Skocz do zawartości

Zdjęcie

praca: Programista .NET, Warszawa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Fun and Mobile

Fun and Mobile

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 05 12 2013 - 09:46

W FUN and MOBILE zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na potrzeby projektów mobilnych i internetowych w najnowszych technologiach. W związku z dynamicznym rozwojem i coraz większą liczbą realizowanych projektów, poszukujemy specjalistów i menadżerów, chcących stać się ważnym ogniwem naszego ambitnego zespołu. Zapraszamy zarówno młodych, jak i doświadczonych programistów, nastawionych na rozwój swojego warsztatu programistycznego – u nas jest się od kogo uczyć i z kim wymieniać doświadczenia!

Obowiązki:

Na tym stanowisku będziesz projektować i tworzyć aplikacje webowe i desktopowe w oparciu o technologię .NET oraz bazy MS SQL. UWAGA! Bardzo mocno stawiamy na rozwój warsztatu programistycznego, dlatego jeżeli chcesz tworzyć aplikacje tylko po to „żeby działały”, to nie aplikuj. Natomiast jeżeli chcesz pisać kod state-of-art, praktycznie wykorzystywać unit testy, brać udział w SCRUMie, doświadczyć pair programming i projektować architektury multitenant – ZAPRASZAMY!

Wymagania:

- umiejętność programowania w .NET C#, MVC 3.5/4.0, web architecture, WCF, LinQ
- biegła obsługa developerskich środowisk Microsoftu [VS2010/2012, SQL Server 2008 R2]
- umiejętność projektowania i optymalizacji baz danych, znajomość TSQL
- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoftu [Win 7, Windows Server 2008 R2]
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i kontakt z anglojęzycznym klientem
- co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku programista aplikacji .NET

Mile widziane:

- umiejętność tworzenia stron i aplikacji sieciowych [HTML, CSS 2.0, Javascript + JQUERY, XML i RIA]
- umiejętność tworzenia aplikacji w technologii Silverlight
- umiejętność kierowania zespołem
- ukończone studia z zakresu: IT, matematyka lub inżynieria

Potrzebne umiejętności „miękkie”:

- umiejętność pracy zespołowej
- umiejętność szybkiego uczenia się
- rozwiązywanie problemów, nieszablonowe podejście
- komunikatywność

- zdolność analitycznego myślenia

- kreatywność
- pasja nowych technologii

Co oferujemy:

 -konkurencyjne wynagrodzenie

 -elastyczne godziny pracy

 -przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

 -udział w międzynarodowych projektach

 -perspektywy rozwoju zawodowego w branży mobilnej w rozwijającej się firmie

Miejsce pracy – Warszawa, Ursynów

Zachęcam do nadsyłania CV na jobs@funandmobile.com

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: praca oferta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych