Skocz do zawartości


Zdjęcie

pozycjonowanie przy nędznym budżecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ssseweryn

ssseweryn

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 29 05 2017 - 15:12

Czesc. Napisze wprost - nie stać mnie na płacenie agencji za pozycjonowanie, tymbardziej że żadna nie chce mi podac choćby przybliżonych kosztów. Ja to rozumiem bo czytałem że to trudno oszacować. No ale bez tej informacji ja sobie nie mogę pozwolić na podpisanie umowy bo jak sie potem okaże że te koszty będa wieksze niż zakładałem to splajtuje zamiast zarobić. Chciałbym wobec tego zapytać czy są jakieś metody oszczędnego pozycjonowania. Rozumiem ze beda mniej efektywne ale od czegoś bym zaczał. Z góry dziękuje za wskazówki


  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 29 05 2017 - 16:23

Zależy jaka branża i konkurencja.. jak podchodzisz do tematu, co twoja strona ma do zaoferowania, czy potrafisz tworzyć artykuły prasowe, zestawienia itd. metod pozycjonowania jest bez liku.



  • 0

#3 mikis

mikis

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 30 05 2017 - 11:11

no to pozycjonuj sie sam. masz jakieś pojęcie o seo? poczytaj tutoriale, popytaj na forum takim jak to i próbuj działac sam. 

  • 0

#4 jarekcda

jarekcda

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 30 05 2017 - 16:13

Staraj się zrobić to samodzielnie- czytaj , śledź grupy na facebooku, polecam darmowe webdinary u Sławka Gdaka (z płatną opcją)


  • 0

#5 SupremumSEO

SupremumSEO

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 31 05 2017 - 13:49

Owszem, możesz próbować poradzić sobie z pozycjonowaniem sam, ale jeśli nie masz wiedzy i doświadczenia w temacie, skutek może być odwrotny do zamierzonego. Zdecydowanie też odradzam stosowanie tanich, ale wątpliwych metod pozycjonowania. Zamiast tego proponowałbym skoncentrowanie się na działaniach, które nie wymagają dużego nakładu finansowego: aktywności w mediach społecznościowych i na portalach branżowych czy podrasowaniu strony internetowej pod kątem treści i jakości. Mimo wszystko skontaktuj się z agencją pozycjonującą i przynajmniej z nimi porozmawiaj. Profesjonaliści wezmą pod uwagę budżet, jakim dysponujesz i tak dobiorą działania, żeby się w nim zmieścić i jak najlepiej go wykorzystać. Z czasem, gdy zaczniesz zarabiać więcej, będziesz mógł zwiększyć nakład finansowy na pozycjonowanie. Napisz do nas: info@supremumseo.pl - przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatny audyt i przedstawimy swój pomysł na kampanię dla Twojej strony :)

  • 0

#6 Łukassz

Łukassz

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 24 01 2019 - 16:34

Samemu jest ciężko nawet jak coś już wiesz, to to zajmuje sporo czasu i trzeba bardzo uważać na przeróżne szczegóły. Najlepiej jest mimo wszystko odłożyć trochę kasy i iść do dobrej agencji. Ja tak zrobiłem i koszty się szybko zwróciły i teraz na stronie sporo zarabiam, a z agencją Afterweb nadal współpracuję, bo oferują korzystne warunki i dzięki nim mam świetne wyniki. Sorki, że trochę odgrzewam temat, ale może ktoś jeszcze będzie szukał pomocy ^^


  • 0

#7 SEO_Cymes

SEO_Cymes

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 03 2019 - 21:55

Zawsze można działać samodzielnie. Jeśli chodzi o niski budżet, to najlepiej, jakbyś zainwestował w narzedzie Ahrefs do analizy konkurencji i na podstawie ruchu konkurencji pisał artykuły blogowe w ramach pozycjonowania long tail. Możesz dzięki temu szybciej zgarnąć ruch z Google z dłuższych fraz. Do tego warto byś poczytał troszkę o optymalizacji SEO i link buildingu.


  • 0

#8 tal

tal

    Początkujący

  • 106 postów

Napisano 04 04 2019 - 07:12

No coż. Można wybrać

 

Albo korzystasz z usług dobrej firmy oraz płacisz za pozycjonowanie.

 

Albo pozycjonujesz samodzielnie, bo żadna firma nie zdecyduje się na pracę własnie w takiej kwocie:

xxx

 

Generalnie reklama w wyszukiwarkach opłaca się, ale trzeba na to przeznaczyć pewne pieniadze. A nie liczyć na to, ze ktoś zrobi Ci to po kosztach. Bo raczej nikt pracować po kosztach nie będzie.....


Użytkownik pawel315 edytował ten post 23 04 2019 - 13:55
Link usunięty

  • 0

#9 Klara2

Klara2

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 04 2019 - 10:32

Mogę Ci polecić xxxx jest to darmowe narzędzie do samodzielnego pozycjonowania stron. Jeżeli sam nie dasz rady możesz zlecić pozycjonowanie specjalistom z tej firmy. Współpracuję z nimi i jestem bardzo zadowolona z efektów pracy :) Wejdź i spróbuj to nic nie kosztuje a naprawdę warto. Pozdrawiam


Użytkownik pawel315 edytował ten post 23 04 2019 - 13:54

  • 0

#10 oleszko90

oleszko90

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 23 07 2019 - 09:40

Temat może i stary, ale jestem na forum nowy i siedze w temacie to sie wypowiem jakby ktoś w przyszlości szukał. Nie ma czegoś takiego jak tanie pozychonowanie. Jak nie chcesz agencji tylko chcesz sam to musisz poświęcić kupe kasy na testowanie, na jakies poradniki jak jestes zielony, na oprogramowanie które Ci w tym wszystkim pomoże no i musisz poświęcić mase czasu. Wyjątkiem jest kiedy masz baaaardzo mało konkurencyjną branże co sie chyba nie zdaża. Lepiej już iść w promocje na social media, a pozycjonowanei gdzieś tam swoją drogą.


  • 0

#11 lordson

lordson

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 09 09 2020 - 12:13

Polecę agencje AFTERWEB - pozycjonuje rożne strony na nawet minimalne budżety - https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ Jednak wiadomo mniejszy budżet, mniejsza ilość fraz i dłuższa droga do osiągnięcia TOP1



  • 0

#12 jolka83

jolka83

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 01 08 2021 - 17:53

Nawet przy mniejszym budżecie warto moim zdaniem odezwać się do agencji seo. Jeśli prace będą wykonane dobrze to taka inwestycja w reklamę szybko zacznie się konwertować. Agencji seo jest sporo na rynku i z pewnością coś wybierzesz. Ja mogę Ci zostawić tylko namiar na ten artykuł https://lembicz.pl/agencja-seo-jak-znalezc-dobra-agencje-seo/ . Fajny poradnik o tym jak znaleźć dobrą agencję seo. Autorem jest Michał Lembicz - człowiek, który od lat siedzi w branży marketingowej więc te porady są mega przydatne, bo wie o czym pisze.



  • 0

#13 mork

mork

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 17 08 2021 - 20:15

wszystko zależy oczywiście co to znaczy mały budżet, ale jesli rzeczywiście jest to malutko to nie opłaca się dawać zarobić agencji bo niestety rezultaty będą mizerne.


  • 0

#14 Karpatiak

Karpatiak

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 30 08 2021 - 15:05

Kilka informacji o pozycjonowaniu stron w google:

https://www.epiotrkow.pl/news/Skuteczne-pozycjonowanie-stron-internetowych-w-Google--co-oznacza-na-czym-polega-SEO-gdzie-uzyskac-oferte-na-pozycjonowanie,42654

Czym warto jest się kierować.

 

Jeśli macie bardoz niski budżet, nie wiem czy jest sens pozycjonowac. Dobra firma, która zajmuje sie pozycjonowaniem, nie jest tania. Jeśli ktos zaoferuje Wam pozycjonowanie w bardzo niskich pieniadzach ,raczej nie spodziewajcie sie dobrych rezultatów. W takim przypadku lepiej moim zdaniem postawić na

działania w mediach społecznościowych

reklamy adwords

jak również mailing



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych