Skocz do zawartości


Zdjęcie

plyta startowa Windows Vista


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 vanthkim

vanthkim

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 10 07 2007 - 13:37

kupilam komputer z zainstalowanym systemem Windows Vista Home Premium i nie dostalam do tego zadnje plyty instalacyjnej, w sklepie powiedzieli mi ze moge taka sama latwo stworzyc, nagrac z komputera, tylko ze ja nie mam pojecia co w ogole ma sie na niej znalezc.i jak to zrobic poprawnie,zeby w razie potrzeby moc zawsze przeinstalowac system. Bede bardzo wdzieczna za pomoc.

  • 0

#2 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 10 07 2007 - 17:03

Witam.

Zakładam, że mówisz o notebook'u. Zależy jeszcze jaki to model, ale w instrukcji napewno znajdziesz informacje jak uruchomić ukrytą partycję. Producenci zamiast dawać płyty, wydzielają część dysku i na nim pozostawiają obraz systemu - która nie jest normalnie widoczna. Przy pierwszym uruchomieniu takiej partycji (powinna być na liście boot'owalnej) aplikacja 'spyta', czy wypalić obraz na płycie.


---
Pozdrawiam
Hugster

  • 0

#3 vanthkim

vanthkim

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 10 07 2007 - 19:40

SONY VAIO VNG-N31L/W (to chyba nazwa, ale przy mojej znajomosci sprzetu to pewna byc nie moge)
hmm...w instrukcji brak informacji na ten temat, dodatkowym utrudnieniem jest dla mnie niemiecka wersja jezykowa oprogramowania,wiec moglam sie nie doszukac czegos...chociaz generalnie nic tu w ogole o windowsie nie pisze. Jakies pomysly jak to sie robi?
i dzieki za pomoc

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych