo :/ Dam znac jak uda mi sie to zalatwic



Użytkownik hary edytował ten post 07 07 2015 - 23:14

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych