Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z Creative Zen Mozaic 8GB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mihu

Mihu

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 30 01 2011 - 15:17

wczoraj kupiłem sobie odtwarzacz mp4 Creative Zen Mozaic EZ 100 8GB, podpiąłem do kompa i zrzuciłem muzykę (zapełniła się cała pamięć a nie wrzuciłem jeszcze wszystkiego;/). rzecz w tym że przeczytałem w instrukcji obsługi że aby włączyć głośniczek nie wystarczy odpiąć słuchawki ale jeszcze nacisnąć przycisk 'opcje' i tam wybrać opcję 'Wł. głośnik' -> cały problem polega na tym że nie ma tam opcji 'Wł. głośnik' :!!!: są tylko do wyboru: 'zatrzymaj na', 'utw. zakładkę', 'szczegóły', 'utw. tego wykon', 'usuń...', 'zap. jako playl.', 'trzyb odtwarzania', głośność' i 'lock' ;) pożądnie przeszukałem każdą z tych opcji i nigdzie nie znalazłem opcji 'Wł. głośnik'...

PROSZĘ O POMOC

  • 0

#2 dymcio111

dymcio111

    Stały użytkownik

  • 154 postów

Napisano 30 01 2011 - 20:27

niewiem jakie masz menu, ale ja w swoim Creative Zen Style mam włączanie głośnika pod przyciskiem przy ekranie, lub po wejściu w Ustawienia -> Ustawienia Audio -> Głośnik Wył/Wł

  • 0

#3 Mihu

Mihu

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 02 2011 - 07:18

no ja właśnie czegoś takiego tam nie mam i w tym cały problem:/
  • 0

#4 dymcio111

dymcio111

    Stały użytkownik

  • 154 postów

Napisano 05 02 2011 - 08:29

może podepnij pod kompa i jeśli się da to zaktualizuj oprogramowanie, nic innego mi nie przychodzi na myśl, chyba że masz model bez głośnika a inną instrukcje

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych