Skocz do zawartości


Zdjęcie

[problem] monitor HP w2007v - zła rozdzielczość ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sajmex

sajmex

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 07 2008 - 15:25

Witam!
Zakupiłem ostatnio monitor Hp w2007v 20" LCD. Mój komputer to:
- Intel Core 2 QUAD Q6600 2,4gHz
- Geforce 8500gt 256mb
- płyta główna: gigabyte GA-g31mx-s2
- 3gb ram

Na komputerze mam zainstalowane 2 systemy: Vista 32bit Home premium + XP pro

Oto problem:
Problemem jest to, że nie mogę ustalić rozdzielczości monitora, taka jaka być powinna, tj. 1680x1050. Nie ma takiej rozdzielczości w ustawieniach ekranu :|. Zainstalowałem najnowsze sterowniki od karty graficznej, nic to nie pomogło. Na Viscie pracuje teraz na rozdzielczości 1600x1200, czcionka rozmyta, wiadomo jakie objawy. Sterowniki od monitora również zainstalowane (ze strony producenta, ponieważ nie mam płyty HP). Na xp takie same objawy, a w dodatku po kilkunastu sekundach ekran się wyłącza i trzeba jeszcze raz go włączyć.

Proszę pomóżcie mi, jestem grafikiem komputerowym i nie mogę pracować na 1600x1200 :banana:. Z góry wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc.
Pozdrawiam Szymon.

  • 0

#2 mouera

mouera

    Początkujący

  • 49 postów

Napisano 16 07 2008 - 21:25

polecam serwis HP, oni powinni pomóc

//a ja polecam nie wypowiadanie się na tematy o jakich się niema pojęcia

  • 0

#3 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 17 07 2008 - 09:37

polecam - pobrać najnowsze sterowniki i do monitora i do karty graficznej, usunąć stare, system dodatkowo wyczyścić driver cleanerem z pozostałości po sterownikach nvidii, zanstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej i monitora oraz sprawdzić czy działa

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Gigabyte GA-G31MX-S2 zmiana rozdzielczości problem rozdzielczość ustawienie rozdzielczości



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych