Skocz do zawartości


Zdjęcie

po zainstalowaniu nowego systemu nadal te same bledy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 rychu17

rychu17

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 29 03 2020 - 14:54

Witam , moj problem polega na tym ze wysakiwało mi przy każdej grze która probowałem właczyć po dłuzszej przerwie wyskakiwało mi ze brakuje mi jakis plikow DLL, wiec je zazwyczaj ściagałem ale problem nadal wystepował,wyczytałem na internecie ze moze mi brakowa jakis sterownikow aktualnych do karty graficznej itp tak wiec je pobralem zaktualizowalem biblioteki Microsoft Visul C,net fromark 4.5 itp wszystko mialem atkualne,ale bledy nadal nie znikaly wiec doszedlem do wniasku ze potrzebna jest reainstalacja systemu bo moze powklejalem te pliki DLL w zly sposob,niestety po ponownym zainstalowaniu systemu i niezbednych aplikacji do gier caly czas wystepuja te same problemy ;/ juz nie mam pomyslu co zrobic zeby gry i aplikacje normalnie zaczely dzialac .. prosilbym o Wasza pkmoc bo mi poysly sie juz wyczerpaly.W miare mozliwosc prosilbym o łopatologiczne wytlumaczenie co i jak zrobic bo jestem cienki z infromatyki.. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc :) 

 

Przykładowe błedy przy grach:

Dirt 3,Assasic Creed (nie mozna uruchomic programu poniewaz nie znaleziono d3dcompiler_43.dll)

Batterfield 1 (nie mozna uruchomic programu poniewaz nie znaleziono MSVCP120.dll.)

Batterfield V (nie mozna uruchomic programu poniewaz nie znaleziono api-ms-win-convert-1-0.dll)

 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych